Sayfa 64/77 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon
Arama sonucu : 615 madde; 505 - 512 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. Karayolları ihale yenilemesini atmışlar 189 milyon artı KDV

2. O kadar kapin piyasa degerine oranina bak bir de hissenin hareket(sizlig)ine.

Kiler degil mi iste

Deney kagidim oldu bu benim, normalde spek hisseye girmezdim ama hisse fiyati sirket karini eninde sonunda yansitir savini deneyimleyerek gormek istiyorum. 2023`te olu gibi yatmis kagit o kadar enflasyona tl deger kaybina ragmen, 2024`u de boyle gecirirse kiler speklikte baska bir mertebeye erisecek gozumde, baya saygi duyar abi cekerim artik kendilerine.

3. Bunun halka arzini dun gibi hatirliyorum. Yasak oldugu halde aciga satis yapan spege yalandan bi ceza vermisti spk. sonra da belini dogrultamamisti kagit epeyce.

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    İkisi de holding iştiraki..

Çok teşekkürler sayın Kazançkapısı ...

5. Perşembeden beri 600 bin lot civarı mal pes etti..
    Tahta istediği malları aldı..

6. 2500 üstü araçların değerlemesi yapılmış..midibüs ve otobüs ağırlıklı filo..mevcut piyasa değerimiz 3 milyar tl..!
    Arsa,bina ve 500 servis plakası..!
    Sınanmaya devam ediyoruz..

7. Tahtaya çok hakimler.Istedikleri gibi at koşturuyorlar.O kadar ihale yenileme haberi geldi ama ne piyasada ne hissede tık yok.Muhtemelen şirketin halka arzdan sonraki süreçte yaşanılanlar piyasayı temkinli hale getirmiş.Piyasadan güçlü alımlar gelse belki mecbur sürecek ama onuda görmeyince kaybettiklerinin ne kadarını yerine koyarsam kar dır diye düşünüyor muhtemelen yamyamlar..

Bir de Klgyo dan bir haftadır negatif ayristi.Eger orda da aynı grup yoksa Klgyo dan daha fazla negatif ayrısamaz diye düşünüyorum.Çünkü bugune kadar genelde birlikte hareket etmişler..

Teknik olarak da 29.30 benim için önemli bir seviyeydi bugün bir kademe altında 29.28 kapattılar.Bakalim yarın nasıl bir oyun çekecekler..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

8. Sabırla bekliyoruz bizde onlar on kaybederse bizde bir kaybederiz.

Sayfa 64/77 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •