Sayfa 69/87 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 545 - 552 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

1. İşletme faaliyetlerinden nakit akışı çok güzel. Yatırımlar çok güzel. 4Ç en zayıf çeyrek ama bekleriz, sorun yok.

2. Dolar bazın da halka arz fiyatına daha gelmemiş ..
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

Giden kağıtlarda bofa nın ciddi alımları var.Bofa 4 gündür sattı,bugün alsat yaptı.
    Yerlilerin cılız alımları ile de gitmiyor.
    Hissede bildiğimiz bir problem gözükmüyor,bilmediğimiz bir sorun var mı onu bilemeyiz tabii.
    Borç sorun ise,sasa nın borçla dünya kadar yatırımı var,,neticede alınan borç,yatırımlara gidiyor,bu güzel birşey.
    Gwind bile bugün tavan yaptı,odas hergün tavan,,,bu moloz un gözü aşağılarda.smrtg hergün tavan.
    Yenilenebilir enerjinin en ucuz kağıdı diyoruz ama fayda etmiyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    İşletme faaliyetlerinden nakit akışı çok güzel. Yatırımlar çok güzel. 4Ç en zayıf çeyrek ama bekleriz, sorun yok.
    Aydem enerji ile Aydem yenilenebilir enerji iki farklı şirket mi?

Bilançoları falan ayrı mı?

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Aydem yenilenebilir enerji,aydem holdinge bağlı bir şirket.Elektriği üretip dağıtım şirketlerine satıyor,o da meskenlere satış yapıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Aydem yenilenebilir enerji,aydem holdinge bağlı bir şirket.Elektriği üretip dağıtım şirketlerine satıyor,o da meskenlere satış yapıyor.
    Eyvallah kardeş. Bistte işlem görenler arasında yenilenebilir enerjide en büyük kurulu güce sahip şirket. Odaş almasa idim Aydem alırdım.

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Eyvallah kardeş. Bistte işlem görenler arasında yenilenebilir enerjide en büyük kurulu güce sahip şirket. Odaş almasa idim Aydem alırdım.

Bende de odas var da,,aydemin potansiyeline de boşveremedim.Zamanı gelince mızrağın çuvalı nasıl delip geçtiğini hep birlikte göreceğiz.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Zarar eden enerjiler bile tavanken,bunun aşağıları zorlaması,yeterince toplayamadıklarını gösteriyor.
    Gören,paraları çarçur ettiklerini sanır,yatırıma gidiyor,,,güneş,rüzgar,hes,res,ges hepsi var.

Sayfa 69/87 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •