Sayfa 35/77 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 615 madde; 273 - 280 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. lider araç satısından para kazanıyor. kiralama tarafı 103M gelir yazmıs sadece...

2. Turex gelirlerinin çoğu personel taşımacılığından..kiralama tarafı 113 milyon tl o taraf bile liderden fazla..turex de araç satışı yaptığında kar patlaması olacak..benim bu hissede 3 ana beklentim var..
    1-Araç satışından elde elecek kar(rakipler bunu yaptığında hisse fiyatları uçtu)
    2-Değerlemenin önümüzdeki 2 çeyrekte gerçekleşecek olması
    3-Vagon taşımacılığı haberi bekliyorum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Turex gelirlerinin çoğu personel taşımacılığından..kiralama tarafı 113 milyon tl o taraf bile liderden fazla..turex de araç satışı yaptığında kar patlaması olacak..benim bu hissede 3 ana beklentim var..
    1-Araç satışından elde elecek kar(rakipler bunu yaptığında hisse fiyatları uçtu)
    2-Değerlemenin önümüzdeki 2 çeyrekte gerçekleşecek olması
    3-Vagon taşımacılığı haberi bekliyorum..
    bu hisse niye cikmiyor diye baktim

islem hacmi su saat itibariyle 3 milyon

biraz sbir edecegiz , taa ki buyuk para bu hisseyi fark edene kadar
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    bu hisse niye cikmiyor diye baktim

islem hacmi su saat itibariyle 3 milyon

biraz sbir edecegiz , taa ki buyuk para bu hisseyi fark edene kadar
    Gelecekler dostum,biz yerimizi aldık atatp da olduğu gibi en önde..

5. Atatp da ben 30 larda yazdığım şeyleri yeni gibi sunuyorlar,ama fiyatlama oluştu farkında değiller..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Atatp da ben 30 larda yazdığım şeyleri yeni gibi sunuyorlar,ama fiyatlama oluştu farkında değiller..
    acikcasi bende ordayim, ama bencede daha gider
    piyasa degeri 30 milyona kadar gider diye bekliyorum, o zamanda 300 ler normal gibi
    bide giden trenden inmeleyelim dursun simdilik

Turex bence guzel buldunuz , bende agirlik arttiracam , inceledikce , ucuz oldugu ortaya daha cok cikiyor
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

7. Kazanckapisi cok tesekkurler verdiginiz bilgiler icin. Cok iyi anladim. Bir hisseyi almadan once ogrenmeye calisirim genelde bilgim yettigince ama genel olarak bilgim yetmiyor ) o nedenle bunlari ogretmeniz cok kiymetli

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Atatp da ben 30 larda yazdığım şeyleri yeni gibi sunuyorlar,ama fiyatlama oluştu farkında değiller..
    Ben de bu şekilde düşündüğüm için çıktım hem de senden daha erken ama bazen piyasada ilginç fiyatlamalar oluşabiliyor.

RTA'da 2 liralardayken eşime dostuma herkese aldırmaya çalışıyordum. 20 liralarda yazmayı azalttım. Riskli bulduğum ve kimseyi yanıltmamak adına. Sonrasında hisse 60'lara gitti.

Doğru bir zamanda Turex'e giriş yaptık diye düşünüyorum. Bakalım neler yaşayacağız...
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

Sayfa 35/77 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •