Sayfa 23/57 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 454 madde; 177 - 184 arası.

Konu: MTRKS - Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Fade To Black Yazıyı Oku
    Yabancı yatırımcı gitti ülkeden.
    Gelen de vur kaç için geliyor.
    Norveç varlık fonu gibi.
    Bizbize kaldık.
    O yüzden hala yabancı ağırlıklı büyük hisseler aşağı ya da yatay giderken,
    Yani yabancı malını satıp gitmek isterken,
    Yabancı yatırımcı olmayan,
    Küçük denilen hisseler uçtu gitti.
    Coinleri bile sollayan hisseler var
    Eskiye alışmış olanlar son bir yılda ya çok kaybetmiştir ya yerinde saymıştır.

Bu değişimi erken fark eden çok kazandı.

Matriks
    Turex
    Qua

Bunlar içi boş şirketler bile olsa
    Yerliler saldırıyor.
    Çoğu bunu gelir kapısı görüyor artık.
    Eş çocuk kardeş vs talep girmeyen azdır.
    Kelle başı 300 basıp 600 e satsa 300 cepte.

1990 li yılların borsasına geri dönüş tüm hızıyla devam ediyor.
    Bu gidişat değişecek gibi de görünmüyor.
    Bu yeni düzene uyum sağlayan kazanır.
    Uyduramayan kaybeder.
    Bankacılık sektörü uzun suredir lokomotif değil mesela.
    İnatla banka alan/aldıran bir kesim var.
    Büyük montanli hisseler yabancı yatırımcı olmadan gitmez.
    Ortam böyle olduğu sürece de küçük hisselere devam.
    Halka arzlara devam.
    Bol kazançlar
    Koç grubu otomotiv hisseleri için ne düşünüyorsunuz? pandemi öncesi froto ve ttrak 300'lere, otkar 600'lere gözünü dikmişti. şu an 200 ve 370'lerdeler.

2. bir de tavan giden hisselerde bir dönem 18.10'da emir verip ertesi gün alabiliyorduk. halka arzlarda da tavan bozmadan evvel alım yapmak şansı oluyor mu bireysel yatırımcıda? kurumsallar takaslarda görünüyor ancak bizim emir vermemiz fırsat yaratır mı ilk 3-4 gün onu merak ediyorum.

3. Bende yarın piyasa emri verip şansımı deneyeceğim. Halka arzda hepi topu 11 lot vermişler yüksek talepten dolayı, belki yarın bir fırsat çıkar. Çok ümidim yok gerçi.

4. Şu anda yarın için emir verebilen var mı?

Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    Şu anda yarın için emir verebilen var mı?
    Olmaz güniçi verilen emirler kapanış seansından sonra otomatik silinir 18.10 dan sonra emir verebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. Bilmediğimden Soruyorum Mesela yarın tavan gidecek ve örneğin tavandan alış emri girildiğinde en çok hisse girene mi yoksa ilk emir verene mi neye göre veriyor merak ettim

-Hiçbir şey bilmiyorum yatırım tavsiyesi değildir

7. emirlerin borsaya iletim sırasına göre alım yapılır ama burada önemli nokta sizin emri girmeniz değil emrinizi aracı kurumunuzun biste iletme saati önemli. atıyorum siz girersiniz emri ama kurumunuz 2-3 dakika sonra iletir o arada geçen sürede başka kurumlar emir iletirse onlara gider.
     Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Bilmediğimden Soruyorum Mesela yarın tavan gidecek ve örneğin tavandan alış emri girildiğinde en çok hisse girene mi yoksa ilk emir verene mi neye göre veriyor merak ettim

-Hiçbir şey bilmiyorum yatırım tavsiyesi değildir
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    emirlerin borsaya iletim sırasına göre alım yapılır ama burada önemli nokta sizin emri girmeniz değil emrinizi aracı kurumunuzun biste iletme saati önemli. atıyorum siz girersiniz emri ama kurumunuz 2-3 dakika sonra iletir o arada geçen sürede başka kurumlar emir iletirse onlara gider.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gedik yatırım da çalışan dan öğrenmiştim 1 milyon tl emir verenlere özel komisyon karşılığında emri ilk sıraya alındığı söylemişti YANİ 1 milyon tl paran varsa ilk tavandan hisseyi Alma şansın var ilk sıra sana veriliyor belirli bir ücret karşılığında oluyormuş bu

Sayfa 23/57 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •