Sayfa 47/77 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon
Arama sonucu : 615 madde; 369 - 376 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. Inşallah bizede sabrımızın karşılığını almak nasip olur.

2. Piyasa bozunca fırsat doğdu tahtaya..
    Sabrın sonu selamettir..
    Full buradayım atatp tümünü verdim..

3. Sene sonu min.500 milyon tl kar bekliyorum..7 f/k ile tut buraları,tutabilirsen..

4. 2200 özmalı araç olmak üzere toplamda 7000 üzeri araç ile filo büyütüldü son 3 yıl..toplam 500 servis plakası,plaka dayanmış 1 milyon tl’ye..
    İhale dönemindeyiz aralık ayının sonuna kadar sonuçlar netleşir..2022 ihale bedellerinin %50-60 üzeri sonuçlar bekliyorum..2023/12 hasıla 2.7 milyar..2024/12 4,5 milyar tl hasılat beklerim..

5. Teknosa da pd/satışlara kıyasını çok yapmıştım ve o dönem piyasa değeri çok geri kalmıştı..
    Tknosa net kar marjı %2-3 iken;
    Turex de bu oran %13 civarında..
    Nereye baksak şirkette iskontoyu görebiliyorum,fiyatlama da pislik derdindeler..

6. Sabırla bekliyoruz sayın kazançkapısı ekrana bakmadan acelemiz yok sizi takibe devam tşkler verdiğiniz bilgiler için.

7.  Alıntı Originally Posted by Acemi borsacı 68 Yazıyı Oku
    Sabırla bekliyoruz sayın kazançkapısı ekrana bakmadan acelemiz yok sizi takibe devam tşkler verdiğiniz bilgiler için.
    İnş burada da kazanacağız..✋

8. Güzel düştü, nakitim olsaydı ekleyecektim ama Aralık ayını pas geçmek durumundayım. Nasipte ne kadar varsa o kadar kazanacağız artık yine de 2X yapmadan vermem diyorum ama gidişata bakalım artık

Sayfa 47/77 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •