Sayfa 6/87 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 41 - 48 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

1. Bu arz üzerinde spk baskı kurulmalı bana göre. Biliyorsunuz olumsuz yorum yapamıyoruz ama bu kadar da olmaz bildiğin düdüklemeye geliyorlar. Gördükçe sinirleniyorum batmış lan firma batmış ağlayanı yok bu arz yüzünden diğer güzelim arzlara katılım sayısı da iyice azalacak.

Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    Bu arz üzerinde spk baskı kurulmalı bana göre. Biliyorsunuz olumsuz yorum yapamıyoruz ama bu kadar da olmaz bildiğin düdüklemeye geliyorlar. Gördükçe sinirleniyorum batmış lan firma batmış ağlayanı yok bu arz yüzünden diğer güzelim arzlara katılım sayısı da iyice azalacak.
    Emin olun bu surecte kimse firmanin durumuna falan bakmiyor. Millet harcligini alip cikma pesinde. Onun icin katilim her gecen gun artarak devam edecektir.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Okumadan araştırmadan borsaya gelip sonra firma kottan çıkarılınca spk göreve demeyin.

4. Şu ortamda arzına katılmayacağım şirket yok sanıyordum, varmış.

Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Okumadan araştırmadan borsaya gelip sonra firma kottan çıkarılınca spk göreve demeyin.
    Sn Cilginfenci;
    Diger arz topiclerinde kac lot arz edilecegini, arz seklinin oransal mi esit mi olacagini, ne zaman isleme baslayacagini vs vs vs ....... soran siz değil misiniz?
    Izahnameyi okumaya üsenen bir yatirimci olarak "okumadan arastirmadan borsaya gelip sonra firma kottan cikarilinca spk goreve demeyin" demeniz biraz dusundurucu olmus acikcasi.??

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Bu borçluluk ve zarar ile nasıl halka arz müsadesi almış bilemiyorum. Halka arz ile gelen paranın tamamıyla borç kapatacak desek belki son çıkışı derdik firmanın. Ürkütücü bir arz. Bir de oransal katılım olması daha da ürkütücü.
    Şahsen ben katılmayacağım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. amma analiz kasmışsınız ya gir ve al 7-8 tavanını çık. halka arza girince nikah kıymıyoruz ya. şirket batak olsun isterse çok da tın. tavanlarımı alır çıkarım. neyse ne kadar az kişi girerse o kadar lot düşer daha iyi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,709
    Bu şirketin normalde ilk günden tavan olsa bile tabana oturmasına şaşırmam..Acaba dedim şirketin bilançolarına yanlış mı baktım diye terkrar baktım. Olacak gibi değil..Alacak olanlar iyi düşünmeli kanaatimce..Bunun yerine Galata wind daha mantıklı mesela..

Sayfa 6/87 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •