Sayfa 21/87 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 161 - 168 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    5050 lot ta ben talepte bulundum.
    Bio oraniyla ayni olursa 250 lot civari gelir. Ama talep bugunku gwind olayindan sonra biraz azalmis olabilir. Haliyle daha fazla gelme ihtimali yuksek. Bakalim pazartesi belli olur. Hayirlisi.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekür ederim değerli yorumunuz için

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Arza girerken dönen paranin yeniden talebe dönüşsün seçeneği benim kurumda pasifti...

Henüz net olmasada 30m lot dönse bile benim kurumdan isteyen olmayacak.

Belkide tüm kurumlar için bu secenek pasiftir

Dolasiyla böyle bir durum olusursa eğer 30m sirketin elinde aktif islemlerde piyasaya sürülebilir veya satistan vazgecilip kasada bekletilir.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben Aydemin arz raporunu hiçbir yerde görmedim aracı kurumundaki tanıdığıma telefon ettim bizde bilmiyoruz şirket açıklama yapmadı dedi
     Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    0,0498 bioen dagitim orani

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    VIA A4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by fikret Yazıyı Oku
    Ben Aydemin arz raporunu hiçbir yerde görmedim aracı kurumundaki tanıdığıma telefon ettim bizde bilmiyoruz şirket açıklama yapmadı dedi

VIA A4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim kulağıma gelene göre yüzde 18 karşılanma oranı var kurumsallardan da kaydırılanlar dahil ...

5. Bıo hemen belli oldu 111 lot geldi aydem den 1banka 3 aracı kurum hala haber yok
    İlk seans ne zaman

6.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Bıo hemen belli oldu 111 lot geldi aydem den 1banka 3 aracı kurum hala haber yok
    İlk seans ne zaman
    Net açıklama yok, kuvvetle muhtemel Perşembe günü ...

Capture.jpg

Kurumsalın karşılanmama ihtimaliyle bireysel yatırımcılara beklemedikleri bir yüzde de karşılama olabilir. Aslında buradaki sıkıntı bence arz'ın göreceli başarısız olması durumunda perşembe günü işleme başlayınca nasıl bir açılış yapacak ve devamı nası olacak. Tüm dediklerimin tersi oluşması umuduyla sanırım halka arzların içinde ilk günü ve sonrasında en sıkıntılısı olabilir.

"Dediklerim tamamen deli saçmasıdır kimse buna istinaden hareket etmesin. ytd."

8. Arkadaşlar arz iptal oldu felan diyolar borsa sayfalarında öyle birşey mi var

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 21/87 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •