Sayfa 37/77 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
Arama sonucu : 615 madde; 289 - 296 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. Dizayn vizyon yüzde 78 hissesi 39 milyona, arsa 23 dönüm 42 milyona alındı, sonra 60 milyon da yatırım yapıldı. Bu rakamlar 2021 rakamları. Ciddi bir yatırım demek bu, beklenti olmasa yapılmaz. Araç alsa bu paraya zaten katlamıştı. Bu yıl 3 çeyrekte 182 yeni araç alınırken nerdeyse satış yapılmadı. Aralıkta kamu ihaleleri var. Şu anda 500 milyon favökle fd favök oranı 7.64. Sektör ortalaması 10 üstü. Son iki bilançoda 170 milyon favök geldi. Yılbaşı yüzde 40 zam , araç yenilerken oluşan karlar ve dizayn vizyon büyümesi eklenirse prospektif olarak 3 civarı oluyor. Ayrıca yıl sonu araç ve arsa değerlemesi kesin geliyor. Orada metrekare 13 bin civarı satılıyor, 40 dönüm arazi var

2. Sözü çok uzattım ama turexte anlatacak şey çok şu video yaptıkları işleri anlamak için izlenebilir.
    https://youtu.be/Y7-l4FqVt6U?si=OhvJBk_PQJlkw_8x

3. Değerli bilgiler teşekkür ediyorum..

4. Teşekkürler cok kıymetli bilgiler

Teşekkürler, izlerken gözlerim yaşardı duygulandım . Allah yolunu daha da açık etsin
     Alıntı Originally Posted by ugursımsek Yazıyı Oku
    Sözü çok uzattım ama turexte anlatacak şey çok şu video yaptıkları işleri anlamak için izlenebilir.
    https://youtu.be/Y7-l4FqVt6U?si=OhvJBk_PQJlkw_8x
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şirket elindeki aracları degerliyor ancak muhasebe kayıtlarına geçirmiyor. Son faaliyet raporundaki resim ektedir.
    1 Şubat 2023 tarihli araç degerlemesi 1.5 Milyar cıkmıs. Ve araçların sigorta kapsamı 2.5 milyar tl tutuyor.

Ancak maddi duran varlıklarda ise sadece 677MTL görünüyor. Yani yaklasık 2200 özmalın su anki karsılıgı 700MTL bile yazılmamıs.

Yatırımcı ilişkilerinin verdigi bilgi yılsonunda arsalarına ve araçlarına güncel degerleme yapılacagı. bu yapıldıgı zaman özkaynaklarında ciddi bir artış bekliyorum. O zaman PD/DD 4 den 1, 1.5 civarına düşmesini bekliyorum.

7. Tebrikler.

Konuşulmayan, bilinmeyen, unutturulmuş! bir malı tahtacının zulmünden kurtarıp, su almış gemiyi onararak rotasına sokmaya uğraşıyorsunuz.

Tez zamanda maviliklere açılmak temennisiyle...

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 37/77 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •