Sayfa 94/95 İlkİlk ... 448492939495 SonSon
Arama sonucu : 754 madde; 745 - 752 arası.

Konu: TH ile Lebalep

1. 3Ç 2021 net karı açıklandığında AKBNK 12 aylık net kar 9 milyar TL olacak. F/K 3'e inecek.

2. Hisse bu seviyelerde devam ederse önümüzdeki yıl AKBNK F/K'sı 2 nin altında olacak.

3. Bu arada bugün 5.25'ten AKBNK aldığımı belirteyim. 5.11'e kadar düştü bugün hisse ancak bana 5.25 den almak nasip oldu.

4. Bu rasyolardan almayacaksın da ne zaman alacaksın diye sordum kendime ve alım cihetine gittim.

5. Ekim ayını selametle atlatırsak önümüz açılmış olur. Ekim ayı geleneksel satış ayıdır. Gerçi 2007 yılında Ekim ayının sonunda dünya borsaları zirve yapıp sonra şelale olmuştu onu da unutmayalım.
    14 Mayıs 2024'de 19.96'dan BJKAS aldım. Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

6. GARAN AKBNK İSCTR YKBNK tahtaları da 1.3 milyar lot yakın işlem oldu. Sadece GARAN'ın ki 500 milyon lot yakın gerçekleşti. Tahminimce bu lotlardan asgari 100 milyonu ters köşe olup zarar yazan açığa satışlar, özellikle de gün içi çıplak türden olanlar.

7. Çıplak açığa satmış olanlar karanlık odada panik ile pozisyon kapadılar.

8. Sayın Moderatör Güneysu, Medwig & Objektif: Bu TH İLE LEBALEP topiğimi kapatmanızı (kilitleyip SALT OKUNUR hale getirmenizi) rica ediyorum. Bu topik artık işlevini yitirmiştir. Saygılarımla TH

Sayfa 94/95 İlkİlk ... 448492939495 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •