Sayfa 3/77 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 614 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    Twitter'da gördüğüm kadarıyla Turex'i arz eden KLGYO kendisi arz olduğunda sürekli eksi gitmiş. hatta 2.12 ile arz olmuş seneler önce, cuma günü fiyatı 2.16 idi. hiçbir halka arzda 4-5 tavandan azını görmedik ve vereceği meblağa göre risk de teşkil etmiyor ufak düşüşler ama bilinsin istedim. Arzum'dan daha kötü bir performans sergilerse şaşırılmasın.
    Eşit dagilim...ayakkabı tabanı bile 10 tavan gordu....kimse ne iş yaptığına bakmıyor...eşit dağılımın avantajı...

CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kaç lot var.ek satış varmı hiç bir bilgi yok

3.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    Twitter'da gördüğüm kadarıyla Turex'i arz eden KLGYO kendisi arz olduğunda sürekli eksi gitmiş. hatta 2.12 ile arz olmuş seneler önce, cuma günü fiyatı 2.16 idi. hiçbir halka arzda 4-5 tavandan azını görmedik ve vereceği meblağa göre risk de teşkil etmiyor ufak düşüşler ama bilinsin istedim. Arzum'dan daha kötü bir performans sergilerse şaşırılmasın.
    eskiden blok satışlarla hisselerin yüksek fiyattan millete verip düşürmeye, düşükten geri toplamaya çalışırlardı, şimdi ise 10 katinada ciksa alıcı çıkıyor, artık zirvede vermek moda

22.5 milyon hisse sabit 12 TL fiyat ile borsa "eşit oranli dagıtım yöntemi ile" halka arz edilecek.

1-2 nisan 10.30 / 13.00 arasi bist uzerinden acilacak tahtasindan yapilacak talep girisi ("iptale kadar gecerli"emir secenegi unutulmasin)

şirket ve ortakları bu işten net 260 milyon TL NET gelir elde edecek.

sirketin sermayesi 108 milyon (olacak) x 12 TL = 1.3 milyar piyasa degeri belirlenmis. (bence etmez ama onemli degil) 2020 kari 60 milyon !! ki nerdeyse 20 fk uzerinde halka arz ediliyor.

bu arza minimum 450 bin kisi katilir. 22.5 milyon lot olduguna gore KABATASLAK : 50 lot (600 liralik hisse gelir)

bu benim düşüncem kimseyi bağlamaz
    Son düzenleme : hayek; 29-03-2021 saat: 23:48.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    22.5 milyon hisse sabit 12 TL fiyat ile borsa "eşit oranli dagıtım yöntemi ile" halka arz edilecek.

şirket ve ortakları bu işten net 260 milyon TL NET gelir elde edecek.

sirketin sermayesi 108 milyon (olacak) x 12 TL = 1.3 milyar piyasa degeri belirlenmis. (bence etmez ama onemli degil) 2020 kari 60 milyon !! ki nerdeyse 20 fk uzerinde halka arz ediliyor.

bu arza minimum 450 bin kisi katilir. 22.5 milyon lot olduguna gore KABATASLAK : 50 lot (600 liralik hisse gelir)

bu benim düşüncem kimseyi bağlamaz
    Sayın hayek eşit dağıtım olacak, yine üç ayrı banka hesabımdan başvuru yapabilir miyim, yoksa sadece bir hesabımı dikkate alacaklar.

o isler bitti sn. teknisyen tek mkk kaydi gecerli 10 ayri aracidan girerseniz her birine 5 lot gelir x 10 = 50 lot alirsiniz
     Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Sayın hayek eşit dağıtım olacak, yine üç ayrı banka hesabımdan başvuru yapabilir miyim, yoksa sadece bir hesabımı dikkate alacaklar.

7. hayır o şekilde olmuyor. ilk emri hangi kurumdan girmişse o kurumdaki hesabına hisse gelir. diğer talepler otomatik iptal ediliyor.
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    o isler bitti sn. teknisyen tek mkk kaydi gecerli 10 ayri aracidan girerseniz her birine 5 lot gelir x 10 = 50 lot alirsiniz
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ok dogrudur en son bu sekli ile uygulandi
     Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    hayır o şekilde olmuyor. ilk emri hangi kurumdan girmişse o kurumdaki hesabına hisse gelir. diğer talepler otomatik iptal ediliyor.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 3/77 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •