Sayfa 41/108 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 321 - 328 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Bilmediğinize kızmıyorum. Bilmediğiniz halde şirketi kötülemenize kızıyorum. Bir bilginiz varsa buyurun okuyalım, biz de öğrenelim. Bir merakınız varsa sorun, biliyorsa forumdaki biri merakınızı giderelim. Ancak bir şey bilmiyorsanız da şirketi karalamayın lütfen. Bu ayrıca algı oluşturduğundan yönlendirmeye girer, suçtur. İyi günler dilerim.
     Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    Borsadan anladığımı ve aynı sekilde halka arzdan hisse aldığımı kim söyledi size sizle tartısmaya girecek bilgi ve becerim de yok. Siz bilirsiniz hisse iyiyse iyidir.

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1. Borsaya bir hafta önce açılmış bir şirketin hisselerini borsaya arz ettiği fiyatın üstünden geri almasını mı bekliyorsunuz. Hem de arzdan bir hafta sonra! Çok mantıksız değil mi?

2. Kapasitesini artırmak ve büyümek için paylarını halka arz eden, yani kaynak bulmak için borsaya açılan bir şirketin hisse heri alımı yapması ne kadar mantıklı söylermisiniz?

Kimseye sataşmıyorum kimse üstüne alınmasın lütfen. Bazı yorumlar ve beklentilerin gerçekten içi boş,kusura bakmayın.

Daha bir hafta önce borsaya açılmış, 9 ay sonra kapasitesi 2 katına çıkacak bir şirketi bu kadar eleştirmek doğru değil bence.

3.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    1. Borsaya bir hafta önce açılmış bir şirketin hisselerini borsaya arz ettiği fiyatın üstünden geri almasını mı bekliyorsunuz. Hem de arzdan bir hafta sonra! Çok mantıksız değil mi?

2. Kapasitesini artırmak ve büyümek için paylarını halka arz eden, yani kaynak bulmak için borsaya açılan bir şirketin hisse heri alımı yapması ne kadar mantıklı söylermisiniz?

Kimseye sataşmıyorum kimse üstüne alınmasın lütfen. Bazı yorumlar ve beklentilerin gerçekten içi boş,kusura bakmayın.

Daha bir hafta önce borsaya açılmış, 9 ay sonra kapasitesi 2 katına çıkacak bir şirketi bu kadar eleştirmek doğru değil bence.

KAR DAĞITIMINI, BEDELSİZ OLARAK VERECEK OLMASI DA ARTI..

babalar bizlerdeki, "kısa sürede çok kar etme" psikolojisini iyi bildikleri için.. malesef TUREX'te yapılan dandik işlemin verdiği olumsuzluktan da kaynaklı halka arzlarda bocalama oldu.. (herşeyde hayır vardır)

AMA ..EMİNİM ..yukarıdaki psikolojiyi iyi bilen birileri buralardan sabırla topladı, topluyor.. değilse 29-30 lotlar daha nasıl belli ellerde toplanabilirdi.. güzel fırsat oldu..

şirket yıldız pazarda.. kredi derecelendirmesi güzel.. bedelsiz sermaye artışı önümüzde.. en önemlisi 6 AY SONUNDA ÜRETİM KAPASİTESİ 2 KATINA ÇIKACAK..

ürettiğini dağlara taşlara atacak hali yok.. pazarını oluşturmuş.. üretecek..satacak.. kar edecek.. büyüyecek.. velhasıl daha çok şey var da burası yatırım yeri.. güzel bir yerdeyiz.. sabırla ..YTD

4. Halka Irz devam. Diğer hisseler üç gündür uçtu. Yazık cidden böyle güzel reklam edilen hisseye. Ben hala güveniyorum ama hoş değil hisseye guvenenlere

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Halka Irz devam. Diğer hisseler üç gündür uçtu. Yazık cidden böyle güzel reklam edilen hisseye. Ben hala güveniyorum ama hoş değil hisseye guvenenlere
    sinirlerimizle oynuyor ver tabana rahatla tahtacı

6. Bazı patronlar paylaşmayı sevmez... Küçük yatırımcı düşmanıdır. Yok turex şunu yaptı da ondan düştük masaldir. İyi firmaysa basar geçer. Sasaya bakın. 1 düşer 5 çıkar. Bu daha ilk haftadan...neyse

7. merhaba arkadaşlar
    takasları paylaşabilecek var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by sandino Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar
    takasları paylaşabilecek var mı?
    https://ibb.co/B3fPQDY

Sayfa 41/108 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız