Sayfa 38/87 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 297 - 304 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

1. Bildiğim kadarıyla ilk maliyetlerin yüksek olduğu fakat 7-8 yıl içinde kendini amorti ediyor şeklindedir.Bu şirket yeni ve kısa sürede halka arz ile kara geçeceğini düşünüyorum.
    Halka arz yapıldığındaki oyunu unutmayacağız.
    Kafamdaki pozitif algıyı endişeye dönüştürdü.
    Kirlilik yaratmak istemiyorum daha bilgili birilerinden olumlu olumsuz alt yapısı olan kişilerden bilgi almak isterim.

2. 25 yil beklemişsiniz anlamak icin ama bi 25 yıl daha geçse anlayacak gibi görünmüyorsunuz. Ağır oldu belki biraz ama durum böyle. Önce spkyi ve patronu sorumlu tutmak yerine arza katılan ky'yi suçlamak ne kadar doğru analiz olur bi düşünün isterseniz.

3. Valla benim 25 yılda anlama ihtimalim var ama spkyi ve patronu suçlayarak bir sonuca ulaşabileceğini düşünenler hep kaybedecek bu çok net. Benim söylemek istediğim patron ve spekulator düşman spk da yataklık yapandir. Borsada yaşamak için onlarin davranışlarına karşı doğru aksiyon almak gerekir. O suçlu bu suçlu demek sadece boş laf. Ben 25 yil derken bu şahıslara hiçbirşey olmadığını bu kadar zamanda çok net anladım.

4.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Valla benim 25 yılda anlama ihtimalim var ama spkyi ve patronu suçlayarak bir sonuca ulaşabileceğini düşünenler hep kaybedecek bu çok net. Benim söylemek istediğim patron ve spekulator düşman spk da yataklık yapandir. Borsada yaşamak için onlarin davranışlarına karşı doğru aksiyon almak gerekir. O suçlu bu suçlu demek sadece boş laf. Ben 25 yil derken bu şahıslara hiçbirşey olmadığını bu kadar zamanda çok net anladım.
    Doğru aksiyon beklemek mi yoksa satmak mi... Bazen 10yillarca düştüğü yeri görmeyen hisseler olabiliyo. Enflasyon da cabası. 25 yılda bunu çokça görmüşsünüzdür. Spkyi ya da patronu suçlamak çözüm değil demissiniz ama satanı suçlamak ne kadar mantıklı onu da forumun takipçilerine bırakalım. Nacizane bizim de tecrübemiz var, %51 patron %49 oyuncudur bir hisseyi götüren bence . Ky sadece piyondur. Bunu yakalayabilirsek kazanırız yakalayamazsak kaybederiz. Ky hicbir hisseyi goturemez. Aksini düşünmek ya aptallık ya da bilgisizlik olur.

5. Hoca demişya üstad hırsızın hiç mi suçu yok
    ******** bunlar başını tutan da spk dır açık net
     Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Valla benim 25 yılda anlama ihtimalim var ama spkyi ve patronu suçlayarak bir sonuca ulaşabileceğini düşünenler hep kaybedecek bu çok net. Benim söylemek istediğim patron ve spekulator düşman spk da yataklık yapandir. Borsada yaşamak için onlarin davranışlarına karşı doğru aksiyon almak gerekir. O suçlu bu suçlu demek sadece boş laf. Ben 25 yil derken bu şahıslara hiçbirşey olmadığını bu kadar zamanda çok net anladım.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Katılıyorum belki de kurumsal 6 dan aldı bunu ve %30 karla satıyo bilmiyoruz
     Alıntı Originally Posted by fikret Yazıyı Oku
    Ky 9,9tl verildiği doğru dur ama diğerlerine kesinlikle daha ucuz verildiğini düşünüyorum keriz silkeleme falan yok ucuzdan aldığını kardayken veriyorlar

VIA A4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Halka arzdan hisse alanı....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

8. Gözü kapalı halka arza girme devri bitti.
    Bundan sonra halka arzın büyük veya küçük oluşu, şirketin halka arz fiyatı , finansal durumu, sektör ortalamaları gibi etmenleri iyi araştırmak ve analiz etmek gerekir.

Sayfa 38/87 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •