Sayfa 20/131 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1043 madde; 153 - 160 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

Alıntı Originally Posted by YakupSrh Yazıyı Oku
    Bu indikatörler Borsa Hocam kursu ile birlikte kursa dahil olarak satın aldığınız indikatörler mi? Yoksa başka yerden mi temin ettiniz?

Sakıncası yoksa özelden benimle de paylaşabilir misiniz?
    Aynen onlar ama çalışmak gerekiyor eski videoları her gün seyredip nasıl bir analize Z yaptığını öğrenmeye calisiyorum

2. Hayırlı olsun sayın Nilkiz. tümosan ve kafein hisseleri kriterlerinize uyuyormu fikrinizi almak istedim.Bu arada portföyümün yarısı Deva ilaçtadır.Hayirli bol kazançlar.

Günaydın herkese çok uzuncu iseniz temettu toplar yatırım yaparım derseniz hisselerimiz çalışıyor üretiyor

Ama 3 5 aylık yatırımcı iseniz yine zincir stop yazma zamanı 1400 altı stop

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

kırmızıya değecek rahatlayacak yükseliş MACD öpüştüğü zaman

EMA 21 üstü spk bölünme onayı bekliyor trend devam ediyor MACD kesişmesi alışları hızlandırbilir bu borsada sağlam duruyor. nazarlardan saklasın burada en az bir ikinci tepe bekliyorum 1 ay oldu spk başvurusu

EMA 21 altında trend yok 100 günlüğe tutunma çabasında MACD O ALTINDA KESMİŞ BU ALICILAR KUVVETLİ DEĞİL DEMEK

100 günlük tutmazsa 2 li dip yapma olasılığı yüksek böyle (maviler) gibi olabilir.

tamamen bir öğrenci çalışmasıdır. ytd.

zincirli stop emir yazdım.

Sayfa 20/131 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •