Sayfa 6/77 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 615 madde; 41 - 48 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

Alıntı Originally Posted by coderMX Yazıyı Oku
    Arkadaşlar TUREX'in tam olarak faliyetleri hakkında bilgim yok ama eğer kurumsal firmalara servis minibüsü hizmeti veren bir firması ile çoğu kurumsal firma evden çalışmaya geçti ve bazı servis şöförleri araçlarını sattı. Covid nedeniyle turizm sektörü ne durumda bilemiyorum ama haftasonu sokağa çıkma yasakları vs. insanları tatile gitmekten uzaklaştırabilir. Yani firmanın faliyet alanı sağlıklı mıdır?

Aşağıdaki sayfadaki hatalı linkler için "[email protected]" adresine mail attım.

http://www.turexturizm.com.tr/sayfa/...B1%20platformu
    Halka arza girmekten vazgeçeceğim ne kadar çok olumsuz haber yapıldı.

2. Bu akşam biraz daha araştıracağım sosyal medyada neler yazılmış diye. Yazdıklarım olumlu yada olumsuz olarak algılanmasın. Web sayfasındaki linkleri düzeltmişler, umarım bilgili arkadaşlar ucuz mu pahalı mı, ortaklık yapısı nasıl, alınır mı vs. daha detaylı yorumlar yaparlar.

Sabah gazetesinde faliyet alanı olarak turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı olarak yazılmış. Okullar uzaktan eğitime devam ediyor, kurumsal firmalarda çoğu personel evden çalışmaya geçti (tabi işe servis ile gidip gelen personellerde vardır), turizm sektörü ne olur bilemiyorum ama en son hatırladığım yerli turistler için otel kontenjanları arttırılmış diye duymuştum, demek ki yabancı turistte azalma olacağı bekleniyor, belki yaza doğru tekrar insanlar tatil yapsın diye özel kredi fırsatı vs. verebilirler.

https://www.sabah.com.tr/ekonomi/202...e-fiyati-nedir

Kiler Holding bünyesindeki turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı sektörlerinde faaliyet göstermekte olan bu şirketten hisse almak isteyen yatırımcılar da bu tarihleri merak ediyor. İşte Turex’in halka arz edileceği o tarih ve tüm detaylar.

ORTAKLAR TAAHHÜT EDİYOR
    Şirket, payların Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamasından itibaren bir yıl boyunca bedelli sermaye artırımı yapılmayacağını ve dolaşımdaki pay miktarının artmasına sebep olmayacağını taahhüt etti. Ayrıca, halka arz eden pay sahipleri Kiler Holding, Nazif Ersan, Engin Ersan ve Celal Kalkan, 180 gün süreyle dolaşımdaki pay miktarının artmasına yol açacak şekilde borsada veya borsa dışında halka arza konu edilmeyeceğini, bu doğrultuda bir karar alınmayacağını, şirket payları borsada işlem görmeye başladığı tarihten itibaren bir yıl boyunca maliki oldukları şirket paylarını halka arz fiyatının altındaki bir fiyattan borsada satmayacağını, bu payların halka arz fiyatının altında borsada satılması sonucunu doğuracak şekilde herhangi bir işleme tabi tutmayacağını taahhüt etti. TUREX TURİZM HİSSE FİYATI NE KADAR? Tureks Turizm Taşımacılık, halka arz ile 100.000.000 TL değerindeki mevcut sermayesini 8.000.000 TL artırarak 108.000.000 TL’ye yükseltecek. Halka arzda 14.500.000 adet pay satışa konu edilecek ve hisse başı fiyatı 12 TL olacak. TUREX TURİZM HALKA ARZ HİSSE FİYATLARI Tureks Turizm Taşımacılık, halka arz ile 100.000.000 TL değerindeki mevcut sermayesini 8.000.000 TL artırarak 108.000.000 TL’ye yükseltmeyi planlıyor.Halka arzda 14.500.000 adet pay satışa konu edilecek ve hisse başı fiyatı 12 TL olacak. SPK’nın açıklamasında ayrıca, Tureks Turizm Taşımacılık’ın mevcut ortaklarından Kiler Holding’in sahip olduğu 6.162.500 TL, Atilla Ersan’ın sahip olduğu 2.537.500 TL, Nazif Ersan’ın sahip olduğu 1.812.500 TL, Engin Ersan’ın sahip olduğu 1.812.500 TL ve Celal Kalkan’ın sahip olduğu 2.175.000 TL nominal değerli toplam 14.500.000 adet paylar da halka arza konu edileceği kaydedildi.
    Son düzenleme : coderMX; 31-03-2021 saat: 18:44.

3. kac lot gelir matrix 11 adet buna ozzaman 20 gelirmi

4.  Alıntı Originally Posted by coderMX Yazıyı Oku
    Arkadaşlar TUREX'in tam olarak faliyetleri hakkında bilgim yok ama eğer kurumsal firmalara servis minibüsü hizmeti veren bir firması ile çoğu kurumsal firma evden çalışmaya geçti ve bazı servis şöförleri araçlarını sattı. Covid nedeniyle turizm sektörü ne durumda bilemiyorum ama haftasonu sokağa çıkma yasakları vs. insanları tatile gitmekten uzaklaştırabilir. Yani firmanın faliyet alanı sağlıklı mıdır?

Aşağıdaki sayfadaki hatalı linkler için "[email protected]" adresine mail attım.

http://www.turexturizm.com.tr/sayfa/...B1%20platformu
    havalimanı,sanayi bölgeleri kargo taşımacılığı ve kamu sektöründe şantiye ve merkezlere personel taşımacılığı yapıyor. Bu saydığım hangi sektör evden çalışıyor? İş makinası kiralama hizmetleri yapıyor ki ciddi bir getirisi iş makinelerinden filo kiralama var vs. vs. olumlu veya olumsuz bir düşüncem yok. yatırım tavsiyesi değildir.

5. 300-400 lira arası gelecektir tahminim
    garanti olması açısından 700-800 atmakta fayda var bence.

22,5 milyon lot satılacak yaklaşık sermayenin %21 kadar talep ettik ne gelirse hayırlı olsun

7. Matrix 11 adet se burada min. 30 adet olur kanımca.

8. aynı talep gelir büyük ihtimalle.
    31 lot düşer diyorum

Sayfa 6/77 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •