Sayfa 23/77 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 614 madde; 177 - 184 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    piramit menkuldeki sistem açığı mı yoksa art niyet mi var bilemiyorum.
    3 ay işlem yasağı ile yırtacağını sanmıyorum, inelemeden sonra hem piramite hem de şahsa idari para cezası gelecektir. Kelebek etkisi ile mtrks ve quagr'yi de bozdular.
    Dostum burası Türkiye. Ellerinden gelse kimbilir kaç gün taban yaptırırlar. Piramit kimki elinde olmayan 750 bin malın satışa izin veren bir sistemi var. ya diğer aracı kurumlarda yaparsa bu sistem açığını? Su bulandı bi kere! Basacan 20 milyon cezayi ki aklı başına gelsin, diğerlerine örnek olsun. Lakin bu hızla yakalanmasına da şaşırdım.SEC gibi lerdi bizimkiler.Maşallah. Tabi bunda büyük baronların " kim lan bunlar şirketlerimizi halka arz etmişiz yada edeceğiz yatırımcı bulamayacağız?" Tehditlerinin ve haykırışlarının etkili olduğunu düşünüyorum. Spk da bu tür insanlara karşı 7 sülalesinin malını dondurma ve el koyma hakkı olmalı.

Daha ilginci piramitteki bu şahıs 150 bin adt hisseyi nasıl topladı? Her gün tavan giden halka arz hisselerinde mal almanın bu kadar zor olduğu ortamda gerçekten ilginç bir durum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Daha ilginci piramitteki bu şahıs 150 bin adt hisseyi nasıl topladı? Her gün tavan giden halka arz hisselerinde mal almanın bu kadar zor olduğu ortamda gerçekten ilginç bir durum.
    5 6 gün tavan iken yazmıştır ilk sıraya hocam almıştır, onda bi sıkıntı bence yok hocam

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Olmayan hisse nasıl satılır onu aklım almıyor. Açığa satışta kurumun kendisine ait olan hisseleri kiralayabilir elinde hisse yoksa portföyünde yüklü miktarda bulunan yatırımcıların kapısı çalınıp hisseler kiralanır. Ben açığa satışın bu sekilde gerçekleştiğini biliyorum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Kral 35 Yazıyı Oku
    Olmayan hisse nasıl satılır onu aklım almıyor. Açığa satışta kurumun kendisine ait olan hisseleri kiralayabilir elinde hisse yoksa portföyünde yüklü miktarda bulunan yatırımcıların kapısı çalınıp hisseler kiralanır. Ben açığa satışın bu sekilde gerçekleştiğini biliyorum.

aynı seans içinde yerine koyarak yapılabilir. Ama bu hissede açığa satış yasağı varken yapılabilmesi aracı kurumun hatası.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    aynı seans içinde yerine koyarak yapılabilir. Ama bu hissede açığa satış yasağı varken yapılabilmesi aracı kurumun hatası.
    Aynı seans içinde benim bildiğim şuan bist30 hisselerinde serbest. Diğerlerinde yasak. Burda aracı kurumunda hatası var.

7. halka arzın yüz karası oldu.

Çok değil 2 ay önce pegasusdaki olaydan ötürü tahta kapandı ve bütün işlemler iptal edilmişti. adama demezler mi? ne oldu paşinyan? konu ky olunca sus pus kalan spk büyüklerin wiskisine buz koymakla meşgul!

Sayfa 23/77 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •