Sayfa 16/87 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 121 - 128 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by meegi Yazıyı Oku
    🙂 Sanırım, galiba, muhtemelen dağıtım oranı %4.60 hissi kablel vuku
    Yuzde 8 -15arasi dagitim olabilir.en iyi ihtimalle.ytd

2. Arkadaşlar benim tahminim yüzde 15 civarı dağıtım gelir ...

Aydem enerjide fiyat istikrarı için bir taahhüt varmı bilen bir arkadaş yazarsa iyi olur.
    Sagliklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    %5 civarı derim ben...ki zaten %5 inanılmaz yüksek bir oran. Son zamanlarda hiç olmayacak bir rakkamdan bahsediyoruz.

%10 lu rakkamlar filan olursa büyük sıkıntı... O zaman tahta açılışından korksun herkes ztn...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

5.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Emin olun bu surecte kimse firmanin durumuna falan bakmiyor. Millet harcligini alip cikma pesinde. Onun icin katilim her gecen gun artarak devam edecektir.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bunu çok merak ediyorum. Acaba katılım ne kadar oldu

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Aydem enerjide fiyat istikrarı için bir taahhüt varmı bilen bir arkadaş yazarsa iyi olur.
    Sagliklar
    Adamın üst baş alacak parası yok yahu ne istikrarı olacak :D İzahnameyi okumadan rahatlıkla söyleyebilirim :D

Diğer arzlarda herkes aracı kurumdaki sıra numarasını yazıyordu bu şekilde az da olsa başvuru yoğunluğu hakkında bilgi sahibi olabiliyorduk. Bu arazda sanki saklanması gereken bir sır gibi kimse yazmıyor

Akyatırım dün akşam saatlerinde 28.359

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

8. ziraat yatırımdan fon blokajlı girmek istiyorum 1000 tl ile ancak yeterli bakiyeniz yok diyor. oysa fonda param var. ziraat ppf fonundayım. eksik bişey mi yapıyorum acaba

Sayfa 16/87 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •