Sayfa 49/87 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 385 - 392 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

1. Bir cacık olmaz bu hisseden ki zaten olsaydı şu anda böyle olmazdı...

2. Bloomberg HT
    Haberler
    HABERLER
    Aydem: İstanbul Portföy işlemine karşı hukuki süreç başlatacağız
    Aydem Yenilenebilir, İstanbul Portföy'ün açığa satış işlemi ile ilgili hukuki yollara başvuracaklarını açıkladı.
    Aydem Yenilenebilir tarafından yapılan açıklamada “İstanbul Portföy’ün halka arzın ilk gününde yaptığı usulsüz açığa satış işlemi hakkında hukuki yollara başvuracağız†denildi.

Aydem açıklamasında SPK tarafından İstanbul Portföy’e 1,92 milyon TL idari para cezası verildiği hatırlatıldı.

Şirketin KAP açıklamasında şu ifadeler kullanıldı: Söz konusu şirket, mevzuata aykırı olmasına rağmen Aydem Yenilenebilir Enerji’nin halka arzının ilk gününde usulsüz açığa satış yaparak, şirket hisselerinin olağan fiyat akışına müdahale etmiş, ilk işlem gününde hisse fiyatında yanlış ve yanıltıcı izlenimler uyandırmış, bu şekilde hissemizin değeri ile şirketimizin itibarını olumsuz etkilemiş, şirketimizi ve yatırımcılarımızı zarara uğratmış ve mağdur etmiştir.

Bugün yatırım danışmanıma Aydem almak istiyorum,dedim. Borçları döviz,barajlar da su kuraklık nedeniyle sıkıntı .sakin bulaşma dedi. döviz borcu nekadar ,bilgisi olan varmı , arkadaşlar.ben yine de Alaçam.

Bu lanet bilanço açıklamadı mı?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

5. Çok sahipsiz bir hisse bakalım ne olacak...

6. Bakalım bilanço nasıl gelecek borç ödemeleri sonrası..IMG_20211129_171143.jpg

Bu adi şirket Bilanço açıklanmayacak mı?
     Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    Bakalım bilanço nasıl gelecek borç ödemeleri sonrası..IMG_20211129_171143.jpg
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

8. Q3 için Bilanço açıkladı kaptan bulunabilir. Artık Q4 bilançosu bekleniyor o da yeni yıldan sonra anca...

Sayfa 49/87 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •