Sayfa 21/57 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 454 madde; 161 - 168 arası.

Konu: MTRKS - Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by swamp Yazıyı Oku
    Hangi bankadan vermiştin peki?

Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Garantiden vermiştim. Yaklaşık 2 saat önce düzeldi. 11 lot gelmiş .

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sprite07 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Akbank'tan kendi adıma, Garanti Bankasından eşim adıma istedim. Akbank'tan 11 lot gelmiş. Garanti Bankası gerçekleşmedi yazıyor. Garanti Bankasını anlamadım niye böyle yaptı.
    Ek 27109
    Düzeltme yapayım. Garanti bankası internet şb gerçekleşmedi görünürken, mobilden garanti e-trader'a girdim. 10 lot vermiş, orda görünüyor. Sanırım güncelleyene kadar böyle garip görüntüler ortaya çıkıyor. Biri daha söyledi, ilk gün talep edenlere 11 lot, ikinci gün talep edenlere 10 lot vermişler.

3.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Hisse ne zaman işlem görmeye başlıyor
    Bunun için ayrıca açıklama yapıyorlar. Ama tahminim en geç salı günü işlem yapmaya başlar.

4. matriks için 1000 lot girmiştim bloke olan bakiyeden blokeyi kaldırmışkar, turex alabildim bu şekilde. Bakiye sorunu olanlar için bilgi vereyim.

5.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    matriks için 1000 lot girmiştim bloke olan bakiyeden blokeyi kaldırmışkar, turex alabildim bu şekilde. Bakiye sorunu olanlar için bilgi vereyim.
    1000 lot verecegini nasıl düşündünüz merak ettim.
    daha doğrusu 50 den fazla vermeyecegi de belliydi.
    1000 lot gelse 7 taban gider satamazdın

6. Ne zaman işlemlere başlayacağı hakkında bilgisi olan var mı.

7. Şirket’in 1,00 TL nominal değerli paylarının halka arz fiyatı 28,00 TL olarak belirlenmiş olup,
    belirlenen halka arz fiyatı ile, halka arz büyüklüğü 207.759.440 TL olarak gerçekleşmiştir.
    Borsa İstanbul tarafından paylaşılan verilere göre talep sonucunda halka arz büyüklüğünün
    toplamda 8,8 katına denk gelen filtre edilmemiş 65.060.523 nominal değerli talep gelmiştir.
    Halka arz, Borsa İstanbul Birincil Piyasa’da “Borsa’da Satış-Sabit Fiyatla Talep Toplama ve
    Satışâ€ yöntemi ile yapıldığından, herhangi bir yatırımcı grubuna tahsisat yapılmamıştır.
    Halka arza toplamda 689.426 adet yatırımcı katılmıştır. Bu yatırımcılardan 570.223’ü 11’er
    adet pay alarak halka arzdan en fazla pay alan yatırımcılar olmuştur.
    Matriks halka arzı kapsamında toplam 689.348 gerçek ve tüzel kişiye 7.419.157 adet pay
    satılmıştır. Yatırım ortaklığı, fon ve diğerden oluşan 78 yatırımcıya ise 823 adet pay satılmıştır.

8. 6 nisanda işleme açılacakmış.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/57 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •