Sayfa 79/87 İlkİlk ... 29697778798081 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 625 - 632 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

1. Trrik sen biliyorsun madem söyle bakem kiminmiş
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Neyse sen cvp vermeyecen anlaşıldı parla aydem enerjinin Bi markasıymış aydem yenilenebilir gibi ikisinde aydem enerjinin

3. Aydem yenilenebilir in yerine parlayı halka arz etseymiş tüm borçlarından kurtulurmuş

4. Anladık yağmur yağmıyor kurdun kaldın rüzgarda mı esmiyor

5. 26 TL’den bunu aldığımda 30 TL’den kozayı satmasaydım bu kadar koymazdı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. açıklama için yazıyorum
    fiyat temelle doğru hareket ediyor olduğu yer çok çok doğru
    ***kar yağmadı ve üretim favök düşecek ilk çeyrek kötü gelecek
    ****2 yıldır 1 mw yeni tesis yapamadılar hibrit santrallerden üretime geçen sayısı kaç biliyormusunuz 0
    *****uşak hibrit ges 82,5 mw tesisi 110 gündür bakanlık onayı bekliyor kurulmuş tesise 1 onay alamıyorlar bu alanda guinness rekorlar kitabı na girecekler
    *******şirket yönetimini beğenmiyorum halka arzda verdikleri üretim büyüme yatırım sözlerinin %0 gerçekleştirdiler
    ********yk başkanı her konuştuğunda hisse düşüyor güven 0 iki senedir adam çıkmış 3 senede 2 kat üretim diyor 2021 dede aynı şeyi söylüyordu yıl 2023 0 üretim artışı yine aynı şeyi söylüyor piyasada güvenleri 0 olduğundan hisseye veriyor
    **********tahvil geri alımı doğru bir olay değil devlet şuan %10 borçlanıyor aydem 7,75 borçlandı yani ucuz kredi bulmuş şuan borçlansa 14-15 ,ile para bulabilir yatırıma gidecek parayı böyle salakça yerlerde kullanıyorlar
    ***yk başkanı genel müdür ve cfo derhal istifa etmeli 2 yıldır berbat yönetim var ne büyüme ne doğru yönetm nede iyi finans yönetimi var piyasada kötü yönetimi cezalandırıyor
    *******para tahvil geri alımına gitmese grup şirketlerinde 60 milyon dolarımızı yatırıma yönlendirsek bu gün 130 mw hibrit santral üretimde olucaktı şu kurak mevsimin ciroya etkisi 0 olucaktı
    ülker grubunu anadolu holdingi çok başarısız buluyorum enerjidede açık ara favorim aydem grubu bu beceriksizlikleri sayesinde hisse 22 tl normal bir yönetimde şuan 3-5 dolar arasında olmalıydı
    hisse hakettiği yerde okadar çok yanlış varki bazen çıldırasım geliyor

7. Bilançolarda olumsuzluk olursa Tarık beyin yorumları doğrudur deriz..Bu düşüş yeni haftada devam ederse 23 üzerine atamazsa şirketin kötü yönetildiği ayen bayen ortada olacağı açıktır..Bilançoya bağlı bir hafta göreceğiz...Y.T.D..

8.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Bilançolarda olumsuzluk olursa Tarık beyin yorumları doğrudur deriz..Bu düşüş yeni haftada devam ederse 23 üzerine atamazsa şirketin kötü yönetildiği ayen bayen ortada olacağı açıktır..Bilançoya bağlı bir hafta göreceğiz...Y.T.D..
    4 iyi gelecek hem kur artmadı hemde üretim fena değil ama 1 çeyrek şuan çok çok kötü

Sayfa 79/87 İlkİlk ... 29697778798081 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •