Sayfa 49/95 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 754 madde; 385 - 392 arası.

Konu: TH ile Lebalep

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bayram tatiline mi kaçtın trend
    buradan ayhan ve trend başta plato ve hisse net ailesinin bayramını kutlayayım. durumum : halkb % 20 kadar zararla akbnk a geçmiştim. digerleri maliyette. garan ykb var... işcler de akkızla değişti. maliyet düşürmek beni biraz kurtarmış oldu.

2. Şimdiden herkese sağlıklı ,mutlu ,hayırlı bayramlar dilerim.

Trend hoca kayboldu hayırdır, yine mi yatı ile dünya turuna çıktı?

Piyasalar karışık dolar gram altın uçuyor, bir yorum fena olmazdı.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,369
    yaz ayları güzeldir gsray da pozisyon almış olabilir burak başkan oldu
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Arkadaşlar orta ve uzun vade hisse senedine yatırım yapmak isterseniz hangi hisseleri almayı düşünürdünüz (temeli sağlam özkaynakları öz sermayesi ve karını artıran temettü verimi yüksek ihracat ağırlıklı hikayesi olan,vs.) herkesin fikri benim için önemli benimde kafamda sektörel olarak bazı hisseler var endeksin düşüşüne parelel kademeli alım yapmayı düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Rica ederim, sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum. TH
    sayın hocam yorumlarınızı özledik , dönün artık )

7. Herkese selamlar. Umarım herkesin keyfi ve sağlığı yerindedir. İş yoğunluğum, akabinde de bir tatil yapma ihtiyacım yüzünden buradan 3 ay gibi uzak kaldım. Yakında buraya dönüp piyasalardaki son gelişmeleri ve beklentileri analiz etmeye devam edeceğim. TH
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

8. Aralık sonundan bu yana ful nakitte kalmaya devam ediyorum. Benim beklentim 2021 yılının borsa için verimli geçmeyeceği yönünde idi. Bu beklentim kapsamında BİST'e ayırdığım sermayeyi yıllık brüt %20 civarında seyreden mevduat hesabında tutmaya devam ediyorum. Eğer uzun vadeli devlet tahvili getirisi %25'e çıkarsa mevduattan çıkıp sermayeyi devlet tahvillerine park edeceğim.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Sayfa 49/95 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •