Sayfa 9/77 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 615 madde; 65 - 72 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Buna da 50 lot gelir gibi
    matrixteki gibi 705.000 kişilik katılım olursa yaklaşık olarak 32 lot düşer kişi başına.

2. Faaliyetlere fazla takılmayın, mahalle bakkalı bile halk arz olsa yoğun talep alır şu konjonktürde. Kârınızı alıp cebinize koymaya bakın fazla kafa yormayın derim zaten 300-500 liralık mal geliyor

Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    2010 yılından itibaren BMD den hisselerimi takip ediyorum. çok güzel bir kurum, eğer bir sıkıntı olursa müşteri hizmetlerini kısa sürede bağlanıp sorunu çözüyorlar. bence bankalardan daha iyi. bazı illerde bir kişide olsa ofisi var. Halka arzlarda hiç sorun yaşamadım.
    Ben ALNUS la calıısıyorum seans acık oldugu zaman anında cevap gelıyor bana.Ustelık bazen ornek portfey hazırlayıp musterılerınede sunuyorlar.Cok memnunun komısyonuda yok gıbı .Zevk olsun dıye 1 kademe yukardan bıle satarsan para kazanıyorsun.Bankalar kan emıcı resmen

4. Bende gedik ve info kullanıyorum.
    Ikisindende memnunum.

5.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Ben ALNUS la calıısıyorum seans acık oldugu zaman anında cevap gelıyor bana.Ustelık bazen ornek portfey hazırlayıp musterılerınede sunuyorlar.Cok memnunun komısyonuda yok gıbı .Zevk olsun dıye 1 kademe yukardan bıle satarsan para kazanıyorsun.Bankalar kan emıcı resmen
    Komisyon oranınız nedir acaba?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Yıllık hesap işletim ücreti nedir acaba

7.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Yıllık hesap işletim ücreti nedir?

8. info aylık 8-10 TL aliyor galiba, aslında aylık sabit ücret almasa hesap açacaktım

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 9/77 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •