Sayfa 51/77 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 615 madde; 401 - 408 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ugursımsek Yazıyı Oku
    https://x.com/kadirhanozturk/status/...Qif5rq6qtRmNEw

Turexte o yüzden inatçıyım, 2 bilanço üstüste iyi bilanço atacak garanti bir şirket daha göremiyorum. Yıl sonu iyi geleceği zaten bilgi.
    Ben de sattığım etf parasıyla ekleme yaptım bu ay, şubatta allah kerim muhtemelen birleşim'e bakarım gerçi o zaman

2. Sabırla hedefleri beklemeye devam. Faiz getiri oranları maalesef piyasanın geneli üzerinde baskı yapmaya devam ediyor. İnşallah gelecek güzel bilançolarla bir ayrışmanın gerçekleşmesini umuyorum.

3. Yüzde 4-5 aylık faize park edenler hisseleri daha yukarıdan alacaktır..
    Turex tahtası sattıklarını almak için zorlanıyor ve zorlanacak..kendi çalıyor kendi oynuyor..fiyatlamayı yukarı çekip şansını böyle denemek zorunda..

4. 1 yıldır yatayda tahta. İyi bilançolara rağmen gereksiz baskılarla yatırımcı dostu olmayan bir hale bürünüyor şirket. Patronlar buna müdahale etmeyerek şirketin itibarını düşürüyorlar. Gerçek yatırımcıları tahtadan kovmayınız, bu işler böyle böyle yapılmaz bilesiniz.

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Yine düşük hacım yine dar alanda paslaşmalar.

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Yüzde 4-5 aylık faize park edenler hisseleri daha yukarıdan alacaktır..
    Turex tahtası sattıklarını almak için zorlanıyor ve zorlanacak..kendi çalıyor kendi oynuyor..fiyatlamayı yukarı çekip şansını böyle denemek zorunda..
    Abi selamlar, ogrenmek icin soruyorum: adamlarin maliyeti sifirsa bir senedir beklemenin firsat maliyeti vb seyleri onemserler mi?

7.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Abi selamlar, ogrenmek icin soruyorum: adamlarin maliyeti sifirsa bir senedir beklemenin firsat maliyeti vb seyleri onemserler mi?
    Adamların maliyetinin sıfır olduğunu nereden çıkardın..

8. Ben hiç bir senet görmedim ki bu baskı sonuçsuz kalsın..şirketin finansallarında bir yamuk olmadıkça fiyat hakettiği noktaya gelecektir..
    Halka açıklığı ve dolaşımdaki lot düşüklüğü ile ciddi fiyatlamalar olmalı..

Sayfa 51/77 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •