Sayfa 56/57 İlkİlk ... 64654555657 SonSon
Arama sonucu : 454 madde; 441 - 448 arası.

Konu: MTRKS - Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

Matriks'de dümenler dönüyor, yolsuzluk iddiaları var, kara para aklama var haberleri çıkıyor, tam "SPK uyuma" diyeceğiz, daha geçen hafta SPK eski başkanının 180 milyon dolar servet yaptığı iddialarının üstünün örtüldüğünü hatırlıyoruz.

Bir ülke ancak bu kadar çürütülebilirdi.

Umarım bir cehennem vardır. Çünkü size bu dünyada verilebilecek bir ceza yok.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

2. 7 taban yemiş şirketin umurunda değil , belli ki parası yok , ya da zaten benim hisse bu kadar fiyat etmezdi diyor

Oldu olacak bedelli yap bari SPK yol verebilir ,nasıl olsa manipülasyonu yapanlara ses çıkarmıyor ,bedelli de olsun kasaya para girsin diyebilir
    Bence şansını denemelisin hadi koçum cesaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,808
     Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Matriks'de dümenler dönüyor, yolsuzluk iddiaları var, kara para aklama var haberleri çıkıyor, tam "SPK uyuma" diyeceğiz, daha geçen hafta SPK eski başkanının 180 milyon dolar servet yaptığı iddialarının üstünün örtüldüğünü hatırlıyoruz.

Bir ülke ancak bu kadar çürütülebilirdi.

Umarım bir cehennem vardır. Çünkü size bu dünyada verilebilecek bir ceza yok.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Ama bunlar gavur cehennemine gitmeliler.
    Turklerin ki bunlara az gelir..

iki arkadaş alkollü bir gecenin sonunda trafik kazası geçirip ölürler ve cehenneme giderler.

zebani kapıda sorar: türk cehennemine mi gitmek istersiniz, gavur cehennemine mi?

"farkı nedir?" diye sorarlar. "türk cehenneminde bir kazan bok yersin, gavur cehenneminde bir kepçe" diye cevaplar zebani.

arkadaşlardan biri "türklük de bi yere kadar arkadaş, ben gavur cehennemine gidiyorum" der. diğer "ne olursa olsun, ben türküm, bi kazan boku da yerim" der.

neyse aradan zaman geçer. gavur cehennemindeki adam merak eder türk cehennemindekini, "ben bi kepçe boku yiyemiyorum, bu nasıl dayanıyor" diye. yanına gider bi bakar ki, türk cehennemindeki adam mutlu mesut yatıyor, takılıyor, eğleniyor.

tabi gavur cehennemindeki şaşırıyor. "nasıl ya?" diyor, "ben bir kepçeyi bir günde zor yiyorum, sen nasıl bitirdin bir kazan boku?"

türk cehennemindeki cevaplıyor: yemiyorum ki.

-neden?

"hacı" diyor, "burası türk cehennemi, bok olsa kazan yok, kazan olsa bok yok."

Hazineye geçse ne güzel olurdu

Zamanında Koza İpek’e bin başına gelen buraya da olmasın bu adamların maliyeti nedir hergün taban Allahtan az aldım

Sabah tabandan da aldım 42.78 den de almıştım maliyette yarısını sattım sabah nötr açsın yeter bu hisseden gelecek parayı istemiyorum bu adilik olacağını tahmin etmedim lüzum yok

7. Türk borsasının en rezil hissesi oldun Tebrikler

Kırbaç yeme vaktin gelmedi mi?
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 56/57 İlkİlk ... 64654555657 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •