Sayfa 46/57 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 454 madde; 361 - 368 arası.

Konu: MTRKS - Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

1. SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
    Konu : ***Pay Alım Satım Bildirimi
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : ***HAYIR
    Bildirime Konu Borsa Şirketi : ***MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş.
    Açıklama :
    17/06/2021 - 17/06/2021 tarihinde MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 33,48 - 33,76 TL fiyat aralığından
    20.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 17/06/2021 tarihi
    itibariyle %8,3503 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Ad Soyad / Ticaret Unvanı : ***REYHA GÜLERMAN
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı : ***
    Görevi : ***Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür
    Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :

2. SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
    Konu : ***Pay Alım Satım Bildirimi
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : ***HAYIR
    Bildirime Konu Borsa Şirketi : ***MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş.
    Açıklama :
    31/05/2021 - 21/06/2021 tarihinde MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 32,94 - 34,42 TL fiyat aralığından
    16.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş.
    sermayesindeki paylarım/oy haklarım 21/06/2021 tarihi itibariyle %12,97 sınırına ulaşmıştır.
    Ad Soyad / Ticaret Unvanı : ***OĞUZHAN IŞIN
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı : ***
    Görevi : ***Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı
    Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :

3. Durgun hissemiz cuma günü tavanmı kapatacak bedelsiz haberi ve temettü işlemi genel kuruldan onay alıcak hadi hayırlısı ondan sonra bir ay baya hareketli seanlar yasarızzzzzzzzzzzz matrix liler

4. yokmu genel kurul haberi kimse kalmamış benden baska .

5. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi
    Matriks 2020 Yılı Genel Kurul Toplantı Tutanağı Güncelleme
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi
    Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi
    01.01.2020
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi
    31.12.2020
    Karar Tarihi
    17.05.2021
    Genel Kurul Tarihi
    25.06.2021
    Genel Kurul Saati
    11:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih
    24.06.2021
    Ülke
    Türkiye
    İlçe
    SARIYER
    Adres
    İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi, ARI 3 Binası Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No 4 34467 Sarıyer, İSTANBUL
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması,
    2 - Toplantı tutanağının imzalanması hususunda Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi,
    3 - 2020 yılına ait Yönetim Kurulu faaliyet raporunun ve bağımsız denetim raporunun okunması ve müzakeresi,
    4 - 2020 yılına ait Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    5 - 2020 yılı faaliyetlerinden dolayı Yönetim Kurulu Üyeleri'nin ibra edilmeleri,
    6 - Yönetim Kurulu'nun; Şirketin 2021 yılına ilişkin bağımsız dış denetiminin yapılması hususunda bağımsız denetim kuruluşuna ilişkin teklifinin görüşülerek karara bağlanması,
    7 - Bağımsız yönetim kurulu üyelerinin seçilmesi, üye sayısının ve görev sürelerinin belirlenmesi,
    8 - Bağımsız yönetim kurulu üyelerinin ücretlerinin belirlenmesi,
    9 - Yönetim Kurulu'nun kar payı dağıtılmasına ve bedelsiz sermaye arttırımı yapılmasına ilişkin önerisinin görüşülerek karara bağlanması,
    10 - Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri uyarınca "Ücretlendirme Politikası" ve "Bilgilendirme Politikası"nın genel kurulun bilgi ve görüşüne sunulması
    11 - Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri uyarınca "Bağış ve Yardım Politikası" ve "Kar Dağıtım Politikası"nın genel kurulun onayına sunulmasına
    12 - Şirket tarafından 2021 yılında gerçekleştirilebilecek bağış sınırının belirlenmesi hakkında görüşülmesi ve karar alınması,
    13 - Şirket tarafından 3. Kişiler lehine verilmiş olan teminat, rehin ve ipotekler ve elde etmiş oldukları gelir veya menfaat hususunda ortaklara bilgi verilmesi,
    14 - İlişkili taraflarla yapılan işlemler hakkında bilgi verilmesi,
    15 - Yönetim Kurulu Üyelerine, idari sorumluluğu bulunan çalışanlara ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhrî yakınlarına; Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396'ncı maddelerinde sayılan işleri yapabilmeleri için izin verilmesi,
    16 - Dilekler ve kapanış
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1
    YK KARARI GÜNDEM OLAĞAN GK ERTELEME 25.06.2021.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    Genel Kurul Sonuçları
    Genel Kurul Yapıldı mı?
    Evet
    Genel Kurul Sonuçları
    Şirketimiz 2020 Yılı olağan Genel Kurul Toplantısına ilişkin Genel Kurul Tutanağı ve Hazır Bulunanlar Listesi ekte yer almaktadır.

Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar
    Kar Payı Dağıtım
    Görüşüldü
    Genel Kurul Sonuç Dökümanları
    EK: 1
    Genel Kurul Toplantı Tutanağı 2020 Matriks.pdf - Tutanak
    EK: 2
    MATRİKS HAZİRUN LİSTESİ.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi
    Ek Açıklamalar

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

6. kar payı ne zaman ödenecek tarih yokmu bu nasıl genel kurul.borsanın yeni şirketleri tam bir vurguncu

7. Hisse geri alımı yapmışlar. 18k lot. Bugün

8. Başka hisse olsa, en azından %3-5 alevlenirdi. Bu yerinde sayıyor....

Sayfa 46/57 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •