Sayfa 49/57 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon
Arama sonucu : 454 madde; 385 - 392 arası.

Konu: MTRKS - Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

1. Arkadaslar 2021 ikinci çeyrek bilanço ne zaman açıklanır? Birde 14 temmuzdaki kapta 19 temmuzda bedelsiz sermaye arttirimi için spkya basvurulacagi bildirilmisti. 19 unda kesin olarak spk ya başvuruldu mu? Bilen var mı?

2. Yorum yapan yok, son atılan kap haberini yorumlayabilecek var mı

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 83 gündür işlem gören hissenin son 3-4 işlem gününde 83 günlük ortalamaları test ettiği görülüyor.

halka arz olup da bu kadar kötü performans gösteren başka bir senet var mı bilmiyorum.belki yeterince malı çekemediler piyasadan.

35,70 seviyesinde ortalamaları var.oranın üstünde 3 gün kapanış gelmeli.sonrasında önü açılır bence.

4. COİN mi geliyor.

Alıntı Originally Posted by NergaL Yazıyı Oku
    Bedelsiz sermaye artırımı yapılıyorsa şirket bu parayı bir yerlere kullanacak, büyük ihtimalle güzel bir yatırım haberi kapıdadır.
    COİN alım satımı konusundaki yasal düzenleme yapıldığında MATRİKS'den iyi bir haber gelir umarım...
    Bu yazıyı 14.05.2021 de yazmıştım... Geçen hafta yazdığım yazıyı teyit etti bence... API Broker haberi KAP a düştü, şimdilik finansal etkisi olmayacak dediler ama neyyin hazırlığı bu...
    COİN piyasasına doğrudan yada dolaylı giriş geliyor bence.

5. 147 emir ,528.000 lot bekleyen var.
    halka açık payların yüzde 7 kısmına denk geliyor,yani çok yüksek bir oran.
    senet günlük ortalaması da 36,80 .

6. Bu şirket yalnızca birileri aşağıdan toplasın ve tepelerden başkalarına çaksın diye arz edilmiş, şu ana dek tek vasfı bu, üzücü.

7. bu gösteriyorki haber yakın bedelsiz onayı çıkıcak spk den .son çırpınışlar .bu kar bu büyüme oldukça .bedelsiz galdikten sonrada .yön yukarı olur bölünür 40 larda dinlenir sonrada devam eder .hareketli bir matriks yasıcaz

8. başım döndü valla, bir yaştan sonra zor oluyor, hayırlı olsun herkese...

Sayfa 49/57 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •