Sayfa 52/124 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 409 - 416 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Zaten doğru dürüst kar eden şirketi niye borsaya soksunlar ki.meyveyisini yedikten sonra kabuklarını borsaya atıyorlar.

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Arzdan önce 100.000 temettüyu alıp kasayı da tam takir etmiş ahahah ..

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Süpriz değil, izahnamede yazılıydı..
    Ytd dyt tyd

Halka arz fiyatlarının; arz maliyeti de başta olmak üzere fiyatların üzerine eklendiği ve ederinin en az %25-30 daha üstünden yapıldığını düşünenlerdenim.

2012 yılında şirket satın alınırken de fiyatların şişirildiğini düşünüyorum; zira 240 milyon euro ödenmişti hatırlıyorum dohol’den

Öte yandan yukarıda söylediğim şeyler bir tarafa, bu şirketin uzun vadede inanılmaz yerlere geleceğine de inanıyorum.

Gelecek temiz enerjide..

Al-sat tut değildir

Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Halka arz fiyatlarının; arz maliyeti de başta olmak üzere fiyatların üzerine eklendiği ve ederinin en az %25-30 daha üstünden yapıldığını düşünenlerdenim.

2012 yılında şirket satın alınırken de fiyatların şişirildiğini düşünüyorum; zira 240 milyon euro ödenmişti hatırlıyorum dohol’den

Öte yandan yukarıda söylediğim şeyler bir tarafa, bu şirketin uzun vadede inanılmaz yerlere geleceğine de inanıyorum.

Gelecek temiz enerjide..

Al-sat tut değildir
    Biz size kazık attık ama beklerseniz iş yapıp para kazanır zararınızı karşılarız inşallah

5. Bu kagittan%5 civarida yabanci yatirimci almamismiydi.Baska bir halka arzlami karistiriyorum.Bugunku Hurriyet te ruzgar enerjisinin enerji uretimi icindeki pay artisindan bahsediliyor idi.Her ne olursa olsun.15 gun olmadan kagidin halka arz fiyatinin %10 altina gelmesi asla kabul edilemez.ustelik bu surecte borsada cok kotu degildi.Bunun vebali nekadar kagitta alim yapsada Dogan gurubunun ve bu degerlemeyi yapan her kimse onundur.Bu ekonomik krizde bide boyle performans borsaya yeni girecekler icin dusundurucu.Borsa yonetimi daha dikkatli olmali.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Orta va uzun vadeciler için...

-Bakıyorum olumsuz yazanlar var... peki sizi kim tutuyor bu hissede madem kağıdın geleceği yok niye buradasınız...

- Peki önüne gelene veriyorlarsa kağıdı niye topluyorlar...

Bana göre kısa vadeli satış baskısı kurup kağıdı topluyorlar, bende kendi bütçeme göre düştükçe alırım kağıda değil geleceğin enerjisine yatırım söz konusu.. maliyetler düşük kalırken kar ve ana sermaye ister yavaş ister hızlı sürekli artacak.. örneğin NATEN enerji gibi..

-Kağıdın işe yaramadığını gelip burada bize yorumluyanlara teşekkür ederiz.. demekki işe yaramayan kağıtları ve de KY yi sevenler varmış...

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    -Bakıyorum olumsuz yazanlar var... peki sizi kim tutuyor bu hissede madem kağıdın geleceği yok niye buradasınız...

- Peki önüne gelene veriyorlarsa kağıdı niye topluyorlar...

Bana göre kısa vadeli satış baskısı kurup kağıdı topluyorlar, bende kendi bütçeme göre düştükçe alırım kağıda değil geleceğin enerjisine yatırım söz konusu.. maliyetler düşük kalırken kar ve ana sermaye ister yavaş ister hızlı sürekli artacak.. örneğin NATEN enerji gibi..

-Kağıdın işe yaramadığını gelip burada bize yorumluyanlara teşekkür ederiz.. demekki işe yaramayan kağıtları ve de KY yi sevenler varmış...

YTD
    Vallahi maliyetine gelsin,satarım..... Tepki çıkışı yapar diye aldık hata ettik.........Bilanço dan belli ky yı ne kadar seveceği..... Bari çok sevmese.......

8. Allahaskina etik mi bu.Dogan gurubunun yaptigi.5.06 dan halka arz yap kagit birikigun bocalasin.Asagi gelince al..Madem bir hayir yapacan su mubarek gunlerde arz fiyatinin altina getirme.%10 altina alip cikinca satmayacagi ne malum.Bence halka arzlar sulandi artik.Paraya sıkısan borsaya kosuyor.Tureks tede olmadimi bir takim sorunlar..Ayda en fazla 1 tane acacan ve fiyat garantisi alacan.Millet enflasyona ezilmeyeyim diye borsaya giriyor sermayeyi kaybediyor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/124 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •