Sayfa 68/124 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 537 - 544 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Normalde Arz edilmesi gereken fiyatlara geldik. Bakalım bundan sonra nasıl bir yol izleyecek...

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

2.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Normalde Arz edilmesi gereken fiyatlara geldik. Bakalım bundan sonra nasıl bir yol izleyecek...

Hemen yazayım nasıl bir yol izleyeceğini......her hafta 10 kuruş düşecek ,ta ki yok artık dedirtene dek......işte orası alım noktası......
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Doğan 28 nisanda 30 hazirana kadar olmak üzere geri alım açıklıyor ve adamlar 8 iş gününde 10 mayısta 8,7 milyon lot 4,77 ağırlıklı ortalama ile aldık ve ortaklığımız %73,05 ulaştı diye kapa haber gönderiyor. 30 hazirana kadar geri alım yapmak varken ne acele ile bu kadar büyük alım hemen yapılır. Sanki yaptı da hisseyi tuttu veya destekledi mi . Aldığına göre hisse %30 aşağıda. Ortamı tamamen robotlara bırakmışlar. Bir gün bir aracı kurum alıcı , diğeri satıcı ; ertesi gün tam tersi aynı aracı kurum olarak alan satıyor , satan geri alıyor. Her gün düşüyor tepki sıfır. Onlar bir şekilde kazanıyorlar. Ama benim aklım geri alımın niye bu kadar kısa sürede tamamlanmasında , orada da bir şeyler çevirdiler gibi. Lanet olsun endeks 1 düşüyor bu 3

4.  Alıntı Originally Posted by MAN94 Yazıyı Oku
    Doğan 28 nisanda 30 hazirana kadar olmak üzere geri alım açıklıyor ve adamlar 8 iş gününde 10 mayısta 8,7 milyon lot 4,77 ağırlıklı ortalama ile aldık ve ortaklığımız %73,05 ulaştı diye kapa haber gönderiyor. 30 hazirana kadar geri alım yapmak varken ne acele ile bu kadar büyük alım hemen yapılır. Sanki yaptı da hisseyi tuttu veya destekledi mi . Aldığına göre hisse %30 aşağıda. Ortamı tamamen robotlara bırakmışlar. Bir gün bir aracı kurum alıcı , diğeri satıcı ; ertesi gün tam tersi aynı aracı kurum olarak alan satıyor , satan geri alıyor. Her gün düşüyor tepki sıfır. Onlar bir şekilde kazanıyorlar. Ama benim aklım geri alımın niye bu kadar kısa sürede tamamlanmasında , orada da bir şeyler çevirdiler gibi. Lanet olsun endeks 1 düşüyor bu 3
    dostum sahibine bak anlarsın neden düşdügünü.uzun yıllardır hükümet düşüremeyen patron borsada hissesini düşürüyor .ne yapsın.ALLAH bunlara çocuklarına torunlarına yemeyi nasip etmesin inşallah varmısınız AMİN DEMEYE

5. Yazıklar olsun aydem bile bugün %1,67 yukarıda , gwind hala eksi. Halka arzdan sonra artı olan kaç gün var acaba . Hep eksi. Belki aydemin gazına 1-2 basamak anca alırlar.

6.  Alıntı Originally Posted by MAN94 Yazıyı Oku
    Doğan 28 nisanda 30 hazirana kadar olmak üzere geri alım açıklıyor ve adamlar 8 iş gününde 10 mayısta 8,7 milyon lot 4,77 ağırlıklı ortalama ile aldık ve ortaklığımız %73,05 ulaştı diye kapa haber gönderiyor. 30 hazirana kadar geri alım yapmak varken ne acele ile bu kadar büyük alım hemen yapılır. Sanki yaptı da hisseyi tuttu veya destekledi mi . Aldığına göre hisse %30 aşağıda. Ortamı tamamen robotlara bırakmışlar. Bir gün bir aracı kurum alıcı , diğeri satıcı ; ertesi gün tam tersi aynı aracı kurum olarak alan satıyor , satan geri alıyor. Her gün düşüyor tepki sıfır. Onlar bir şekilde kazanıyorlar. Ama benim aklım geri alımın niye bu kadar kısa sürede tamamlanmasında , orada da bir şeyler çevirdiler gibi. Lanet olsun endeks 1 düşüyor bu 3
     Alıntı Originally Posted by MAN94 Yazıyı Oku
    Yazıklar olsun aydem bile bugün %1,67 yukarıda , gwind hala eksi. Halka arzdan sonra artı olan kaç gün var acaba . Hep eksi. Belki aydemin gazına 1-2 basamak anca alırlar.
    --Burada hissede olan veya olmadan takip eden 10 yıl evvelki arkadaşlar bilir, REYSAŞ lardaydık neredeyse yıllarca süründürdüler tepeden alanlar vardı, ve tepe noktasına göre neredeyse sekiz on kat aşağılara getirdiler, ben 2 daire parası ile girmiştim ve ancak yarım daire parası ile çıkabildim, hisse gerçek değerinin kat be kat altındaydı ve yatırımlardan dolayı bilanço sürekli zarar yazıyordu, hissemize aşık olmuştuk ve hemen hemen her gün 5-10 lot bile olsa alım yapıyordum. Bir ara spek ile inatlaştım aylarca yerimden doğru dürüst kalkmadım ve ben aktiften 2 lot alıyorken hemen akabinde kendisi aktiften 1 lot satıyordu, inanın aylarca bu böyle sürdü ben bıktım o bıkmadı, sanırım hala aynı şekilde davranıyordur. yarım daire ile çıktım, sonuna kadar devam etseydim belkide 4 daire ile çıkacaktım. Maalesef küçük yatırımcının bunlara karşı ne caydırıcı ne de parasal gücü var, yazıklar olsun onlara. Saygılarımla...

7. --Zamanında Reysaş GYO ve Reysaş Lojistik bilen biliyor, hatırlayıp cevap verseler sevinirim. Yaşım 62...

8.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Normalde Arz edilmesi gereken fiyatlara geldik. Bakalım bundan sonra nasıl bir yol izleyecek...

---Canım kardeşim arz edilebilecek fiyat veya çok üzeri gelmesi pek bir şey değiştirmez, ilahlar neye karar verdiyse ....oooo....

Sayfa 68/124 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •