Sayfa 64/124 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 505 - 512 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Ben demişim ardahan ama sen hala denizli demeye devam ediyorsun. Neyse belliki seviyesiz bir sekilde devam etmek istiyorsun. Anlamamakta ısrar edeceksin heralde. Kolay gelsin. İnşallah sana bakıp 4.50 lerden alan olmamıştır. Ben hiç çıkar ya da düşer diye yorum yapmamışken gayet ukala ve seviyesiz bir şekilde kendi kendine gelin güvey oldun.

Yine diyorum; eğer birileri birilerinin adamı olacaksa burada buna uyan tek kişi sensin. Yazdıklarına ve hisse hareketine bakarak.
     Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Hissede baskı kurup 2 lere inecek falan korkutmalar sökmeyince, polemikçiler sahaya gelmiş... ben pozisyon aldım satmam düştükçe alırım diyorum... sen kağıtta isen niye karşı çıkıyorsun... eğer kağıtta değilsen düşsün de alalım diyorsan zaten fazlasıyla düşmüş... başkası video çekmiş kendine göre yorum yapmış.. o cahil ve senin gibi ukala da akıllı öylemi...boş laf bunlar... varsa hisseyle ilgili yorum analiz görüşünü söylersin.. tekrar edeyim.. sizin gibiler burada hemen açığa çıkar.. yazdıklarınız ortada.. hisseye ilişkin ben beklentimi ve görüşümü açıklayıp pozitif olduğunu söyledikçe kuduranlar var.. siz sakin olun.. spekülasyona evet manipulasyona hayır...

Kağıda o kadar baskı kurdukları halde istedikleri kadar topladılar mı bilemem... takaslar vs bu yeni kağıtta yanıltıcı olabilir ancak, seansı izlediğim zaman baskıya rağmen satışların olmadığını göyorum... buralarda oyalnır gibi., isterseler aşağı basabilirler... hodri neydan onlar bastıkça kağıda yeni yatırımcılar geliyor diye gözlemliyorum... asıl sıkıntıları bu... tabi sizin sıkıntınız değil...tahtacı ve ekibin sıkıntısı...rüzgara karşı fazla durulmaz.. borsada kural tekkeyi bekleyen çorbayı içer...
    YTD
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

2. Hissede işlem hacmi düşmüş...

Alıntı Originally Posted by cndr Yazıyı Oku
    Adanalı, vazifeli olduğunu çok belli edince başlığa 2 kişiyi daha getirmiş Toplayın da gelin
    Çok doğr...bir de yorum görüş ve analiz eleştiriyi pozisyonuna göre yapacağına, görevli olduğu için yapınca; iyot gibi açığa çıkıyorlar.. polemiğin konusu hisse yorumları yerine pozitif havayı negatife çevirmek olunca ..bir de boş laflara mesnetsiz, yersiz ve ukala bir şekilde devam edilince kime çalıştıkları belli oluyor...

Bir aylık işlemlere baktım: a.o: 5,20 den 4,55 e
    Fiyatda 4,21 den 3,87 ye düşmüş... aynı zamanda işlem hacmi yarıya düşmüş... kendi satışlarına alış yaptıklarını da seansı izlediğim günlerde gördüm...tahtayı canlı izleyenler kurulan baskıyı rahatlıkla görebilir...asıl sıkıntıları bu zaten istedikleri gibi toplayamıyorlar... bana göre uzun pozisyonlar için tam bir fırsat kağıdı...tekrar edeyim... tahtacı ağzı ve görevlendirildiği işe göre konuşanlara... satışlar dahada azalır..spekülasyona evet..manipülasyona hayır..
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    https://youtu.be/QKdByVVOpmI

Demekki yeni gireceklere aslında fırsat var ve fiyatına baskı yapanlar mal kaptırmamak İçin hisseye her türlü baskıyı deniyorlar..

İyi bayramlar...
    YTD

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Yahu bu videoyu çeken adamın zaten cahilin teki olduğu apaçık ortada. Yok esen 30 liraymışda, bioen 18 miş de bu daha 5 bile değil. Ulan gerizekalı derler adama esenin toplam 81 milyon hissesi var, bioenin 292 milyon, GWIND'in 534 milyon hissesi var. Öyle mi kıyas yapılır be cahil. O zaman adam gitsin yapıkredi bankasını hissesini alsın 2.11 TL. Yahu böyle cahiller borsacıyım diye video çekiyor ve bunları izleyip övenler oluyor ya deli oluyorum.

Şu an bu fiyatla bile GWIND piyasa değeri : 2.395.865.730 TL
    BIOEN piyasa değeri : 2.475.000.000 TL
    ESEN piyasa değeri : 1.882.880.000 TL

Zaten normalde ESEN bile pahalı.

Yok GWIN satışlarını arttırmışmış. Tabiki arttıracak zaten dolar artmış. Bu büyük olay mı ?

E Net Borç'da : 497mnTL den 616mnTL'ye çıkmış. Özkaynak desen 927mnTL'den 835mnTL'ye düşmüş. Esas faaliyet karı 68mnTL'den 57mnTL'ye düşmüş. Bunlar incelenmeden yorum yapılabilir mi yahu ?

Yok hisse 3-5'e katlamadan bilmem neymiş. Normalde nah katlar ama eğer spekülatif olursa katlar. Ama bu şirketin bilançosuyla alakalı olmaz. Zira bu bilançoya göre; Gümüşhaneli hisseyi 5.06'da gariban,anlamayan ve hemen para kazanırım diyen çoğu borsaya yeni giren "yatırımcı"'ya (bana göre değil) çakmış geçmiş. 100mnTL parayı da halka arz öncesi şirketten çıkarmış birde üstüne. Yani şirket adama bedavaya gelmiş .

Bir de nasıl kendinden emin konuşuyor yahu . Tabi cahil cesurdur derler.

YTD.

Yani sizin hisseniz yoksa buraya gelip kağıdı veya patronunu niye kötülüyorsunuz.
    Yatırım yaptığınız hisselerde yorum yapmanızı şiddetle tavsiye ederim... sizin gibi yorumcuları görünce yeni alımlara karar verenlere mal kaptıracaksınız ... ucuza satmaya devam edin... kağıdın diğerleri den farkı derinliği olması yani yabancı veya yerli büyük oyuncular kağıdı kusa zamanda toplayamaz... biz de bu baskı döneminde “baskılanan fiyattan†ne toplasak kardır. Kısa vadeli kağıt iner ancak birdenbire “yurt dışı bir fon†gelir “geleceğin sektörüne†yatırım yapar diye mi korkuyorsunuz?

Biz yatırım yaptık ve satmayacağız.. siz yatırım yapmadıysanız patrona güvenmiyorsanız.. ne işiniz var burada... Yeni gireceklere yardım adı altında “kağıdı aşağıya düşürmeye çalışanların mal kaptırmasını†önlemek istiyorsanız o başka.. siz yazdıkça hisseye ilgi artacaktır...

YTD

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Ben şirket bilançosu ile ilgili yorum yaptım. Ve bu videoyu çekenin söylediklerinin yanlış ve boş şeyler olduğunu ispatı ile açıkladım. Siz de bu videoyu paylaşarak heralde bu kişi ile aynı fikirde olmalısınız. Yani aynı işi yapıyor diye esen 30,bioen 18 liraysa bu da 18 veya 30 olmalı öyle mi ?

Varsa itirazınız, bilanço hakkında yazdıklarım ile alakalı "yok şurası yanlış aslinda böyle" diye cevap yazabilirsiniz.

Diğer konuya ise itirazınız gidin piyasa degeri nasıl hesaplanır onu öğrenin o zaman.

hisse.net mobile app[/URL] kullanarak gönderildi.

Hisse 4.48TL iken yapılan yorumlar ve insanlara şirket ile ilgili, bilanço ile ilgili yorum yapan kişinin 1 tane yorumu yok bilanço ile ilgili. Ama her seferinde hisse ucuz, alım yapılır gibi imalar yapıp, negatif yorum yapanlara saldırıyor. Şimdi acaba kim kimlerin adamı ? Şimdi "yanına da getirmiş birilerini"

4. Bir de Norveç Yatırım Fonu var onu nereye koyacağız...

Çok doğr...bir de yorum görüş ve analiz eleştiriyi pozisyonuna göre yapacağına, görevli olduğu için yapınca; iyot gibi açığa çıkıyorlar.. polemiğin konusu hisse yorumları yerine pozitif havayı negatife çevirmek olunca ..bir de boş laflara mesnetsiz, yersiz ve ukala bir şekilde devam edilince kime çalıştıkları belli oluyor...

Bir aylık işlemlere baktım: a.o: 5,20 den 4,55 e
    Fiyatda 4,21 den 3,87 ye düşmüş... aynı zamanda işlem hacmi yarıya düşmüş... kendi satışlarına alış yaptıklarını da seansı izlediğim günlerde gördüm...tahtayı canlı izleyenler kurulan baskıyı rahatlıkla görebilir...asıl sıkıntıları bu zaten istedikleri gibi toplayamıyorlar... bana göre uzun pozisyonlar için tam bir fırsat kağıdı...tekrar edeyim... tahtacı ağzı ve görevlendirildiği işe göre konuşanlara... satışlar dahada azalır..spekülasyona evet..manipülasyona hayır..
    YTD
    Bu yazıyı atlamışsınız... yazdıklarımı karalamak isterken tam tersi yorumu atlamışsınız ve de iyot gibi açığa çıkıyorsunuz.. tahtacı yanında yer aldığınızı gizlemek isterken...
    Zaten KY olarak burada pozisyon aldım , bu hissede niye baskı kuruluyor var bir tezgah dedikçe...yeni eski kimler görevliyse şahsi yazılar yazıyorlar...Forumun amacı polemik değil ki...her kesim girebilir ...tahtacı ve yancılar hariç.. onlar da zaten yazdığı yazılarla ortaya çıkıyor...

YTD

5. İşte buradaki ahlaksızlık da bu. Negatif yorum yapan kim olursa olsun, sizin tarafınızdan ahlaksızca ithamlara maruz kalıyor. Eğer birini itham edecekseniz önce kendinize bakınız. Çünkü hisse fiyatı ile yorumlarınız tam tersi hareket etmiş. Normalde edebilir tabiki ama sizin bakış açınız ile "birinin adamı" tabirine tek uyan kişi sizsiniz şu an. Neyse, anlaşılan tek bir finansal bilgi veya yatırım ile ilgili konuşmadan haftalarca polemik yapmak sizi yormamış ama anlamak istemeyen birine zorla bir sey anlatılmıyor maalesef.
    Bu yazıyı atlamışsınız... yazdıklarımı karalamak isterken tam tersi yorumu atlamışsınız ve de iyot gibi açığa çıkıyorsunuz.. tahtacı yanında yer aldığınızı gizlemek isterken...
    Zaten KY olarak burada pozisyon aldım , bu hissede niye baskı kuruluyor var bir tezgah dedikçe...yeni eski kimler görevliyse şahsi yazılar yazıyorlar...Forumun amacı polemik değil ki...her kesim girebilir ...tahtacı ve yancılar hariç.. onlar da zaten yazdığı yazılarla ortaya çıkıyor...

YTD
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

6. vay be AYDIN DOĞAN GALATA GWİND. gümüşhaneli malını pazarladın çıktın.keyif sürüyorsun inş bu keyif çoluğundan çocuğundanda çıkarda bizde keyif süreriz inan.bu arada tahtamızda karışmış kim AYDIN DOĞANCI KİM SPEKÇİ. KARIŞTI yakın takipteyiz.yorum yok şirket hakkında bilgi yok temel analiz yok.kim kimi savunuyor kafam karıştı .ama ben bedduamı ediyorum. RABBİM İNŞ BİZE O GÜNLERİ GÖSTERİR. GÜMÜŞHANELİ BU KADAR BEDDUAYI NE KADAR SIRTLANIR BİLİNMEZ AMA MUTLAK BİR GÜN ÇIKAR .TORUNUNDAN ÇOCUĞUNDAN.EN SON KENDİSİNDEN ÇIKSIN BELKİ GÜMÜŞHANELİ VİCDAN SAHİBİ OLUR . .....GÜMÜŞHANELİ AYDIN DOĞAN GALATA GWİND HALKA ARZI BUYRUN YEŞİL ENERJİYE ...YEŞİL YEŞİL .AYDIN DOĞAN GURUBU.....

7. Patron ve tahtacı ve yancıları da...

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    vay be AYDIN DOĞAN GALATA GWİND. gümüşhaneli malını pazarladın çıktın.keyif sürüyorsun inş bu keyif çoluğundan çocuğundanda çıkarda bizde keyif süreriz inan.bu arada tahtamızda karışmış kim AYDIN DOĞANCI KİM SPEKÇİ. KARIŞTI yakın takipteyiz.yorum yok şirket hakkında bilgi yok temel analiz yok.kim kimi savunuyor kafam karıştı .ama ben bedduamı ediyorum. RABBİM İNŞ BİZE O GÜNLERİ GÖSTERİR. GÜMÜŞHANELİ BU KADAR BEDDUAYI NE KADAR SIRTLANIR BİLİNMEZ AMA MUTLAK BİR GÜN ÇIKAR .TORUNUNDAN ÇOCUĞUNDAN.EN SON KENDİSİNDEN ÇIKSIN BELKİ GÜMÜŞHANELİ VİCDAN SAHİBİ OLUR . .....GÜMÜŞHANELİ AYDIN DOĞAN GALATA GWİND HALKA ARZI BUYRUN YEŞİL ENERJİYE ...YEŞİL YEŞİL .AYDIN DOĞAN GURUBU.....
    Ne diyeyim; Allah duanızı manipülasyon yapan patron/tahtacı ve yancıları da dahil kabul etsin....
    YTD

8.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Ne diyeyim; Allah duanızı manipülasyon yapan patron/tahtacı ve yancıları da dahil kabul etsin....
    YTD
    Âmin. Ben vicdanen rahatım,kağıt 4.5* lerdeyken bu kağıdı dahada satacaklar dedim,bir şeyler bildiğim veya duyduğumdan değil, sadece 22 yıllık tecrübe neticesinde yazdım. Hemen spekin adamı oldum.....Spek beni görse bir tarafıyla güler........ Hemen itham etmeyin,itham ettiğiniz kişi belki de sizin iyiliğiniz için Allah tarafından yönlendirilmiş olamaz mı?

Sayfa 64/124 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •