Sayfa 128/131 İlkİlk ... 2878118126127128129130 ... SonSon
Arama sonucu : 1043 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

Pkent 800 tl canak tamamlama 1 yili bulur 2 ye katlar

Uzertas daha kisa daha az lot var

Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    Son dönemde yurt dışı fonlarının ağırlığını arttırdım
    Yuzde40 afa yuzde20 afv
    Yuzde40 bist 8×5
    Aksen alcar deva gedza Logo mgros pgsus ykbnk
    Son dönemde nakde ulaşımı yüksek olan sirketlere dikkat etmek gerektiğini düşünüyorum ...kesinlikle ytd
    yüzde 38 afa yüzde 19 afv yüzde 1 nakit
    yüzde 42 bist 7x6
    aksen deva logo migros parsan pgsus ykbnk
    karel i diğer hisselere kademe girmek için feda ettim böylece teknoloji tarafı logo ya kaldı... gedzayı da bekleyemeyip satmıştım sonra uçmuş... hanımdan azarı yedik
    başta başlığın sahibi sayın nilkiz olmak üzere sayın rosense olmak üzere tüm forumdaşlara hayırlı bereketli kazançlar ... kesinlikle ytd
    29 şubat artık yıl hatırası olsun bakalım 4 yıl sonra ne durumda olacağız hakkımızda hayırlısı
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

3.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    yüzde 38 afa yüzde 19 afv yüzde 1 nakit
    yüzde 42 bist 7x6
    aksen deva logo migros parsan pgsus ykbnk
    karel i diğer hisselere kademe girmek için feda ettim böylece teknoloji tarafı logo ya kaldı... gedzayı da bekleyemeyip satmıştım sonra uçmuş... hanımdan azarı yedik
    başta başlığın sahibi sayın nilkiz olmak üzere sayın rosense olmak üzere tüm forumdaşlara hayırlı bereketli kazançlar ... kesinlikle ytd
    29 şubat artık yıl hatırası olsun bakalım 4 yıl sonra ne durumda olacağız hakkımızda hayırlısı
    Üstat pgsus bölünmeye katılacak mısınız yoksa önce çıkıp sonra görmeyi mi düşünüyorsunuz

Ben tutacağım üstadım havacilik sevdiğim bir sektör ülkemizin coğrafi konumu itibariyle bir avantajı var yer hizmetlerinde çelebi nin yatirimlarini da çok beğeniyorum ancak pgsus nakit akisi nedeniyle daha çok ön planda benim için
    son dönemde çok sık hisse değiştirmeme rağmen kafamda önce yatırım yapılabilecek sektörleri araştırmaya belirlemeye çalışıyorum.. onun dışında tuttuğum hisselerde esasında amacım çok uzun vadeli bulundurmak ...bunlar tabi tamamen kendi amator fikirlerim kesinlikle yt veya yol gösterme amacı vb değildir
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

5.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    Ben tutacağım üstadım havacilik sevdiğim bir sektör ülkemizin coğrafi konumu itibariyle bir avantajı var yer hizmetlerinde çelebi nin yatirimlarini da çok beğeniyorum ancak pgsus nakit akisi nedeniyle daha çok ön planda benim için
    son dönemde çok sık hisse değiştirmeme rağmen kafamda önce yatırım yapılabilecek sektörleri araştırmaya belirlemeye çalışıyorum.. onun dışında tuttuğum hisselerde esasında amacım çok uzun vadeli bulundurmak ...bunlar tabi tamamen kendi amator fikirlerim kesinlikle yt veya yol gösterme amacı vb değildir
    Teşekkürler cevap için

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Birde tmpol grafik iyi dokemedi bir turlu

120 ustu kopacak
    Başkası olsa, sunu söyledikten sonra hemen "ne dediysek o...vs" tarzında paylaşımlar yapmış, hele mavi kuşlu sitede olsa etkileşim için yeri göğü inletmişti...

Siz ise dediklerinize paralel şekilde 120 üzeri kopup, 2 tavan üst üste yapsa da gayet olgun uzaktan izliyorsunuz sadece, sohbetleriniz sırasında satır aralarına dikkat edenlere de fayda sağlayıp kenara çekiliyorsunuz...

Büyük saygı duyuyorum size Sn. NİLKİZ...ESCAR için de yaklaşık 20 hisse arasından en favorim diye bahsetmiştiniz ve 165 civarıydı..10 gün olmadan 208...

Sizden ziyade arkadaşlarımdan ricam, bilgi içerikli paylaşımlarını sürdürmeleri o sayede sohbetler sırasında buna benzer fırsatlar yakalama şansımızın artması...

ESCAR bahsinin geçmesine vesile olan ilgili paylaşımı yapan sn. ROSENSE arkadaşımıza da teşekkür ediyorum,

sn. HATEKE ve adını şu an hatırlayamadığım arkadaşlarımıza da faydalı paylaşımları için ayrıca selamlar...
    Son düzenleme : keremidas; 05-03-2024 saat: 10:47. Sebep: yazım

Cok teşekkürler valla bir tek gitmeyen acsel kaldi

1994 den beri ilgileniyorum borsa ile

Son haftadaki isaretler hic iyi degil.tahtalari yukari tavana cekip cekip asagiya gelen aliciya mal veriyorlar bana gore benim.tahtalarda trendler bitmis olabilir cok yuksek karlar yapildi buradan mal alinmaz ben yavas yavas cikiyorum gider yukardan alirim ama guvenli olur

Acsel 10 gundur 4 tavan yapip eksi kapatiyor cimbeton da oyle selale düşüşü gelebilir tahtalarda dikkatli olun

Sayfa 128/131 İlkİlk ... 2878118126127128129130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •