Sayfa 117/124 İlkİlk ... 1767107115116117118119 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 929 - 936 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Bende gwindi taşımaya devam ediyorum.

Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    Bu satış haberini görünce bende tereddüt ettim. Temkinli olmak mantıklı gibi.
    Ama bu olumsuz olacak anlamında anlaşılmasın. Ne olacağı belli olmaz diye düşünüyorum.
    Zira geçenlerde benzer bir durum, yine KAR lı şirketlerden biri olan DOAŞ ta blok halinde şirketin yaklaşık %10 luk kısmını toptan kurumsala sattı Kel patron. 140 Tl den satmıştı 20 küsür milyon lotu. Biraz mızmızlandıktan sonra cuma kapanışı 170 tl.
    DOAŞ için devamı olumlu oldu.
    Bakalım bizim GWIND in rasyoları gayet makul seviyelerde, neden bizim içinde olumlu olmasın.
    Ki yenilenebilir Enerji sektör olarak hikayesi olan bir sektör ve GWIND olarak sektör ortalamalarının genel olarak altındayız.
    Yani herhangi bir köpük yok.
    Kaldıki büyüme hikayesi olan bir şirket, diğer hikayesi olan şirketlerin yanında sudan ucuz sayılır.
    Benim yorumum bu olduğu için halen elimdekileri satmadım. Kısacı ve Kredili işlem yapmadığım için zamansal sorunum yok. Beklerim , çorbayı da içerim .
    Durumu farklı olanlar için; maliyeti yukarda, kredili işlem yapan, day trader ler için bu beklenti uygun olmayabilir.

Asla YTdeğildir. Kendi durumunuza göre kendi beklentinizi şekillendirin.
    Sayın _ZeBuN_ teşekkürler, bende hisselerimi elimde tutmaya devam ediyorum. inşallah gwind temeli sağlam linkte de arkadaş çalışma yapmış bu değerlere-sonuçlara güveniyoruz umarım bizi mahcup etmez..

Twitterde Ş. DEVECİ yenilenebilir Enerji firmalarını karşılaştırmış belki faydası olur linkini bırakıyorum. Umarım faydalı olur.

https://twitter.com/svkiidvcii/statu...RsPa4OHEvelOxQ

Beklentilerim asla Yatırım Tavsiyesi değildir. Bol kazançlar..

2.  Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    Bu satış haberini görünce bende tereddüt ettim. Temkinli olmak mantıklı gibi.
    Ama bu olumsuz olacak anlamında anlaşılmasın. Ne olacağı belli olmaz diye düşünüyorum.
    Zira geçenlerde benzer bir durum, yine KAR lı şirketlerden biri olan DOAŞ ta blok halinde şirketin yaklaşık %10 luk kısmını toptan kurumsala sattı Kel patron. 140 Tl den satmıştı 20 küsür milyon lotu. Biraz mızmızlandıktan sonra cuma kapanışı 170 tl.
    DOAŞ için devamı olumlu oldu.
    Bakalım bizim GWIND in rasyoları gayet makul seviyelerde, neden bizim içinde olumlu olmasın.
    Ki yenilenebilir Enerji sektör olarak hikayesi olan bir sektör ve GWIND olarak sektör ortalamalarının genel olarak altındayız.
    Yani herhangi bir köpük yok.
    Kaldıki büyüme hikayesi olan bir şirket, diğer hikayesi olan şirketlerin yanında sudan ucuz sayılır.
    Benim yorumum bu olduğu için halen elimdekileri satmadım. Kısacı ve Kredili işlem yapmadığım için zamansal sorunum yok. Beklerim , çorbayı da içerim .
    Durumu farklı olanlar için; maliyeti yukarda, kredili işlem yapan, day trader ler için bu beklenti uygun olmayabilir.

Asla YTdeğildir. Kendi durumunuza göre kendi beklentinizi şekillendirin.
    Sayın zebun aynı durum pegasusdada oldu benimde taşıma sebeplerim sizinkiyle birebir aynı.

Pegasus hatta baya kötü karşılandı fakat geldiği yer ortada.

sağdan soldan mal yığıyorlar bakalım. bir arada alırsınız.

güzel topluyorlar. bakalım akibeti ne olacak.

5. Yurt dısına açılma çalışmaları varmış.özellikle Avrupa orta kısmını düşünüyorlarmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Paylaşım için teşekkürler. Çok güzel bir çalışma. Şirkete her açıdan bakmış. Oldukça doyurucu.
    Gwind' e giriş yapmayı düşünüyorum. Temel analizde sıkıntı yok. Teknik analiz için fikri olan arkadaşlar var mı?
    Temel analizle hangi şirketi alacağımız, teknik analiz ile ne zaman alacağımız belirlenir der uzmanlar.

Aşağıdaki grafik üzerinden takip ediyorum. Tüm ortalamalar, yatay direnç, düşen trend..vs hepsi bir yere toplandı. Şimdi buradan yukarı kopup yükselen trendin üstüne mi çıkar, yoksa aşağı mı düşer
    Eylül sonunda da benzer bir hareket yaptı. Yükselen trendi aşağı kırdı şeklini verip, ayı tuzağı ile bazılarını dökmüş olabilir.

Sayfa 117/124 İlkİlk ... 1767107115116117118119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •