Sayfa 51/124 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 401 - 408 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Dip neresi olacak hocam sizce

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    4.00 lere kadar yolu var.....

Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    4.00 lere kadar yolu var.....
    Gelen bilançoyu gördünüz mü rezalet bir tablo

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. Yerim senin temettü hedeflerini, temettü mü dağıtıcan bakalım çen? Dağıta dağıta bitiremezler artık bu karları. FAVÖK

4. Yine yedirdiler meselayi.

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Düşüşün sebebi belli oldu......kârı 7.7 milyon,geçen yıl 22.45 imiş.....kâr %65 azalmış......3.50 ler gelir artık......resmen ky yı dolandırmışlar.....

6. Kabahat bunlarda degil ince bunlari boyle laylay lom halka arz eden bist yetkilileri sonra biz akillanmayan kucuk yatirimcilar..Dogan holding 5.06 dan kagidi 4 lere kadar toplar sonra bir haber bir feyk alisi. Tekrar 5 lere getirir bir daha arz eder. Kapatin artik bu halka arzlari..yada en az 6 ay bu fiyatin altina gelmeme sarti getirin.Bir sekilde usulsuz pata kazanan varsa o paralar kursaklarindan gecmesin.yarasi olan gocunur

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Arzdan önce 100.000 temettüyu alıp kasayı da tam takir etmiş ahahah ..

8.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Arzdan önce 100.000 temettüyu alıp kasayı da tam takir etmiş ahahah ..

Çok fazla söylenecek bir şey yok. Dediğiniz gibi temettüyü de ceplemişler gider ayak. Dönen varlıkları azalmış nakitleri azalmış borç mu ödemiş acaba diyorum bakıyorum aksine borç artmış. Kurdaki yükseliş de içinden geçmiş tabloların. Döviz açığı var tabi. Diğer yandan eğer önceki dönemlerin ortalaması kadar bir vergi gideri yazsaymış zarar edecekmiş ama güzel ayarlamışlar onu. Ben zarar var gözüyle bakıyorum bu rakamlara açıkçası.
    Normalde bu rezalet tablolara taban yakışır diye düşünüyorum ama belli olmaz tabi. Küçük yatırımcıları soymuşlar demek abartı kaçmaz ancak gel bizim hissenin halka arzına katıl diye kimse kimseyi silah zoruyla tehdit etmedi. O yüzden bu olaya ''ava giderken avlanmak'' tabiri daha iyi oturur.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Sayfa 51/124 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •