Sayfa 66/124 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 521 - 528 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Sana ne indian milletin ne yapmak istediğinden. Ben 5.06 da da 4.5 de de pahalı olduğunu düşünüp ifade etmişim forumda ve hisse 3.7 lere düşmüş ve bana göre ederine düşmüş. Ama sen hep pahalı diyenlere muhalif olup 3.7'e düşünce de artık ne hale geldiysen şimdi de oraya şikayet wt buraya şikayet et. Neden edeyim? Adam silah zoruyla mı hisse aldırdı? Böyle bir şey mi var borsada. Bilanço bilmez, borsa bilmez, sallarsınız sonra da olmayınca spk ya şikayet et. Kaz gibi davranmamak lazım. Azıcık öğrenmek, araştırmak lazım. Ama zaten sizin paylaştığınız o video da sizin ne fikirde olduğunuz az çok belli.

Gerçekten borsa tarihinde çekilmiş "en cahilce" yorumların olduğu video idi.

Neyse, buraya bir şey yazarken daha iyi düşünürsün artık. Yahu her negatif yazan patronun onun bunun adamı. Bu kafa ile bir adım ileri gidemezsin sen.

Benim buradaki pozisyonum senin forumdaki saçma yorumlarına ve videona bir cevap vermekti. Böylece okuyanlar neyin ne olduğunu anlayacaktı.

"Esen 30-40 oldu GWIND neden 30-40 olamsın" diyen cahilin viedosunu paylaşıp destekledin burada. Umarım utanıyorsundur şu an.

Neyse, umarım kimse etkilenmemiştir senin boş videondan .
     Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...7a1a629e99428f

Şimdi bu raporu alın inceleyin SPK ya şikayet edin kendinize güveniyorsanız.. ya da gerçekten yatırımcı iseniz..başka özel amacınız yoksa...

Burası polemik yeri değil bilgi ve yatırımcı görüşlerinin platformu...tekrar ediyorum sizin pozisyonunuz çok garip... düşsün de alayım mı demek istiyorsunuz... pozisyon alanları korkutup satsınlar mı istiyorsunuz..kağıda aşağı yönlü baskı yapılırken..yeni yatırımcılar gelmesin mi diye telaşınız..eğer hisse de değilseniz niye yorum yapıyorsunuz... yazdılarınızı polemik dışında bir okuyun..çok garip...ne olduğunuz belli değil...
    YTD
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

2. Yatırım için olgunlaşıyor...

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    ....

Benim buradaki pozisyonum senin forumdaki saçma yorumlarına ve videona bir cevap vermekti. Böylece okuyanlar neyin ne olduğunu anlayacaktı.

Kıpti sirkatin överken suçunu övermiş...ben yatırım için pozitif bakıyorum ve bu hissedeyim ve pozitif bulduklarımı, verileri paylaşıyorum..paylaşmaya devam edeceğim...

Örneğin bir kaç gündür.. satışlar robotik ve sıfırlı, alışlar küsüratlı...hacim yarıya indi ve daha da düşme eğiliminde.. alıcılar satıcıların iki bazan 3 misli.. işi bilenler toplama peşinde...

Tabi benim yazdıklarım tahtacı ve yancılarının hoşuna gidemez zaten...onların tekerine taş sokuyorum... onlar toplarken ; yatırım kağıdı için fırsat olarak değerlendirenler/ görenler geldikçe tahtacı ve yancıları kuduruyor...

Şimdi yancı veya görevli olanlar bana yazmaya devam etsin...güya borsa biliyorlarmış...forumda pozitif yazana karşı yancı gibi laf yetiştirmek gibi bir “pozisyon” varmış..ne litaratür ama borsa tarihine geçer...

Benim pozisyonum kağıdı yatırım için fırsat gördüm..aşağı bastıkçada toplarım diyorum... arkadaşda bane cevap veren pozisyondaymış...vay canına forumda öğreneceğimiz neler varmış daha..

YTD

3. 3.6* lara hoşgeldiniz diyorum...

4. Birader burada yan çizme. Sen gayet boş ve saçma bir video paylaştın ve ben bu videonun saçmalığını yazınca diğerlerine saldırdığın gibi bana da saçma ve boş yorumlar yaptın. Paylaştığın video gayet cahil bir kişinin çektiği saçma sapan bir videoydu. Ben burada çıkıp "hisse seneye 40TL" desem, gelir neva91 abi diye peşimde dolanırsın. Ama ne yazıkki ben dalkavuk sevmiyorum. Ben bu fiyatlardan girmeyi daha makul gördüm 4.5-5 liraları pahalı gördüm, sen de buna kudurdun. Olay budur.

Boş yorumlarını kendine sakla ve hisse ile ilgili düzgün ve yanıltıcı olamayan bir yorumun varsa (ki bilanço falan bilmiyorsun ama) paylaş. Yoksa hisse 3.6 olmuş ve hala utanmadan millete laf yetiştirmeye çalışma.
    Kıpti sirkatin överken suçunu övermiş...ben yatırım için pozitif bakıyorum ve bu hissedeyim ve pozitif bulduklarımı, verileri paylaşıyorum..paylaşmaya devam edeceğim...

Örneğin bir kaç gündür.. satışlar robotik ve sıfırlı, alışlar küsüratlı...hacim yarıya indi ve daha da düşme eğiliminde.. alıcılar satıcıların iki bazan 3 misli.. işi bilenler toplama peşinde...

Tabi benim yazdıklarım tahtacı ve yancılarının hoşuna gidemez zaten...onların tekerine taş sokuyorum... onlar toplarken ; yatırım kağıdı için fırsat olarak değerlendirenler/ görenler geldikçe tahtacı ve yancıları kuduruyor...

Şimdi yancı veya görevli olanlar bana yazmaya devam etsin...güya borsa biliyorlarmış...forumda pozitif yazana karşı yancı gibi laf yetiştirmek gibi bir �pozisyon� varmış..ne litaratür ama borsa tarihine geçer...

Benim pozisyonum kağıdı yatırım için fırsat gördüm..aşağı bastıkçada toplarım diyorum... arkadaşda bane cevap veren pozisyondaymış...vay canına forumda öğreneceğimiz neler varmış daha..

YTD
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

5. Borsada fırsatlar her zaman vardır...

Bu hissede yancı olmayanlardan iseniz sn. Neva91 kudurmanıza ve demagojiye gerek duymazsınız... hisse de pozitif yorumları pozisyonum gereği yazıyorum ve kendi gördüğümü yazarım...yorumlarımı okursanız kişisel hakaret içermez.. ancak siz yancıysanız tabiki salya sümük hakaret ve kuduruk yazı/yorumlar yapacaksınız...Yancı değilseniz...dert etmeyin sözüm size değil..falancanın videosuna yorumlar geçersiniz.. ancak başkalrını küçük görmek ..kibirli ve saldırgan olmak genelde yancıların işidir... yancıysanız abuk subuk yazabilirsiniz,..herkes okuyup değerlenidiriyor...Tahtacı ve yancıların asıl kudurdukları nokta aşağı saldıkça satışların azalması ..ben de bunu söylüyorum,.. borsada gerçek fiyat veya asıl değeri vs hepsi “beklentiye” dayanır.. ne batık şirketler var ve değerinin neredeyse 10/20 katı işlem yapılıyor.. ordaki beklentiler Patronun Tahta yapıcının planları vs. Birçok faktör varken, siz başkasının video yorumunu kötülemekten öte bir yorum yapmıyorsunuz... sizin yorumlarınızı da değerlendirirler.. işine gelen alır işine gelmeyen satar...

O nedenle çok bilmiş tavrınız yancı izlenimi verdiği için “yancılara” benzettim... değilseniz boşverin....yorumlarınız pozitif olursa dikkate alırım...kısa vadede kağıtları Tahtacı aşağı basar.. örneğin bu kağıdı daha da aşağı basarlarsa sizin eder fiyat dediğinizin de altına gelebilir...bir den çıkışa da geçebilir...yani bu varsayımlar üzeeinden şahıslara karşı hakarete varan yaklaşımınız nedeniyle sizin yancı olabileceğinizi halen değerlendiriyorum... değilseniz; işinize ve pozisyonunuza bakın...herkes istediği yorumu özgürce yapar..bir daha salya sümük hakaret içeren yazı yazmazsınız umarım..burası yıllardır seviyeli bir platform olarak bilinir... gerçekten yatırımcı iseniz...adabınızı hatırlatırım...
    YTD

6. Kardeş sen neden anlamak istemiyor ya da anlamamak için diretiyorsun. Bir kere yancı falan diyerek hakaret eden senin şahsın. Ve dön bak ben o videoya ne yorum yapmışım sonrasında sen bana cevap olarak ne yorum yapmışsın. Önce bir dediklerini savun. Ben yatırımcıyım ve 3.9x civarı fiyatının uygun olduğunu düşünüp girmişim. Neden 3.9x civarı çünkü 4.5x larda hisse pahalı ve pahalı arz edildi demişim. Sen de "hayır şundan şundan dolayı pahalı değil" diyebilirdin. Ama onun yerine "yok sen yancısın, osun busun" diyerek ve paylaştın o saçma ve cahilce videoyu hala savunarak kendinin de bir şey bilmediğini belli ettin bence. Salya sümük de bence senin şu anki halini belli ediyor.

Benim yorumlarım bilanço ve beklentilere dayalı. Sen ise 1 aydır bir tane matematiksel, bilançoya dayalı yorum yapmadan burada bildiğin "boş" yapıyorsun. Ben de belki düzelirsin diye çaba harcadım galiba. Neyse sen belliki alamıyorsun. Olmuyor. Bizdeki de insanlık işte.
    Bu hissede yancı olmayanlardan iseniz sn. Neva91 kudurmanıza ve demagojiye gerek duymazsınız... hisse de pozitif yorumları pozisyonum gereği yazıyorum ve kendi gördüğümü yazarım...yorumlarımı okursanız kişisel hakaret içermez.. ancak siz yancıysanız tabiki salya sümük hakaret ve kuduruk yazı/yorumlar yapacaksınız...Yancı değilseniz...dert etmeyin sözüm size değil..falancanın videosuna yorumlar geçersiniz.. ancak başkalrını küçük görmek ..kibirli ve saldırgan olmak genelde yancıların işidir... yancıysanız abuk subuk yazabilirsiniz,..herkes okuyup değerlenidiriyor...Tahtacı ve yancıların asıl kudurdukları nokta aşağı saldıkça satışların azalması ..ben de bunu söylüyorum,.. borsada gerçek fiyat veya asıl değeri vs hepsi �beklentiye� dayanır.. ne batık şirketler var ve değerinin neredeyse 10/20 katı işlem yapılıyor.. ordaki beklentiler Patronun Tahta yapıcının planları vs. Birçok faktör varken, siz başkasının video yorumunu kötülemekten öte bir yorum yapmıyorsunuz... sizin yorumlarınızı da değerlendirirler.. işine gelen alır işine gelmeyen satar...

O nedenle çok bilmiş tavrınız yancı izlenimi verdiği için �yancılara� benzettim... değilseniz boşverin....yorumlarınız pozitif olursa dikkate alırım...kısa vadede kağıtları Tahtacı aşağı basar.. örneğin bu kağıdı daha da aşağı basarlarsa sizin eder fiyat dediğinizin de altına gelebilir...bir den çıkışa da geçebilir...yani bu varsayımlar üzeeinden şahıslara karşı hakarete varan yaklaşımınız nedeniyle sizin yancı olabileceğinizi halen değerlendiriyorum... değilseniz; işinize ve pozisyonunuza bakın...herkes istediği yorumu özgürce yapar..bir daha salya sümük hakaret içeren yazı yazmazsınız umarım..burası yıllardır seviyeli bir platform olarak bilinir... gerçekten yatırımcı iseniz...adabınızı hatırlatırım...
    YTD

7. 4.5x iken benim yorumuma bu cevabı yazan kişi sonrasında gelip bana adab demeyecek. Önce kendi edebi ile yorumunu yapacak.

Birine haksız yere "yancı","onun bunun adamı" dersen, edepsizlik ile konuya başladığının farkında olacaksın önce.

Yani sizin hisseniz yoksa buraya gelip kağıdı veya patronunu niye kötülüyorsunuz.
    Yatırım yaptığınız hisselerde yorum yapmanızı şiddetle tavsiye ederim... sizin gibi yorumcuları görünce yeni alımlara karar verenlere mal kaptıracaksınız ... ucuza satmaya devam edin... kağıdın diğerleri den farkı derinliği olması yani yabancı veya yerli büyük oyuncular kağıdı kusa zamanda toplayamaz... biz de bu baskı döneminde �baskılanan fiyattan� ne toplasak kardır. Kısa vadeli kağıt iner ancak birdenbire �yurt dışı bir fon� gelir �geleceğin sektörüne� yatırım yapar diye mi korkuyorsunuz?

Biz yatırım yaptık ve satmayacağız.. siz yatırım yapmadıysanız patrona güvenmiyorsanız.. ne işiniz var burada... Yeni gireceklere yardım adı altında �kağıdı aşağıya düşürmeye çalışanların mal kaptırmasını� önlemek istiyorsanız o başka.. siz yazdıkça hisseye ilgi artacaktır...

YTD

8. Halka arzda nasil Yildiz pazara aldilarsa fiyattaki bu cokusten sonra gozalti pazarini hakediyor....Ne oluyor diyen yok..Yazik be yahu ...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 66/124 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •