Sayfa 63/124 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 497 - 504 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. #gwind araştırılmalı, bu kadar düşmesi normal değil, anlaşmalı yüksek fiyattan bir halka arz diye düşünüyorum. yatırımcıyı yanıltan; patron, aracı kurum, spk her kimse bir sorumlusu olmalı.

2. Borsada fırsatı değerlendiren kazanır...

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    #gwind araştırılmalı, bu kadar düşmesi normal değil, anlaşmalı yüksek fiyattan bir halka arz diye düşünüyorum. yatırımcıyı yanıltan; patron, aracı kurum, spk her kimse bir sorumlusu olmalı.
    Benim gördüğüm;
    -Kağıdı biraz yüksekten pazarlamışlar... iskontolu satışlar vardı zaten...
    -Hisseye anormal baskı kuran bir grup var...
    -Bir kesim arkadaş asıl şimdi ederini buldu diyor.
    - Bir kesim yatırımcı olmadığı halde buraya gelip olumsuz haber ve fiyat veriyor...

Bir de Norveç Varlık fonu ve yurt dışı yatırımcılar olayı var.. asıl püf noktası bu...

KY olarak kağıdı yukarı taşıyamayacağıma göre; hissenin gelecekte artacağını analiz edebiliyorsam ( sabit maliyeti var.. karlılığı ise sürekli olabilecek enerji şirketi...elektrik fiyatları sürekli artıyorsa)..

Spekülatörmü/ manipülatörmü ne boksa istediğini yapacak.. şunu biliyorsam; hisse eninde sonunda toplanıp yukarı taşınacak ve oradan tekrar dağıtılacak ( ana kural) bu arada günlük kısa vadeli çok iner çıkar beni ilgilendirmez.. benim için her düşük fiyat evladiyelik bir yatırım...

Gerisi herkesin pozisyonuna göre yöneltmeye çalıştığı boş laf...
    YTD

3. Adanalı, vazifeli olduğunu çok belli edince başlığa 2 kişiyi daha getirmiş Toplayın da gelin

4. Hisse fiyatı, paylaşımları, paylaştığı saçma videoya bakarsak;

Bence adanalı dan ziyade illa birini birinin adamı diyeceksek bence bu @indian olurdu.
     Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Benim gördüğüm;
    -Kağıdı biraz yüksekten pazarlamışlar... iskontolu satışlar vardı zaten...
    -Hisseye anormal baskı kuran bir grup var...
    -Bir kesim arkadaş asıl şimdi ederini buldu diyor.
    - Bir kesim yatırımcı olmadığı halde buraya gelip olumsuz haber ve fiyat veriyor...

Bir de Norveç Varlık fonu ve yurt dışı yatırımcılar olayı var.. asıl püf noktası bu...

KY olarak kağıdı yukarı taşıyamayacağıma göre; hissenin gelecekte artacağını analiz edebiliyorsam ( sabit maliyeti var.. karlılığı ise sürekli olabilecek enerji şirketi...elektrik fiyatları sürekli artıyorsa)..

Spekülatörmü/ manipülatörmü ne boksa istediğini yapacak.. şunu biliyorsam; hisse eninde sonunda toplanıp yukarı taşınacak ve oradan tekrar dağıtılacak ( ana kural) bu arada günlük kısa vadeli çok iner çıkar beni ilgilendirmez.. benim için her düşük fiyat evladiyelik bir yatırım...

Gerisi herkesin pozisyonuna göre yöneltmeye çalıştığı boş laf...
    YTD
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

5. Ortaklar selamlar.
    Ben de %30 zarardayım neredeyse herkes gibi.
    Ama tutmamın ve hala satmamamın sebebi yukarıdadır. İşleme açıldığı tarihten beri olan AKD'yi görüyorsunuz.
    Dolaşımdaki payların %90'ının maliyeti yaklaşık 5 liranın altı değil. Yani neredeyse herkesin maliyeti 5 lira zaten. Neden zararına satayım?
    Zararına sattıklarını mı düşünüyorsunuz? Top çeviriyorlar. İllaki 5'in üstüne atacaktır. Kimse para kaybetmek istemez.
    HODL!

6. Burası borsa fırsatlar hep var...

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı, paylaşımları, paylaştığı saçma videoya bakarsak;

Bence adanalı dan ziyade illa birini birinin adamı diyeceksek bence bu @indian olurdu.

Ne yazmışım boş laflara karnımız tok...polemik yapanlar kime hizmet eder onu forumdaşlara bırakıyorum...burası fikir ve yorumları tartışacağımız platform..kişisel hedefiniz parayı hak ettiğiniz/ yatırım yoluyla kazanmak ise bu aldığınız pozisyon ile varsa yorumlarınızdan belli olur.. yorumunuz yoksa kişisel/ polemik/dedikodu vs devam edersiniz... yorumu beğenmez veya eleştirirsiniz forumdaşlar da kendileri değerlendirir..... başka bir amacınız yoksa....

YTD

7. Ben de onu söylüyorum zaten. "Hisse düşer pahalı" diyenlere bilmem kimin adamları falan diye benzer ithamlar yapıyorsunuz. Ama "hisse 5 kat 10 kat çıkar" diyen ne cahil olduğu belli olan birinin videosunu paylaşıp buna göre pozisyon alıp, negatif yorum yazanlara laf yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Ve hisse 10-15% daha düşüyor.

Söylemleriniz ile eylemleriniz maalesef birbirini tutmuyor.

Düşündürücü...
     Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Ne yazmışım boş laflara karnımız tok...polemik yapanlar kime hizmet eder onu forumdaşlara bırakıyorum...burası fikir ve yorumları tartışacağımız platform..kişisel hedefiniz parayı hak ettiğiniz/ yatırım yoluyla kazanmak ise bu aldığınız pozisyon ile varsa yorumlarınızdan belli olur.. yorumunuz yoksa kişisel/ polemik/dedikodu vs devam edersiniz... yorumu beğenmez veya eleştirirsiniz forumdaşlar da kendileri değerlendirir..... başka bir amacınız yoksa....

YTD
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8. Kendi çalıp kendi oynayanlar...

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Ben de onu söylüyorum zaten. "Hisse düşer pahalı" diyenlere bilmem kimin adamları falan diye benzer ithamlar yapıyorsunuz. Ama "hisse 5 kat 10 kat çıkar" diyen ne cahil olduğu belli olan birinin videosunu paylaşıp buna göre pozisyon alıp, negatif yorum yazanlara laf yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Ve hisse 10-15% daha düşüyor.

Söylemleriniz ile eylemleriniz maalesef birbirini tutmuyor.

Düşündürücü...

Hissede baskı kurup 2 lere inecek falan korkutmalar sökmeyince, polemikçiler sahaya gelmiş... ben pozisyon aldım satmam düştükçe alırım diyorum... sen kağıtta isen niye karşı çıkıyorsun... eğer kağıtta değilsen düşsün de alalım diyorsan zaten fazlasıyla düşmüş... başkası video çekmiş kendine göre yorum yapmış.. o cahil ve senin gibi ukala da akıllı öylemi...boş laf bunlar... varsa hisseyle ilgili yorum analiz görüşünü söylersin.. tekrar edeyim.. sizin gibiler burada hemen açığa çıkar.. yazdıklarınız ortada.. hisseye ilişkin ben beklentimi ve görüşümü açıklayıp pozitif olduğunu söyledikçe kuduranlar var.. siz sakin olun.. spekülasyona evet manipulasyona hayır...

Kağıda o kadar baskı kurdukları halde istedikleri kadar topladılar mı bilemem... takaslar vs bu yeni kağıtta yanıltıcı olabilir ancak, seansı izlediğim zaman baskıya rağmen satışların olmadığını göyorum... buralarda oyalnır gibi., isterseler aşağı basabilirler... hodri neydan onlar bastıkça kağıda yeni yatırımcılar geliyor diye gözlemliyorum... asıl sıkıntıları bu... tabi sizin sıkıntınız değil...tahtacı ve ekibin sıkıntısı...rüzgara karşı fazla durulmaz.. borsada kural tekkeyi bekleyen çorbayı içer...
    YTD

Sayfa 63/124 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •