Sayfa 83/131 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 1043 madde; 657 - 664 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

1. Garfayı alırken hangi kriterleri inceleyip, alım kararını verdiniz ?
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Kardeşler , böyle yüksek kar edecek hisseleri nasıl buluyosunuz.
    Ben , geçen sene aralık ayında Garfa hissesini 17 TL. den aldım. Bu gün 20,72 TL. Bir yılda sadece % 20 kar edebildim. 100.000 TL. paramı , ancak 120.000 TL. ye ulaştırabildim.

2.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Garfayı alırken hangi kriterleri inceleyip, alım kararını verdiniz ?
    Piyasada lotu azdı. Karlılığı iyiydi. Fiyatı biraz pahalıydı , ama o aralar , lotu az olan hisseler uzaya gidiyordu.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Ahan buda benim portföyün biri, diğeri de en az bu kaaa renkli. Daha 15 günlük fln. Yatas dgate 1-2 aylık. Yatas da esas maliyet 18, dgate de 12,68. Almad bedavının da altında -2 lira. Tukas daki kar 17 bin, ama bu arada garan da 24 bin bi zararım oldu. onu unutmadım. gün gelecek intikam alınacak.
    Son düzenleme : decamercion; 16-11-2022 saat: 23:30.

4. Hisse seçerken bir çok kriter olmalı. Lot sayısını baz alıp hisse almak, çok ciddi risk.
    Temel analiz başlığında deva-i dertin çok güzel analizleri var. Faydalı olur okursanız
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Piyasada lotu azdı. Karlılığı iyiydi. Fiyatı biraz pahalıydı , ama o aralar , lotu az olan hisseler uzaya gidiyordu.

5.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Hisse seçerken bir çok kriter olmalı. Lot sayısını baz alıp hisse almak, çok ciddi risk.
    Temel analiz başlığında deva-i dertin çok güzel analizleri var. Faydalı olur okursanız
    İlginiz için teşekkürler.

Nokta atışı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Ahan buda benim portföyün biri, diğeri de en az bu kaaa renkli. Daha 15 günlük fln. Yatas dgate 1-2 aylık. Yatas da esas maliyet 18, dgate de 12,68. Almad bedavının da altında -2 lira. Tukas daki kar 17 bin, ama bu arada garan da 24 bin bi zararım oldu. onu unutmadım. gün gelecek intikam alınacak.
    Sabah -35 k zarar yazdı, sonra biraz mndrs ve almad trade ile şuan +15k karda.

Yanlış anlamayın ama portföy böyle olmamalı en fazla 5 6 kağıt

Bir ikisi bluechip yani küçük sirketler

Bir iki tanesi tanesi 10 milyon altı sermayeli

Bir ikisi temettü veren şirketlerden

Sayfa 83/131 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz