Sayfa 124/131 İlkİlk ... 2474114122123124125126 ... SonSon
Arama sonucu : 1043 madde; 985 - 992 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    Son dönemde yurt dışı fonlarının ağırlığını arttırdım
    Yuzde40 afa yuzde20 afv
    Yuzde40 bist 8×5
    Aksen alcar deva gedza Logo mgros pgsus ykbnk
    Son dönemde nakde ulaşımı yüksek olan sirketlere dikkat etmek gerektiğini düşünüyorum ...kesinlikle ytd
    Alcar ı karel... gedzayi ozrdn yaptım ben biraz da böyle dursun bakalım.. kesinlikle ytd
    Nakde ulaşımı konusunda enjsa dikkatimi çekiyor ama bu ozbekistan yatırımları nedeniyle aksen i de bırakamıyorum bakalım hayırlısı
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

2. FK'sı 10 altında olan hisseler...

Bu hisseler şu anda BIST'de ucuz kalmış hisselerdir...

Bugün sıfırdan bir portföy yapacaksınız içinde mutlaka bu hisseler olmalıdır

1 subat itibariyla portföy
    Acsel. 3500 lot maliyetsiz
    Akmrkz. 250 lot. 120 maliyet
    Alcar. 151 lot. 180 maliyet
    Clebi. 101 lot. 880 maliyet
    Cmbeton. 151 lot. 182 maliyet
    Egegub. 1501 lot. 44 maliyet
    Goltas. 501 lot. 88 maliyet
    Intema. 1001 lot. 135 maliyet
    Ozrdn. 1001 lot. 44 maliyet
    Pnelsan. 1001 lot. 52 maliyet

https://www.youtube.com/watch?v=zeRYcsUMsCY
    Galiba bu hafta özrdn i tuclk ile değiştireceğim... portföyde cnc ile parça işleme işi yapan bir şirketin olması fikri zihnimde bir zehir gibi büyüdü
    çok meşgul ettiğim için özür dilerim %5 X8 = ..aksen deva karel logo mgros pgsus tuclk ykbnk, %20 Afv, %40 afa düşünüyorum hayırlısı
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Ozardan daha iyi tucelikten

Ben de ozrdn i çok beğeniyorum sayın nilkiz verimli çalışan çok iyi yönetilen bir şirket... özellikle yalıtımmalzemesi konusunu değerli buluyorum çünkü gerek enerji maliyetleri nedeniyle gerek iklim değişikliği nedeniyle bu sektor gittikce ön plana çıkacak bence
    Ben dediğim gibi son dönemde belki de youtube da cnc videoları izlemekten olacak cnc ile parça işleme işi yapan bir şirkete ortak olmak istedim ... lisedeyken arkadaşlar olurdu sanayiye giden sürekli bu cnc işinde iyi para var dediklerini de hatırlıyorum)
    Başlığı meşgul ettiğim için çok özür dilerim inşallah Allah hepimizin sabrının sebatinin neticesini verir
    Sağlıklı mutlu günler dilerim üstadım saygilar

Basligi kesinlikle mesgul etmiyorsunuz her zaman yazin iyi kotu buralar issiz kalmasin ben al sat yapmiyorum fazla o yuzden portfoy degistikce yaziyorum

Siz yazin tugcelik artik benim.sermaye kriterime uymuyor bolunme den.dolayi

Enflasyonist ortamlarda artik koca fabrika ve markalarin setmayeleri ev fiyatina kaldi onlar daha ilgi cekici benim icin riski ve getirisi cok

çok teşekkürler sayın nilkiz ... dediğiniz gibi düşük sermayeli şirketler hele bir de yaptığı işte iyiyse çok güzel fırsatlar sunuyor ... devrini bulunca hızlı gidebiliyorlar
    tekrardan sağlıklı mutlu haftalar dilerim saygılar

Sayfa 124/131 İlkİlk ... 2474114122123124125126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •