Sayfa 32/77 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
Arama sonucu : 615 madde; 249 - 256 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    2023 ralliye katılmayan bakir hisselerden ve bence kazanılmışlığın üzerine iyi gider,riski min.etmek için..
    Şirket 2300 adet araca sahip ve borcu yok,%65 devlet personelini taşıyor ve %30 rent a car ve %5 gibi karavan kiralama işi var..
    Hisse piyasa değerinin üzerinde bir varlığa sahip,son çeyrek taşınmaz değerleme ve 2024/1 de araçların değerlemesi var..ayrıca satılan araçlar direkt kar olarak yansıyacak olması görünmeyen bir potansiyeli barındırıyor..4 milyar piyasa değeri diğer rakiplerine göre makul..1.8 milyar tl ye yakın bir cirosu var..örneğin grsel 2.4 milyar ama X2 fiyatlama ile işlem görüyor..yakıt fiyatların stabil gidiyor bu durumda karlılığa olumlu etki edecektir..
    cevabiniz icin tesekkurler ,
    arkadasimizin dedigi gibi , shipleri saibeli kisiler . kiler holding
    para kazandirirmi, bilmiyorum ama bir miktar bende alacagim // bu arada yil sonunda , yani aralik ayinda inanilmaz bir arac takasi oluyor boyle firmalrda, eski araclari satip , yerine yenileri aliyorlar, bununda bir etkisi olacak , umarim pozitif olur
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Yılbaşında yüzde 40-50 zam bekleniyor. Dizayn vizyon yüzde 20-25 kapasite ile çalışıyor. Oradaki fabrika temmuzda bitti ve yatırım kısmına aktarıldı 42 milyona arsa alındı ve dizayn vizyonun yüzde 78 i 39 milyona alınmıştı,akabinde 60 milyonluk yatırım yapıldı. Tesis 40 dönüm, 25 dönüm kapalı…Kontratlardaki akaryakıt kısmı da düzeltildi..2023 te nerdeyse hiç araç satmadı. 3 çeyrekte 182 yeni araç aldı ve tam kapasite çalışıyor…
    Bu arada sektörde bir problem yok..
    sevgili Kazançkapısı bizde yerimizi aldık. bilgilerini paylaşmaya devam etmen kıymetli bizler için. bol kazançlar ortaklara

3.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    cevabiniz icin tesekkurler ,
    arkadasimizin dedigi gibi , shipleri saibeli kisiler . kiler holding
    para kazandirirmi, bilmiyorum ama bir miktar bende alacagim // bu arada yil sonunda , yani aralik ayinda inanilmaz bir arac takasi oluyor boyle firmalrda, eski araclari satip , yerine yenileri aliyorlar, bununda bir etkisi olacak , umarim pozitif olur
    Gursel-lider yaptı ve hisse fiyatı nerelere geldi..turex aralarında en geri kalmışı kesinlikle..

4.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    sevgili Kazançkapısı bizde yerimizi aldık. bilgilerini paylaşmaya devam etmen kıymetli bizler için. bol kazançlar ortaklara
    Hayırlı olsun dostum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Gursel-lider yaptı ve hisse fiyatı nerelere geldi..turex aralarında en geri kalmışı kesinlikle..
    4500 adetle yerimi aldim, ileride ekleme yapacagim
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

6.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    4500 adetle yerimi aldim, ileride ekleme yapacagim
    Hayrını gör dostum..

7. Ben de iliseyim surada bir koseye, biraz alim yaptim gidisati izleyip devam edecegim. Sabah hizli bir piyasa arastirmasi yaptim genelde gurselin carpanlariyla karsilastirarak. gursel epey gitmisti yazin yakit fiyatlarini musteriye dogrudan yansitma ve urdun isiyle.

Herkese bol kazanclar dilerim, tesekkur ederiz kazanckapisi bir hisse incelememize vesile oldugun icin.

8. Ben de sabah alım yaptım. Hepimize bol kazançlar diliyorum. Kazançkapısı dostum sayesinde hisse radarıma girdi. Aklıma yattı aldım. Umarım hep birlikte kazanırız.
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

Sayfa 32/77 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •