Sayfa 4/57 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 454 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MTRKS - Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

1. emir iptal edilirse para ne kadar süre blokeli oluyor bilgisi olan var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by loyloy Yazıyı Oku
    normal hisse alımı gibi gireceksiniz mtrks.he kodu
    Akbank'ta ne halka arz menüsünde nede dediğiniz gibi hisse alır gibi çıkmıyor. Akyatırımı aradım, niye yok bu dedim, cevap bile vermedi kaç adet istiyorsunuz ben burdan gireyim dedi 21 adet girdirdim. Bu aracı kurumlar nasıl iş yapıyor anlamadım Hadi hayırlısı.

3. 2000 lot giriş yaptım sonra iptal ettim serbest bakiyede para gözükmüyor acaba saat 13.00 e kadar mı blokeli olacak yoksa hisse işlem görene kadar mı

Alıntı Originally Posted by TEDİRGİN Yazıyı Oku
    2000 lot giriş yaptım sonra iptal ettim serbest bakiyede para gözükmüyor acaba saat 13.00 e kadar mı blokeli olacak yoksa hisse işlem görene kadar mı
    Talep kadar bloke oluyor.

5.  Alıntı Originally Posted by TEDİRGİN Yazıyı Oku
    2000 lot giriş yaptım sonra iptal ettim serbest bakiyede para gözükmüyor acaba saat 13.00 e kadar mı blokeli olacak yoksa hisse işlem görene kadar mı
    sanırım kimsenin bilgisi yok

6.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    İş bankasından yapabilen varmı, mobilden giriyorum olmuyor ne hisse kodu ile ne de halka arz giriş menüsünden.
    Biraz önce iş bankası web sitesinden giriş yaptım, halka arz menüsünden emir verdim. Normal hisse alım ekranında görünmüyordu, halka arz ekranında göründü.

7. Bugün ve yarın 10:30 - 13:30 saatleri arasında emir girer gibi istediğiniz kadar gireceksiniz.
    Nakit veya fon blokajlı alabilirsiniz.
    Alınmazsa para iade edilir.
    13:30 da kontrol edebilirsiniz.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8. Akbank gibi başınıza taş düşsün ne internetten emir girilebiliyor ne de 444 ten birisi telefonu açıyor.

Sayfa 4/57 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •