Special Days Image
Sayfa 99/124 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 785 - 792 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Bizim lafımız kâğıda yeni gireceklere.....biz yandık onlar yanmasına,spekin ekmeğine yağ sürmesinler diye......bakın fiyat 4.49 u gösteriyor......kağıdın ederi 1.60 arkadaşlar....buna göre hareket edelim......ve ben eminim o fiyatlara yakın bir seviyeye gelecek......
    Çok değil 15 ay önce adanalı vardı buralarda. Sabır işte. Sadece 15 ay........

2. Sabır acıdır, meyvesi tatlıdır.

Satış hedefim olmayan paylarımdan bu şirket. Temettümü alır burada beklerim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Finansal raporda "Taşpınar Birleşik Yenilenebilir Elektrik Üretim Tesisi (Yardımcı Kaynak Güneş Enerji Santrali İlavesi)" için 65 milyon tl'lik avans ödemesi yapıldığından bahsediliyor. 42 MW'lık hibrit ges projesiydi.

Daha önce yatırımcı ilişkilerine sordum lakin bir dönüş alamamıştım. Bu projenin ne zaman tamamlanacağını bilen var mı?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by TheTaurus Yazıyı Oku
    Finansal raporda "Taşpınar Birleşik Yenilenebilir Elektrik Üretim Tesisi (Yardımcı Kaynak Güneş Enerji Santrali İlavesi)" için 65 milyon tl'lik avans ödemesi yapıldığından bahsediliyor. 42 MW'lık hibrit ges projesiydi.

Daha önce yatırımcı ilişkilerine sordum lakin bir dönüş alamamıştım. Bu projenin ne zaman tamamlanacağını bilen var mı?
    2023 1Ç olarak biliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by TheTaurus Yazıyı Oku
    Finansal raporda "Taşpınar Birleşik Yenilenebilir Elektrik Üretim Tesisi (Yardımcı Kaynak Güneş Enerji Santrali İlavesi)" için 65 milyon tl'lik avans ödemesi yapıldığından bahsediliyor. 42 MW'lık hibrit ges projesiydi.

Güneş enerjisi projelerinde problem mevzuata ilişkin izin/evrakları tamamlamaktır. https://lisans.epdk.gov.tr/epvys-web...tSorgula.xhtml sayfasından sorguladığımızda GWIND'in mevzuata ilişkin işlemleri tamamladığı ve lisansı 109,7776 MWm/60 MWe olarak güncellediğini görebiliyoruz.

Son dönemde ikinci bir problem de, fabrikaların çok yoğun olması ve panel tedarikleri için 5-6 ay sonraya gün verilmesi idi. Ancak son lisanssız enerji yönetmeliğinde EPDK tarafından yapılan son değişiklik bir çok projenin/siparişin iptali ile sonuçlanacağından GWIND siparişlerinin de öne alınmış olabileceğini öngörüyorum.

Avans ödemesi 2022-2Ç 'te yapıldığına göre bu çeyrekten/en geç 2022-4Ç'ten itibaren kademe kademe devreye alınacağını öngörüyorum.

6. Sormuştum, 26 mayısta cevap vermişlerdi.

Sayfa 99/124 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •