Sayfa 55/124 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 433 - 440 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Yahu bu videoyu çeken adamın zaten cahilin teki olduğu apaçık ortada. Yok esen 30 liraymışda, bioen 18 miş de bu daha 5 bile değil. Ulan gerizekalı derler adama esenin toplam 81 milyon hissesi var, bioenin 292 milyon, GWIND'in 534 milyon hissesi var. Öyle mi kıyas yapılır be cahil. O zaman adam gitsin yapıkredi bankasını hissesini alsın 2.11 TL. Yahu böyle cahiller borsacıyım diye video çekiyor ve bunları izleyip övenler oluyor ya deli oluyorum.

Şu an bu fiyatla bile GWIND piyasa değeri : 2.395.865.730 TL
    BIOEN piyasa değeri : 2.475.000.000 TL
    ESEN piyasa değeri : 1.882.880.000 TL

Zaten normalde ESEN bile pahalı.

Yok GWIN satışlarını arttırmışmış. Tabiki arttıracak zaten dolar artmış. Bu büyük olay mı ?

E Net Borç'da : 497mnTL den 616mnTL'ye çıkmış. Özkaynak desen 927mnTL'den 835mnTL'ye düşmüş. Esas faaliyet karı 68mnTL'den 57mnTL'ye düşmüş. Bunlar incelenmeden yorum yapılabilir mi yahu ?

Yok hisse 3-5'e katlamadan bilmem neymiş. Normalde nah katlar ama eğer spekülatif olursa katlar. Ama bu şirketin bilançosuyla alakalı olmaz. Zira bu bilançoya göre; Gümüşhaneli hisseyi 5.06'da gariban,anlamayan ve hemen para kazanırım diyen çoğu borsaya yeni giren "yatırımcı"'ya (bana göre değil) çakmış geçmiş. 100mnTL parayı da halka arz öncesi şirketten çıkarmış birde üstüne. Yani şirket adama bedavaya gelmiş .

Bir de nasıl kendinden emin konuşuyor yahu . Tabi cahil cesurdur derler.

YTD.

Tebrikler dostum.....bu alemdeki kadar salak gerzek aptal....hiç bir alemde bulamazsın....aynen dediğin gibi....!!!!!!!!!!!!

2. Bazı insanlar gerçekten boş yazıyorlar. Ben diyorum ki maliyetine gelsin satarım, bundan bir cacık olmaz, almak isteyenler 1 değil 10 defa düşünsün,adam diyor ki kına yak.15 TL olacak diyen arkadaşa da sözüm var,nerden biliyorsun,veya neye dayanarak 15 TL tutarı belirlendi ?????Şirketin eti budu belli........İmkansız değil, spekler isterse kağıt 800 de olur ama ona FED lâzım.......

3. Ne oldu Paşinyan?Hani 15 TL olacaktın?Hani yukarı raks edecektin?????? 4.42 ,2 TL ye bir şey kalmadı.....

4. Babasinin pd 1 altinda fk 5 kusur kasaya 800 milyon girdi 3 aylikta 440 kusur kar acikladi surunduyor gerisini siz dusunun

5. Hissede büyük yükseliş potansiyeli bekliyorum...

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Yahu bu videoyu çeken adamın zaten cahilin teki olduğu apaçık ortada. Yok esen 30 liraymışda, bioen 18 miş de bu daha 5 bile değil. Ulan gerizekalı derler adama esenin toplam 81 milyon hissesi var, bioenin 292 milyon, GWIND'in 534 milyon hissesi var. Öyle mi kıyas yapılır be cahil. O zaman adam gitsin yapıkredi bankasını hissesini alsın 2.11 TL. Yahu böyle cahiller borsacıyım diye video çekiyor ve bunları izleyip övenler oluyor ya deli oluyorum.

Şu an bu fiyatla bile GWIND piyasa değeri : 2.395.865.730 TL
    BIOEN piyasa değeri : 2.475.000.000 TL
    ESEN piyasa değeri : 1.882.880.000 TL

Zaten normalde ESEN bile pahalı.

Yok GWIN satışlarını arttırmışmış. Tabiki arttıracak zaten dolar artmış. Bu büyük olay mı ?

E Net Borç'da : 497mnTL den 616mnTL'ye çıkmış. Özkaynak desen 927mnTL'den 835mnTL'ye düşmüş. Esas faaliyet karı 68mnTL'den 57mnTL'ye düşmüş. Bunlar incelenmeden yorum yapılabilir mi yahu ?

Yok hisse 3-5'e katlamadan bilmem neymiş. Normalde nah katlar ama eğer spekülatif olursa katlar. Ama bu şirketin bilançosuyla alakalı olmaz. Zira bu bilançoya göre; Gümüşhaneli hisseyi 5.06'da gariban,anlamayan ve hemen para kazanırım diyen çoğu borsaya yeni giren "yatırımcı"'ya (bana göre değil) çakmış geçmiş. 100mnTL parayı da halka arz öncesi şirketten çıkarmış birde üstüne. Yani şirket adama bedavaya gelmiş .

Bir de nasıl kendinden emin konuşuyor yahu . Tabi cahil cesurdur derler.

YTD.
    Yani sizin hisseniz yoksa buraya gelip kağıdı veya patronunu niye kötülüyorsunuz.
    Yatırım yaptığınız hisselerde yorum yapmanızı şiddetle tavsiye ederim... sizin gibi yorumcuları görünce yeni alımlara karar verenlere mal kaptıracaksınız ... ucuza satmaya devam edin... kağıdın diğerleri den farkı derinliği olması yani yabancı veya yerli büyük oyuncular kağıdı kusa zamanda toplayamaz... biz de bu baskı döneminde “baskılanan fiyattan” ne toplasak kardır. Kısa vadeli kağıt iner ancak birdenbire “yurt dışı bir fon” gelir “geleceğin sektörüne” yatırım yapar diye mi korkuyorsunuz?

Biz yatırım yaptık ve satmayacağız.. siz yatırım yapmadıysanız patrona güvenmiyorsanız.. ne işiniz var burada... Yeni gireceklere yardım adı altında “kağıdı aşağıya düşürmeye çalışanların mal kaptırmasını” önlemek istiyorsanız o başka.. siz yazdıkça hisseye ilgi artacaktır...

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Ne oldu Paşinyan?Hani 15 TL olacaktın?Hani yukarı raks edecektin?????? 4.42 ,2 TL ye bir şey kalmadı.....
    Kağıdı niye kötüleyip duruyorsunuz... madem yatırımcı değilsiniz yatırım yaptığınız hisselere gidin....

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Kağıdı niye kötüleyip duruyorsunuz... madem yatırımcı değilsiniz yatırım yaptığınız hisselere gidin....

YTD
    aynen öyle burda bilgi paylasımı yerine belkide elinde hiç olmayan hisse için yazar dururlar .düşerde çıkarda burası borsa .borsayı bilen biri zaten böyle yazmaz.2 tl olurda.12 tl de olur.varmı şirket hakkında malumat yok.susacaksın o zaman.

8.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    aynen öyle burda bilgi paylasımı yerine belkide elinde hiç olmayan hisse için yazar dururlar .düşerde çıkarda burası borsa .borsayı bilen biri zaten böyle yazmaz.2 tl olurda.12 tl de olur.varmı şirket hakkında malumat yok.susacaksın o zaman.
    Neydi bu?Stockholm sendromu muydu?

Sayfa 55/124 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •