Sayfa 110/124 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 873 - 880 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Bu hisseyi SASA HEKTAS SMART KMPUR ile aynı katagoriye sokan cahiller.........
    Temel göstergeler her zaman doğruyu gösterir, her bilanço sonrası gerçekler ortaya çıkacak. Zamanla bu hissenin bu katagoride görülenler gibi balon olmadığı anlaşılacak...

2.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Bu hisseyi SASA HEKTAS SMART KMPUR ile aynı katagoriye sokan cahiller.........
    Temel göstergeler her zaman doğruyu gösterir, her bilanço sonrası gerçekler ortaya çıkacak. Zamanla bu hissenin bu katagoride görülenler gibi balon olmadığı anlaşılacak...
    Diğerlerini bilmiyorum ama GWIND güzel bir büyüme ve temettü hissesi diye düşünüyorum ve portföyüme ekledim. Bebek hisse ve geleceği parlak... Yatırım tavsiyesi değildir, şahsi görüşümdür...

Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Ben dün gesan dan bugün de -5 lerde gwind ve yeotk ten çıktım. Kumpr devam. Hayırlısı olsun. Düzeltme bitmeden hareket zor gibi. Düzeltmenin bitişine Smartg karar verecek. YTD
    ben günlükçü değilim tam tersine taban olduğunda aldım biraz daha...benim favori hisselerimden daha çok zaman buradayım rüzgar essin yeter...

4. Merhaba, rüzgar güzel esiyor. Dünkü üretimler. İthal kömürden sonra 2. rüzgar. Emin değilim ama bu rekor olabilir.
    Bugün de rüzgar iyi.

5. Bu da bugün 10 saatlik . İthal kömürden fazla. Türkiye rekoru olabilir. Şu da var. Pazar olduğu için tüketim düşük o yüzden
    oran biraz yüksek ama bu da iyi birşey.

6. Diğer enerjilere göre çok geride kaldı.

7.  Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    Diğer enerjilere göre çok geride kaldı.
    Ak Yatırım resmen hissenin ümüğünü sıktı. Yoksa tavan olabilirdi. Yarın ola hayrola

8.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Ben dün gesan dan bugün de -5 lerde gwind ve yeotk ten çıktım. Kumpr devam. Hayırlısı olsun. Düzeltme bitmeden hareket zor gibi. Düzeltmenin bitişine Smartg karar verecek. YTD
    Ne demiştik Smartg dönmeden düzeltme bitmez demiştik. Gwind hariç hepsi tavan. Ak Yatırımın satışları biterse yarın tavan olabilir. YTD

Sayfa 110/124 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •