Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
Arama sonucu : 37 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Pi COin

1. Ülker de güzel işler çıkacak. 18 maliyetli birkaç kez trade ettiğim hisseleri. Artık trade etmeyeceğim. Xxx haneye yıl sonundan önce çıkacak beklentim var

2. 1 milyon yeni yatirimci gelmiş.. Bu yatirimci portföyü nedir bilmiyorum.. Ancak çok eski yıllarda borsaya bu şekilde ani yonelimler olduğunda, hep bilindik markalara ve ucuz hisselere yönelirdi, yeni yatirimcilar.. Çevresinde gördüğü elle tutulur gozle görülür markaların hisselerine

3. Turgg de izleme listemde.

zoren bntas pengd segyo yyapı ıttfh hdfgr ıcbct gents adese pala ile kavga edeceğim..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. bugun bntasa gırıs yaptım

6. yarın tnztp kovalayacagım , bır forumdasın onerısı

7. zoren hdfgr ıcbct bu ucunu nedense sevemedım..ıcbct pahalı gıbı. zoren hıc hıssedarlarının yuzunu dogru dusurust guldurmedı hdfgr bıldıgım bır hisse degil ........diger yazdıkların takıp ve kovalamaya bana göre deger

yazdığım liste 1-2 günlük.. hepsının arkasında kamyon arkası sözler var... '' ya sen gidersin, ya da ben ''
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •