Sayfa 29/95 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 754 madde; 225 - 232 arası.

Konu: TH ile Lebalep

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sen trendin ne anlattığını anladın mı yoksa orada klnma harflerini gördüğün için mi yazdın
    Öyle veya böyle...
    "prim yapma potansiyeli taşıyan "diye başlık var sonuçta.???? (Bunların arasına klnmayı sıkıştırmak) Yakışmaz böyle bilgiler paylaşan bir kişiye.

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Siz tersten anlamışsınız, Ayhan kardeşim doğru söylüyor. İsmini verdiğim Klnma Banvit Qnbfb Qnbfl gibi kağıtlar sıkıştırıldıkları için astronomik pahalı seviyelere çıkmış kağıtlardır ve bunun tek nedeni tedavüldeki lotların çok cüzi olmasıdır. Defter değeri 20 milyar TL gibi olan Qnbfb 200 milyar TL piyasa değerine sahip iken 70 milyar TL defter değeri olan İş Bankasının piyasa değeri 20 milyar TL. Orantısızlığa bakar mısın? İşte sıkıştırılmanın sonucu budur çünkü ortaya çıkan değerler gerçeklerden tamamen kopuktur.

3.  Alıntı Originally Posted by vicont Yazıyı Oku
    alınması gereken kararların arasında "aşık olma" maddesini de eklemeyi unutmayalım. 2016 dan borsayı takip ediyorum daha hissesine veya pozisyonuna aşık olmayan 2 belki 3 kişi gördüm.

paylaştığınız bilgiler için ayrıca teşekkürler.
    Elindeki hisseye aşık olmak takınaklılık yapma durumudur ve dürtülerle hareket etme kapsamındadır, doğrudan psikoloji ile alakalıdır. Borsanın %80'i psikoloji olduğuna göre, bu durumun bizi şaşırtmaması lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Siz tersten anlamışsınız, Ayhan kardeşim doğru söylüyor. İsmini verdiğim Klnma Banvit Qnbfb Qnbfl gibi kağıtlar sıkıştırıldıkları için astronomik pahalı seviyelere çıkmış kağıtlardır ve bunun tek nedeni tedavüldeki lotların çok cüzi olmasıdır. Defter değeri 20 milyar TL gibi olan Qnbfb 200 milyar TL piyasa değerine sahip iken 70 milyar TL defter değeri olan İş Bankasının piyasa değeri 20 milyar TL. Orantısızlığa bakar mısın? İşte sıkıştırılmanın sonucu budur çünkü ortaya çıkan değerler gerçeklerden tamamen kopuktur.
    sv.TREND düşüncelerin benim için çok önemlidir..soykırım kabulu,Halkbank davasın sonuçları ve borsaya yansımalarının ne olacağı hakkında birkaç satır yazar mısın..?şimdiden teşekkürler..

Trend sabaha karşı gelir STAH komutanım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. eyvallah Ayhan kardeşim..sevgiler...

Sahura kalkıyor sanırım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sahura kalkıyor sanırım
    Aynen Ayhancım, sahura kalkmadan olur mu? Bir ateist olarak tüm Müslüman kardeşlerime hayırlı Ramazanlar diliyorum.

Sayfa 29/95 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •