Sayfa 63/87 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 497 - 504 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

takibe aldım bakalım..teknik olarak pahalı biraz gazının alınması lazım...

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    takibe aldım bakalım..teknik olarak pahalı biraz gazının alınması lazım...

Sayın üye takibe devam edin! 25-30 lu fiyatlardan yavaş yavaş girersin artık.Neye göre pahalıymış? Diğer enerji şirketleriyle bir kıyasla bakalım.Pahalı mı ,ucuz mu? Çoğu defter değerinin kaç katına çıkmış.Aydem pahalı öyle mi? Bu şirkete yatırım yapmış masum yatırımcıların kafasını karıştırmayalım.Hele bu dönem de rüzgar enerji şirketlerinin lehine eserken......

3. AK YATIRIM, 3. çeyrekte 241 milyon TL kar beklediğini açıkladı.

4. ak yatırımın raporuna baktım çok fazla uğraşmamış firmayı incelememişler
    ticari alacağı tahsil etti bu finansal tablodada var hala kur gelir yazacak diyorlar
    üstüne firma yatırım sürecine girmiş tam tersine kur zararı ve döviz borcunda 2 çeyrekte yükseliş bekliyorum
    ciro beklentim 55 milyon dolar ve 980-1020 arasında
    kar beklentim 200-300 arası gelir tahmim var hayırlısı

5. Arkadaşlar! Her şey bir tarafa, Enerji hisseleri bu kadar gündemdeyken; Aydem'de günlerdir bu aşağılık işlemleri yapanlar hakkında bilgisi olan var mı?

6. Sürekli 2500 lot miktarları ile kademelerde işlem yapıyorlar.Ama hiç durmuyor.Kaç defa oldu, 20 kademe birden veriyor.Tabi önceden dizdiği alış emirlerine.

Ben bu kadar büyük bir enerji şirketinin sahibi olsam; yapılan bu işlemlerden utanırdım........

7. Arkadaşlar! Bunlar kimin peşinde acaba? Gedik tahtaya tekrar geldi ve resmen kumar tahtasına çevirdi.Yukarıdan alıyor ve çok aşağılara zararına veriyor.Tabi yersek........

Sayfa 63/87 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •