Sayfa 17/95 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 754 madde; 129 - 136 arası.

Konu: TH ile Lebalep

Hoşgeldin Stah komutan
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Sayın TH yorumlarınız için teşekkür ederim ,ben de 1 senelik borsa tecrübemle sizin gibi nedenlerini de açıklayan ve araştırın diyen forumdaşlardan büyük keyifle yeni bilgiler öğreniyorum, tecrübelerinizden faydalanıyorum. Teknik kısımlardan henüz cok anlamıyorum öğrenmeye çalışıyorum bu bağlamda endeksden genel beklentimiz ne olmalı. Ben sabırlı ve uzun vadeli düşünüyorum sizin endeks ile ilgili hem bilgilerinize hem de tecrübelerinize dayalı olarak beklentiniz nelerdir ,paylaşırsanız sevinirim ,saygılarımla...

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Topik iyi olmus, eline saglik TREND. Daha onceden acsaydin keske.

Maalesef Halk Bankasinda kisa bir sure kaldiktan sonra isim bitiyor benim. Halka arzdan beri girip ciktigim kuslarimi bile verdim. Yani fazla katkida bulunamayacagim batakliktan tamamen ilisigimi kesecegim icin. Umarim sana ve herkese faydali kazancli olur.
    Tşk ederim 666 biraderim ama Forumda işim bitiyor filan deme. Senin müthiş katkıların oluyor. Her ne kadar senin eşsiz katkılarına müteşekkir olmayanlar var ise de birazcık borsa tecrübesi olanlar bu gerçeğin farkında. Senin yorumların hem ders niteliğinde hem de onları okumak çok zevkli. HALKB'deki problemler de öyle hemencecik çözümlenecek gibi de durmuyor, senin de gözlemlediğin gibi. O yüzden işim bitiyor filan laflarını geç, geleceğe bak.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

4. nilkiz, fenerLEE: Teşekkürler, tecrübe ve bilgi paylaşımlarımdan bir fayda elde ediyorsanız ne mutlu bana. Sevgiler TH
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by STAH Yazıyı Oku
    TREND dostum..belki 10 yıldan fazla zamandır forumu okuyorum ama bu süre hiç yazmadım..twiitte yazıyorum bir kaç satır..

mükemmel bilgi paylaşımların için sana teşekkür etmek istedim..

insanlara çok yardımcı oluyorsun..

sevgiler..saygılar..
    STAH Komutan selamlar sevgiler, seni burada görmek büyük bir zevk. Bizim eski Plato'dan burada 1 düzine kadar arkadaş var örneğin ayhan53 (Rallici Başkanımız), slx, Gazmanbaba, kuzu vs niklerini hatırlayabildiklerim. Komutan, senin yerin ayrıdır, çok değerli bir şahsiyetsin. Muhabbetini gerçekten de çok özledim desem hiç yalan olmaz. Katılımını bekliyorum STAH Komutan, kendine iyi bak. Sevgiler Saygılar Hürmetler. TH

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hoşgeldin Stah komutan
    ayhancım, bizim Plato'dan tanıdığımız başka kimler var burada? Tebrik ediyorum burada çok popüler olmuşsun; herkes seni tanıyor, sevip sayıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by ceteris Yazıyı Oku
    Sayın TH yorumlarınız için teşekkür ederim ,ben de 1 senelik borsa tecrübemle sizin gibi nedenlerini de açıklayan ve araştırın diyen forumdaşlardan büyük keyifle yeni bilgiler öğreniyorum, tecrübelerinizden faydalanıyorum. Teknik kısımlardan henüz cok anlamıyorum öğrenmeye çalışıyorum bu bağlamda endeksden genel beklentimiz ne olmalı. Ben sabırlı ve uzun vadeli düşünüyorum sizin endeks ile ilgili hem bilgilerinize hem de tecrübelerinize dayalı olarak beklentiniz nelerdir ,paylaşırsanız sevinirim ,saygılarımla...
    1 yıllık tecrübe son derece azdır, borsadan para kazanıp kazandığını elde tutabilme açısından tamamen yetersizdir aman dikkat et. Acemilerle tecrübesizlerin şansları genellikle yaver gider ve hep öyle olacağını sanırlar ama er veya geç ellerinde patlar. Ufak ufak başla ve deneyerek öğrenmeye çalış, kendini test et. Risk alırken alman gereken riski en başta belirle. Her zaman bir stratejin olmalı. İşler ters gitmeye başlarsa ne yapman gerektiğini en başta belirlemen gerekir. Bir borsacının başına gelebilecek en kötü şey en başta güzel paralar kazanıp bu işin çok kolay olduğunu varsaymasıdır. Bilgi ve tecrübe çok önemlidir. Eksikliklerini kısa zamanda kapatmaya çalış.

8. Mevcut konjonktür borsada yatırım yapmaya uygun değildir. TR ekonomisi iyi yönetilmiyor. Ülke yüksek faiz, yüksek enflasyon, kötü yönetim, artan işsizlik, artan belirsizlikler, azalan kârlılık kıskaçları arasında sıkışıp kalmış durumda. Şirketlerin içinde bulunduğu genel durum da iç açıcı değil. Ülkenin içinde bulunduğu durumu banka hisseleri gayet gerçekçi bir şekilde yansıtıyor çünkü defter değerlerine göre %50'yi aşan hatta %75'e kadar yükselen muazzam iskontolarla işlem görüyorlar. Bankalar ülke ekonomisinin temel direkleridir. Bu direkler eğer olumlu mesaj veremiyorsa demek ki ekonomide işler yolunda gitmiyor demektir.

Sayfa 17/95 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •