Sayfa 34/57 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 454 madde; 265 - 272 arası.

Konu: MTRKS - Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    o kağıtta açığa satış yok ki
    Piramit Menkul'de bir hesap, 150.000 lot hisse toplamış. Bugünse 750.000 lot satış yapıyor. Arada tam 600.000 lot fark var...
    Bir hesap 150.000 lotu nasıl toplar, olmayan 600.000 lot nasıl satılır???? Bunu benim değil Piramit'in vermesi gerekiyor.

E bu kadar satış yiyince de ne kademe kalır ne tahta. Ortalık tarumar oldu.

Haberin linkini cepten girdiğim için veremiyorum.

2. Bizene trex den, matrix sayfasi burasi. 7milyon lotu var matrix in hepsi topu adam gibi bu kagida sahip cksanız uzaya cıkarız zaten yatirim tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Bizene trex den, matrix sayfasi burasi. 7milyon lotu var matrix in hepsi topu adam gibi bu kagida sahip cksanız uzaya cıkarız zaten yatirim tavsiyesi değildir.
    ''Bize ne'' ''Sahip çıkmak'' ikisi bir arada olmamış.
    Turex'in tahtası bozulduğu için önce Matriks'in ardından Qua'nın bozulduğunu bilmiyorsun galiba.

Bu arada yapan kişiye SPK yetersiz bir ceza vermiş. Aracı kurum yaptığıyla kaldı.

4. hepsini aldimsattim bugun şakamı yapıyorsun, turex i tavan bozdundan aldım gene tavana gtti sattım gectim sonra tabana cakıldı. QUA yı -4den aldım 25densattım sonra tavana asıldı kaldı. matrix aldım -4den 0 dan sattım yine aldım -6 kapattı sadece matrix e güvendim o kaybettirdi. Sahip cıkacaksan git halkbank a sahip cık devlet bankası 4 liraya veriyorlar vakıfbank 3,5 liraya yüzüne bakan yok (yatirim tavsiyesi değildir mizah amaclidir) ilk defa mi manipülasyon görüyorsun ? nigbas a bak vs ,her zaman olur biter böyle şeyler burası borsa kim kime k...

5. basitce bir kıyas yapalım yerleşiklerin yüzde 85 i matriks kullanıyor yüzde 15 si ideal diye tahmin ediyorum ideasın piyasa degerinin bu mantığa göre 6kat olması lazım 665x6=3.990/998=3.99x50.70=202 tl kıyas hesabı yaptım.ama matriks olmazsa olmaz bu işte kendini kanıtlamış Türkiyede tek kurumsal bence
    piyasada lotu az
    devamlı gelişme ve büyüme potansiyeline sahip sabredip bekleyeceksin.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Halka arz fiyatına göre hesap yaptığımda F/K 45 gibi çıkıyordu. Şimdilerde 85 olmuştur. Yazılım teknoloji firmaları cirolarını büyük oranlarda arttırabildiklerinde, karlılık katlamalı artıyor bu bir gerçek. Ama matriks söylendiği şekilde bu gelişimi gösterebilecek mi?
    Zamanla göreceğiz. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    basitce bir kıyas yapalım yerleşiklerin yüzde 85 i matriks kullanıyor yüzde 15 si ideal diye tahmin ediyorum ideasın piyasa degerinin bu mantığa göre 6kat olması lazım 665x6=3.990/998=3.99x50.70=202 tl kıyas hesabı yaptım.ama matriks olmazsa olmaz bu işte kendini kanıtlamış Türkiyede tek kurumsal bence
    piyasada lotu az
    devamlı gelişme ve büyüme potansiyeline sahip sabredip bekleyeceksin.
    ideal borsada işlem görüyor mu? işlem kodu ney?

8. bile bile lades olduk girdik bir kere , maliyeltere baksan 52-53 kimse toplayamıyorki kagıdı 11 lot dalgasi sadece 17:45-18:00 arası cok cok azaldı onun dışında gün boyu alırkende satarkende 11lot dalgası vardi

Sayfa 34/57 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •