Special Days Image
Sayfa 50/87 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 393 - 400 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

1. Borsa böyle rekorlar kırarken bu hissede hiç bir hareket yoksa hatta zor dayaniyorsa düşünce vay halimize... Yatırım tavsiyesi değil ama gelecek bilanço ak ve kara gözü gösterecek...

2. Artık 8 TL üstü ne atması lazım...

3. 9.90 dan aldığımdan beri bekliyorum belki 9 ları görür dedim ama bi caaık olmayacağını teyit etti aylardır. Sağlam bi spek ihtiyacı var bu hissenin başka bişey lazım değil

4. İnsanların paraları çöp oldu resmen... Burada yaptığın yatirimin düştüğüne mi yanarsin yoksa piyasanın ucmasiyla kaçan fırsatlara mi yanarsın... Burası ağlama duvarına dönerdi normalde acaba satan da alan da kendisimiydi... O yüzden mi rahatlar böyle... Arada benim sizin gibi üç beş yatırımcı mi soguslendi... Ytd.

5. Büyük soygun...

6.  Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    Büyük soygun...
    Filmden mi bahsettiniz?

https://www.haberturk.com/buyuk-soyg...842407-magazin
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    İnsanların paraları çöp oldu resmen... Burada yaptığın yatirimin düştüğüne mi yanarsin yoksa piyasanın ucmasiyla kaçan fırsatlara mi yanarsın... Burası ağlama duvarına dönerdi normalde acaba satan da alan da kendisimiydi... O yüzden mi rahatlar böyle... Arada benim sizin gibi üç beş yatırımcı mi soguslendi... Ytd.
    Hissenin en buyuk problemi kuraklik sorunu. Su olmayinca uretim kapasitesi dusuk kaliyor. Aralik - Mayis donemi yagislari onemli. Yuksek yagislarin cok hissenin karliligina cok buyuk katkisi olur. Yanilmiyorsam FAVOK marjı yuzde doksanlara yaklasiyor tam kapasite calisildiginda. Hedge muhasebesine gectikleri icin borclarindan dolayi kur zarari yazmayacak. Ote yandan halka arz miktari buyuk montanli ve arz fiyati yuksekti. Bu da halka arz kazandiriyor diye atlayan bir cok kucuk yatirimcinin magduriyetine yol acti. Kuralik bu sene de devam edince mali tablo performansi oldukca zayif kaldi. Neticede bugunku resim ortaya cikti

Onumuzdeki donemde sirket icin en onemli unsur yagislarin basta Denizli ve Seyhan bolgesi olmak uzere yogun olmasi, hibrid yatirimlarina baslamasi olacak. Halka arz fiyati 1.10 dolar civarindaydi. Simdi 0.50- 0.52 cent civarinda. Halka arzdan beri endeks rekatif getiri de eksi yuzde elli civarinda.Hisse endekse paralel hareket etseydi bugun kabaca 14 TL den islem goruyor olmaliydi.

Sayfa 50/87 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •