Sayfa 67/124 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 529 - 536 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. bu GURUP ŞİRKETLER BİLEN BİLİR ZAMANINDA HÜKÜMET KURAN VE HÜKÜMET DÜŞÜREN TAYFANIN BAŞINDA HATTA

MESUT YILMAZ'I KÜÇÜK ÇANLIÇADA PİÇAMAYLA KARŞILAYAN ADAM

MUSTAFA SARIGÜL BELEDİYE BAŞKANIYKEN HİLTON OTELİN ARAZİSİNIN İMARINI YÜKSEKTİREN ZAT AMA RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A TAKILDI SANDIKİ KEP ÖYLE GİDEÇEK

AMA ŞİMDİ BORSADAKİ BİZİM GİBİLERDEN KAT VE KAN ÇIKARIYOR

2.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Bu hissede yancı olmayanlardan iseniz sn. Neva91 kudurmanıza ve demagojiye gerek duymazsınız... hisse de pozitif yorumları pozisyonum gereği yazıyorum ve kendi gördüğümü yazarım...yorumlarımı okursanız kişisel hakaret içermez.. ancak siz yancıysanız tabiki salya sümük hakaret ve kuduruk yazı/yorumlar yapacaksınız...Yancı değilseniz...dert etmeyin sözüm size değil..falancanın videosuna yorumlar geçersiniz.. ancak başkalrını küçük görmek ..kibirli ve saldırgan olmak genelde yancıların işidir... yancıysanız abuk subuk yazabilirsiniz,..herkes okuyup değerlenidiriyor...Tahtacı ve yancıların asıl kudurdukları nokta aşağı saldıkça satışların azalması ..ben de bunu söylüyorum,.. borsada gerçek fiyat veya asıl değeri vs hepsi “beklentiye” dayanır.. ne batık şirketler var ve değerinin neredeyse 10/20 katı işlem yapılıyor.. ordaki beklentiler Patronun Tahta yapıcının planları vs. Birçok faktör varken, siz başkasının video yorumunu kötülemekten öte bir yorum yapmıyorsunuz... sizin yorumlarınızı da değerlendirirler.. işine gelen alır işine gelmeyen satar...

O nedenle çok bilmiş tavrınız yancı izlenimi verdiği için “yancılara” benzettim... değilseniz boşverin....yorumlarınız pozitif olursa dikkate alırım...kısa vadede kağıtları Tahtacı aşağı basar.. örneğin bu kağıdı daha da aşağı basarlarsa sizin eder fiyat dediğinizin de altına gelebilir...bir den çıkışa da geçebilir...yani bu varsayımlar üzeeinden şahıslara karşı hakarete varan yaklaşımınız nedeniyle sizin yancı olabileceğinizi halen değerlendiriyorum... değilseniz; işinize ve pozisyonunuza bakın...herkes istediği yorumu özgürce yapar..bir daha salya sümük hakaret içeren yazı yazmazsınız umarım..burası yıllardır seviyeli bir platform olarak bilinir... gerçekten yatırımcı iseniz...adabınızı hatırlatırım...
    YTD
    düşüncelerine katılıyorum dostum borsa hakkında yazılan düşer çıkar yazılarına .kimseyi itham etmek istemem diger konularda.mesele aydın doğan olunca iş degişiyor bu adam bedeava .para kazanmayı seviyor hemde nasıl .isterse süründürür iyice döker belki bir yıl iki yıl sonra çift rakamlara bile götürür .piyasa degeri ozaman para etmiyorda gidince düşünce nasıl piyasa degerini hesaplayıp yorum yapıyoruz evet zarardayız.ama bu vurguncu baron isteseydi 13 lere çeker malı boşaltırdı.ama tersini yaptı dip neresi olur belli olmaz bunuda bilmeli 13 diyince kulaga hoş geliyorsa 1 50 olmasıda mucize degil .karşımızda çakal sürüsü var kolay para kazanan.rabbim bunu onlara ve çocuklarına yedirmeyi nasip etmesin inşallah

3. Halka arzdan gelen parayı şirkette bırakmayan halka arzlara ne arz sırasında ne de sonrasında bir süre bakmıyorum bile. Yani arzda şirkete biraz para sokacaksın ki hisselerini alanlarda bu parayla yapılanlardan nemalansın. Neyse artık uygun seviyele gelmiş diye bugün bir miktar alımla beraber takibe aldım. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Duanız kabul olacaktır...

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    düşüncelerine katılıyorum dostum borsa hakkında yazılan düşer çıkar yazılarına .kimseyi itham etmek istemem diger konularda.mesele aydın doğan olunca iş degişiyor bu adam bedeava .para kazanmayı seviyor hemde nasıl .isterse süründürür iyice döker belki bir yıl iki yıl sonra çift rakamlara bile götürür .piyasa degeri ozaman para etmiyorda gidince düşünce nasıl piyasa degerini hesaplayıp yorum yapıyoruz evet zarardayız.ama bu vurguncu baron isteseydi 13 lere çeker malı boşaltırdı.ama tersini yaptı dip neresi olur belli olmaz bunuda bilmeli 13 diyince kulaga hoş geliyorsa 1 50 olmasıda mucize degil .karşımızda çakal sürüsü var kolay para kazanan.rabbim bunu onlara ve çocuklarına yedirmeyi nasip etmesin inşallah

Bakın sahibinden bağımsız olarak bu şirket gelecekte karlı ve karlılığı artan bir yapıya dönüşecektir.
    Norveç Yatırım Fonu boşuna para yatırmaz... yatırdığı para döviz cinsinden...demekki ilerde dövize endeksli de kar beklentisi hesaplamışlar..

Yatırım kararımın asıl nedeni budur.. 1 tl ye de düşse 10 TL’ye de çıksa beklerim sürekli biriktiririm.. borsadaki yılların tecrübesi bana bunu gösteriyor..bundan sonra gündelik takip etmem.. aylık bakarım.. yatırımcılara bol kazançlar dilerim...
    ......
    Haber bugün geçti:

Yenilenebilir enerji alanında güneş ve rüzgâr kaynaklarıyla elektrik* üreten Galata Wind Enerji A.Ş., Doğan Holding genel merkezinin* çatısına kurduğu GES sistemiyle yılda 120 MWh elektrik tasarrufu* hedefliyor.

Doğan Holding genel merkezinin çatısına, elektrik üretimini %100* yenilenebilir kaynaklardan gerçekleştiren Galata Wind Enerji'nin bağlı* şirketi Sunflower tarafından 99kWp'lık GES sistemi kuruldu. Devreye* alınan sistemle birlikte Doğan Holding yılda 120 MWh seviyesinde* enerji tasarrufu elde edecek.

Galata Wind Enerji, bilinen enerji kaynaklarına yaptığı yatırımlarla* değil, ticari ihtiyaçlara yönelik yeni depolama ve dağıtım* teknolojileriyle de çevreye duyarlı enerjinin ülkemizin geleceğine* yapacağı katkıyı öngörerek 'Temiz Enerji İçin Temiz Bir Gelecek'* vizyonuyla kurduğu alt şirketi Sunflower ile her evin ve işyerinin* kendi temiz enerjisini üretmesini sağlamayı amaçlıyor.

"Evlerin ve işyerlerinin kendi temiz enerjisini üretmesini sağlıyoruz"

Galata Wind Enerji Genel Müdürü Burak Kuyan, Galata Wind'de toplam 269
    MW kurulu güce sahip, yeşil ve tamamen yenilenebilir enerji kaynaklı* elektrik üretimi gerçekleştirdiklerini belirterek, konuyla ilgili* şunları söyledi:

"Aynı zamanda da dağıtık enerji işine de odaklandığımız Sunflower* şirketimiz de Galata Wind'in altında faaliyet gösteriyor. Galata Wind,
    %100 temiz enerji ilkesiyle sadece bugünü değil geleceği de* şekillendiriyor. Türkiye'nin temiz enerji sağlayıcısı olmak için* çıktığımız bu yolda Sunflower markası ile ticari ve endüstriyel çatı* güneş projelerini, kullanıma soktuğumuz 110 kW'tan 1 MW hedefine* ulaştırmak, her evin ve işyerinin kendi temiz enerjisini üretmesini* sağlamak için çalışıyoruz. Bu çerçevede ilk yaptığımız örnek işlerden* birisi Doğan Holding genel merkez binasının çatısına güneş enerjisi* sistemi kurmak oldu. Doğan Holding genel merkezi, şimdi elektrik* ihtiyacının bir miktarını çatıya kurduğumuz güneş enerjisi sisteminden* elde ediyor."

BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının yaratacağı yenilikçi ve değer* odaklı iş fırsatlarını değerlendirerek tüm yatırımlarında pozitif* etkiye odaklanan ve bu doğrultuda sürdürülebilirlik dönüşümünü "Doğan
    Etki Planı" çerçevesinde geliştirerek uygulayan Doğan Holding ise 2030* itibarıyla karbon nötr bir organizasyon olmayı hedefliyor.

YTD

5. gwınd 5,06 fiyattan halka arzdan sonra doğan geri alım açıklıyor ve 28/04 ve 10/05 arasında 8,7 milyon lot ağırlıklı ortalama 4,77 den alınıyor. şirketteki ortaklığı %73,05 çıkıyor. 8 haziranda şirket yöneticisi tv çıkıp borçluluğumuz arttı ve halka arz fiyatımız makuldü , dediği gün 3,91 olan hisse bugün 3,61 gördü. bu kadar geri alım yaptıktan sonra hisse bu kadar hızlı düşüyorsa ( yalnızca % 27 halka açık olan bir şirket) , kendi geri alım fiyatının %24 aşağısında hisse işlem görüyor. aynı geri alımı doholde de yapıyor ama hisse 2,89 -2,99 arasında duruyor.yani burada bilmediğimiz bir art niyet var. borsa yükselirken de düşüyor , borsa düşerken de düşüyor. bakalım ne zaman geri dönecek . zor ama SABIR

6.  Alıntı Originally Posted by MAN94 Yazıyı Oku
    gwınd 5,06 fiyattan halka arzdan sonra doğan geri alım açıklıyor ve 28/04 ve 10/05 arasında 8,7 milyon lot ağırlıklı ortalama 4,77 den alınıyor. şirketteki ortaklığı %73,05 çıkıyor. 8 haziranda şirket yöneticisi tv çıkıp borçluluğumuz arttı ve halka arz fiyatımız makuldü , dediği gün 3,91 olan hisse bugün 3,61 gördü. bu kadar geri alım yaptıktan sonra hisse bu kadar hızlı düşüyorsa ( yalnızca % 27 halka açık olan bir şirket) , kendi geri alım fiyatının %24 aşağısında hisse işlem görüyor. aynı geri alımı doholde de yapıyor ama hisse 2,89 -2,99 arasında duruyor.yani burada bilmediğimiz bir art niyet var. borsa yükselirken de düşüyor , borsa düşerken de düşüyor. bakalım ne zaman geri dönecek . zor ama SABIR
    Yaptığı hareketlere anlam veremiyorum. Elbette iniş çıkış olacak ama arz dan beri sürekli düşmesi çok garip. Ufak ufak ekleme yapıyorum 1 hafta sonra bakıyorum ki ekleme yaptığım fiyatın yine altına düşmüş.

7.  Alıntı Originally Posted by Tosunpasaa Yazıyı Oku
    Yaptığı hareketlere anlam veremiyorum. Elbette iniş çıkış olacak ama arz dan beri sürekli düşmesi çok garip. Ufak ufak ekleme yapıyorum 1 hafta sonra bakıyorum ki ekleme yaptığım fiyatın yine altına düşmüş.
    sahibi borsa çakalı olunca bunlar normal .hata bizde .soymaya ve vurguna alıştıklarından .bizler bunun hissesine girmemeliydik aydın doğan galata gwinddddd .tam bir soygun hissesi

8. Daha nereye düşeceksin perişan ettin sana güvenen inanan insanları.. madem 3.50 ineceksin neden 5 liradan millete hisse aldırdın tam içinden geçtiler küçük yatırımcının

Sayfa 67/124 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •