Sayfa 204/221 İlkİlk ... 104154194202203204205206214 ... SonSon
Arama sonucu : 1767 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Dıgıdık dıgıdık ....ben geldim ... ne oluyor burada......glyho hissesi km için çok önemlidir ... kontrolü kimseye vermez... para ve insan gücü yüksek ve kalitelidir ... Dünya üzerinde finansal pşyasaları çok iyi bilir ve bağlantıları çok kuvvetlidir... isterse herşey olur ....ek yapayım son dönemde reis lede arası çok iyi .....
    İsterse vezir de eder rezilde ... şimdi rezil etti..... Dıgıdık dıgıdık ben sarayımdaki odama gidiyorum .....

2. Yahu bu forumdan okuyup burdaki yorumların etkisiyle alan satan tutan 2 milyon lot bile çıkmaz. sayın emekli kumandanın twitterda bir takipçi kitlesi var.onda da yorumlara baksanız takipçileri bırakın glyho’yu emeğinize yazık diyor forumu kabaca 3 ay takip eden burada yazan herkesin tarzını çözüyor zaten...

Konuya dönecek olursak hem mal kıymetli hem de kutman iyi niyetli demek şimdilik çelişki. Eğer bir çelişki değilse kruvaziyer sektörünün açılması, holding borçlarının bitirilmesi, planlanan yatırımların tamamlanması en geç eylül 2021... 4-5 ay içinde ben şahsım adına göreceğim her şeyi...

küresel dünyada her finansal enstrüman değerini bulur. Bulmuyorsa ya buldurulmuyordur(!) ya da ederi budur...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    İnsanları tanımadan yaftalamayın. Emekli kumandan ile iletişim kurmak isteyen rahatça ulaşabiliyor. Kendisi bilgi paylaşımından başka bir paylaşım yapmamaktadır. Globalden en çok zarar görenlerden biridir. Lütfen insanları karalamadan önce saygılı olmayı öğrenin. Emekli Kumandan dan başka temel bilgi paylaşan başka biri olup olmadığına bakın. Kimisi beddua eder kimisi kutmana giydirir.
    Kendi adıma konuşuyorum.. emekli kumandan icin söylememistim ki.....suphe duyduğum kişi besiktasask isimli kişi...

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4. Bu forumu okuyan onlarca kişi var. Çoğu da ziyaretçi. Kendinizden düşünün. Sizin elinizde bir hisse yok. başka yerde de yazmıyorsunuz. vesaire vesaire. Her gün her Allahın günü her yazılana cevap yetiştirir misiiz? Önce bunu düşünün. Bu beşiktaş kesinlikle art niyetli. Ya zamanında iyi geçirdiler ya mal almaya çalışan hisse fiyatını düşürmeye çalışan bir çakal. Ya da operasyonun bir parçası. Eğer bu hisseden umudu olmasa çeker gider zaten. Malı olanlaar için gerçekten art niyetli. Ben bu şekil yazdığımda hep diyor para kuşa döndü. Herkesin maliyeti 5 üstümü arkadaş. Yeni almış olamaz mı kimse. Her neyse benim tavsiyem herkes kendi düşüncessine göre hareket etsin. Hissesi olan bunun karamsarlığına kapılmasın. Olmayan la burda boktan durumlar var deyip kaçınmasın. Kendi düşüncesiyle satacak olan da durmasın anında satsın. Şahsi düşüncem bilerek bu havayı estiriyor. Eskiden ne konuştuğunu bilmem ama karıştırdım bir ara 6 larda 8 naraları atan adam 3.3 e gelmiş hala düşecek de düşecek. Düşebilir ona lafım yok. LAkin siz art niyetli bir adamsınız. Açık söyleyeyim çakalsınız.Madem böylesine kötüydü bu hisse 6 da gelip de 8 10 demeyeceksin. Bunu neden diyor? Benim tahminim bu arkadaş operasyonun parçası. O zaman satış yapacaklardı alıcı çekmek için naralar. Twitterde mardinliler phneixler herkese yazdırdılar. Şimdi de tam tersi olumsuz havalar esiyo. NEden? Çünkü sattıklarını alttan alma vakti. Bu buralar da olabilir 2 de olabilir onu bilemem nerede durur. LAkin alttan alma vakti geldi ki olumsuz hava estiriliyor. Ticarette altın kuraldır bu. Alacağın malı kötülersin. Satacağın malı översin. Bu 2 +2 4 gibi bir kuraldır. Bu çakal da mal almak istiyor. Herkese hayırlı forumlar. Yetti artık bunun estirdiği olumsuz hava dayanamadım.

EDİT:Geçmiş yazılarını bulmak zor değil. Onlarca yazı bulabilirim kendisi maldayken veya mal satacakken kağıdı övdüğü onlarca yazısını bulabilirim. Ne değişti? O zaman yok muydu bu refinansman ya da riskler ya da patronun kutman olması? 2 ayda mı değişti her şey? Milletin aklıyla alay etmeyi bırakın. Tekrar yazayım siz apaçık bir çakalsınız.
    Son düzenleme : gdeniz90; 11-06-2021 saat: 00:43. Sebep: ..

5. Sadece.... hisseniz bu cari fiyatla göre çok ama çok değerli ... bana göre ... maalesef patronlar ky den malı almak istiyorlar.... hisse fiyatını düşürüp overall dengelerinizi bozup margin call zorlamak yada aracı kurumların kredi kriterlerinden faydalanıp sermaye arttırım sürecinde hisse oranınızın düşmesini istiyorlar...glbmd 5 milyon lotluk alışı ve satanları manidardır....5 den vede 4.44 alan glbmd şimdi almıyor... çünkü patron spek ine ya kaynak sağladı yada ödüncünü geri aldı ....bu fiyat düşüsünde km nin imzası vardır ... Borsayı bu kadar iyi bilen km nin sosyal medyada bir şekilde olacaktır....onda da akıl var sizde de ...sapla samanı ayırın... bu hisse yi bir tek km yapar ...yada birine yap der... Sn beşiktaşk tan medet ummayın ......Ky nin borsamızda ki talihsizliği spk dır .... Bakın ...herşey glyho için iyi gelişiyor ..aynı şekilde gph de .... ama fiyat ... fonlar gelmiyor ... niye çünkü alınacak mal yok ...Sn beşiktaşk şatışlardaki malı alamaz ....alıyorum der ama alamaz.....çünkü o malların hepsi göstermelik ....yatırım tavsiyesi değildir....

6. Prensesssss, prensesss, prensessss sen hala prensessin ama biz 2 3 gunde sovalyelikten cakallığa dustuk. . . . . . . Gucume gidiyor. . . . . cok gucume gidiyor. . . . . ama hala içimdeki insan sevgisi su mubarek cuma gunu 1 kişiye faydam olsun diye kal ve yaz diyor. . . . . cunku biliyorumki ben burda yazmasam. sayfa burdaki 3 5 dunyadan, piyasadan bi haber at hırsızına kalacak. sunuda diyebilirsiniz. bırak kalsın. o da mumkun zaten biraz daha böyle giderse burdada yazmayı bırakacağım (tatile cıkacağımdan olabilir) ama tabi işte telefon elimizde olup şezlongta uzanmısken yine bir seyler yazma ihtimalimde cok fazla. . . . neyse.

Şimdi su mevzuya bir netlik kazandıralım. aramızda insan görunumunde ama beyni olmayan yaratıklar var.

1. forumda yazmak için elinde hissen olacak diye bir kaidemi var?

2. sabah elimde hisse varken yazıp, öğleden sonra satmıs isem öğleden sonra yazı yazmayacakmıyım?

3. aylardır diyorum burda bana hakaret için fırsat kollayan at hırsızlarına bir cift lafım var. endeks artı ama kağıt zikrettiğim yerlere gelmiş ve en dusukte bunu nasıl acıklıyorsunuz? bu arkadasınız acaba sizden dahamı öngörulu? kabul edin artık ki öyle.

4. emekli kumandan kimdir nedir? bilemem kendisi nerde yazıyor merak edip bakmıslığımda yoktur. sebebi ise paylaştığı bilgilerin benim için bir haber değeri yok. ( bilmediğim seyler değil) bu demek değilki paylaştığı seyler birilerine yaramaz, yada tumden değersizdir.

5. cari fiyat gercek fiyattır. almak isteyen alabiliyormu? EVET satmak isteyen satabiliyormu? EVET o zaman fiyat yuksek dusuk muhabbetini bırakın cunku fiyat an itibarıyla budur. yarın baska sey konusuruz. o ayrı iş ve piyasanın sartlarıyla alakalıdır. bunu cıkıpda dun bunu dedin bugun bunu diyorsun diyemeziniz. MAL mısınız? piyasa dinamik bir ortamdır. aynı hava durumu gibidir. 1 saat önce yağmur yağar semsiye alırsınız. yağmur biter şemsiyeyi bırakırsınız. yani sartlar ne ise onu yapmak sizin deyiminizle ÇAKAL zekası ister. cunku çakal zeki bir canlıdır. oysa fiyat yuksekken alıp duseunce TAVSAN gibi kalmaktansa. ÇAKAL olmayı tercih ederim. bunu sanki bana hakaret etmenin yolu gibi kullanmayın.

6.dun kademelerinde 100 er bin lot alıs olan tahtada bugun in cin top oynuyor. neden? tabiki birileri size malı sattırmaya calısacak mesele nerde o malı satacağınızı bilmektir. sen 7 den aldığın malı satmamıssan şimdi zaten satamazsın. GİREN coktannnn GİRMİŞ burda caz yapmanın alemi yok. ben duyarlı sekilde bu tur arkadasları uzmemeye hep calıstım, çalısıyorum ama belliki bazı at hırsızları kendi zararlarının acısını bana saldırarak cıkartmaya calısıyorlar. ama söyleyeyim. bu iş sizin yaptığınız sekilde olmaz. cunku bana yel değirmenine saldırır gibi burdan saldırmak size hiç bir sey kazandırmaz.

SONUÇ leydız en centılmınnn acın kulaklarınızı. bakın gecen gun yazdım. temmuz agustosta piyasaya bir nefes gelebilir bunun sebeplerinide burda acıkca yazdım. ama kasaya giren paranın boyutları belli olmadan işler acılacak kafasıyla yapılacak alımlar kağıdı bir yere kadar tasır. sonrası için baska seyler lazım. onları burda tek tek yazmanın alemi yok. burda cokca yazdık ama belliki burdaki insan görunumunde olup beyni olmayan yaşam formlarının bazıları bu yazılanları hak etmiyor. edenlerde zaten yazdıklarımın ne olduğunu biliyorlar. tekrar etmeye gerek yok. bana bulaşmayı bırakın benim kıyafetlerin LEKE tutmayan kumastan. bu yuzden camur atmayı bırakın. bu ancak sizin ne kadar aciz olduğunuzu gösteriyor. ÖNUNUZE BAKIN FİYAT DUNE GÖRE EKSİ hep benim haklı cıktığımın bir resmi gibi yuzunuze vuruyor olmalı ama bazılarınızda YUZ olmadığı için camura devam edeceklerdir. her neyse kağı 4 e cıktığında kimse bana aaa bak bugunde baska yazıyor demesin cunku ben 4 cıktığında kağıtta olacağım.

HAYIRLI CUMALAR
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7. .ben sana dün dedim ... biz yazmayalım .... en iyisi bu .... ok mu ...,arkadaşlar kafalarına göre takılsınlar....tatil en iyisi .....

8.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Prensesssss, prensesss, prensessss sen hala prensessin ama biz 2 3 gunde sovalyelikten cakallığa dustuk. . . . . . . Gucume gidiyor. . . . . cok gucume gidiyor. . . . . ama hala içimdeki insan sevgisi su mubarek cuma gunu 1 kişiye faydam olsun diye kal ve yaz diyor. . . . . cunku biliyorumki ben burda yazmasam. sayfa burdaki 3 5 dunyadan, piyasadan bi haber at hırsızına kalacak. sunuda diyebilirsiniz. bırak kalsın. o da mumkun zaten biraz daha böyle giderse burdada yazmayı bırakacağım (tatile cıkacağımdan olabilir) ama tabi işte telefon elimizde olup şezlongta uzanmısken yine bir seyler yazma ihtimalimde cok fazla. . . . neyse.

Şimdi su mevzuya bir netlik kazandıralım. aramızda insan görunumunde ama beyni olmayan yaratıklar var.

1. forumda yazmak için elinde hissen olacak diye bir kaidemi var?

2. sabah elimde hisse varken yazıp, öğleden sonra satmıs isem öğleden sonra yazı yazmayacakmıyım?

3. aylardır diyorum burda bana hakaret için fırsat kollayan at hırsızlarına bir cift lafım var. endeks artı ama kağıt zikrettiğim yerlere gelmiş ve en dusukte bunu nasıl acıklıyorsunuz? bu arkadasınız acaba sizden dahamı öngörulu? kabul edin artık ki öyle.

4. emekli kumandan kimdir nedir? bilemem kendisi nerde yazıyor merak edip bakmıslığımda yoktur. sebebi ise paylaştığı bilgilerin benim için bir haber değeri yok. ( bilmediğim seyler değil) bu demek değilki paylaştığı seyler birilerine yaramaz, yada tumden değersizdir.

5. cari fiyat gercek fiyattır. almak isteyen alabiliyormu? EVET satmak isteyen satabiliyormu? EVET o zaman fiyat yuksek dusuk muhabbetini bırakın cunku fiyat an itibarıyla budur. yarın baska sey konusuruz. o ayrı iş ve piyasanın sartlarıyla alakalıdır. bunu cıkıpda dun bunu dedin bugun bunu diyorsun diyemeziniz. MAL mısınız? piyasa dinamik bir ortamdır. aynı hava durumu gibidir. 1 saat önce yağmur yağar semsiye alırsınız. yağmur biter şemsiyeyi bırakırsınız. yani sartlar ne ise onu yapmak sizin deyiminizle ÇAKAL zekası ister. cunku çakal zeki bir canlıdır. oysa fiyat yuksekken alıp duseunce TAVSAN gibi kalmaktansa. ÇAKAL olmayı tercih ederim. bunu sanki bana hakaret etmenin yolu gibi kullanmayın.

6.dun kademelerinde 100 er bin lot alıs olan tahtada bugun in cin top oynuyor. neden? tabiki birileri size malı sattırmaya calısacak mesele nerde o malı satacağınızı bilmektir. sen 7 den aldığın malı satmamıssan şimdi zaten satamazsın. GİREN coktannnn GİRMİŞ burda caz yapmanın alemi yok. ben duyarlı sekilde bu tur arkadasları uzmemeye hep calıstım, çalısıyorum ama belliki bazı at hırsızları kendi zararlarının acısını bana saldırarak cıkartmaya calısıyorlar. ama söyleyeyim. bu iş sizin yaptığınız sekilde olmaz. cunku bana yel değirmenine saldırır gibi burdan saldırmak size hiç bir sey kazandırmaz.

SONUÇ leydız en centılmınnn acın kulaklarınızı. bakın gecen gun yazdım. temmuz agustosta piyasaya bir nefes gelebilir bunun sebeplerinide burda acıkca yazdım. ama kasaya giren paranın boyutları belli olmadan işler acılacak kafasıyla yapılacak alımlar kağıdı bir yere kadar tasır. sonrası için baska seyler lazım. onları burda tek tek yazmanın alemi yok. burda cokca yazdık ama belliki burdaki insan görunumunde olup beyni olmayan yaşam formlarının bazıları bu yazılanları hak etmiyor. edenlerde zaten yazdıklarımın ne olduğunu biliyorlar. tekrar etmeye gerek yok. bana bulaşmayı bırakın benim kıyafetlerin LEKE tutmayan kumastan. bu yuzden camur atmayı bırakın. bu ancak sizin ne kadar aciz olduğunuzu gösteriyor. ÖNUNUZE BAKIN FİYAT DUNE GÖRE EKSİ hep benim haklı cıktığımın bir resmi gibi yuzunuze vuruyor olmalı ama bazılarınızda YUZ olmadığı için camura devam edeceklerdir. her neyse kağı 4 e cıktığında kimse bana aaa bak bugunde baska yazıyor demesin cunku ben 4 cıktığında kağıtta olacağım.

HAYIRLI CUMALAR
    Sayın beşiktaş siz bırakın bir kaç boş konuşanı sanki burada söylenenler çıkmış gibi sizi suçluyorlar onca zamandır sizin söyledikleriniz haricinde gerçekleşen görmedim ben... allahtan bunlara kızıp yazmamazlık yapmıyorsunuz en sevdiğim yanınızda bu bu da sizin ne kadar vicdan sahibi ve halaa bazılarını düşündüğünüzü gösteriyor..

her gün tahtada birkaç kademe alttan alım için yoklama yapıyorum devamlıda veriyor kim demiş mal yok vs istediğin kadar alınıyor, isteyen denesin görür, operasyon olacak olsa bir lot dahi vermez demek ki henüz meyve olgunlaşmamış

Sayfa 204/221 İlkİlk ... 104154194202203204205206214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •