Sayfa 11/997 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. Mb kararından sonra Yeni bakanlar kurulu listesi biraz daha netleşti

Gidecek bakanlara bence mevlüt çavuşoğluda eklendi

Tüm ülke tv lerimCanlı yayında iken yaşanan tartışma rezalet bence

Büyük resimden bakınca mevlüt çavuşoğluna kumpas kurulmuş olabilir)

( trol akp lier gibi konuştum tiskindim kendimden)

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben sokmadım sokan çıksın adam gibi ben soktum desin
    Ferit'tir o...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

3. 10 yıllıklar fena düştü.. fed in bu yıl sonuna kadar faiz artırımı yapmamakta kararlılığını açıklaması sonrası düşüş normal ama bu eflasyonu daha da hızlandırabilir amerikada

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    powell geçen gün konuşmasında bunu enflasyon olarak görmediklerini geçici fiyat artışı olarak gördüklerini söylemişti...powell da mı ahaberci nedir? malum orada da zam yok fiyat güncellemesi var...

Alıntı Originally Posted by meyus Yazıyı Oku
    10 yıllıklar fena düştü.. fed in bu yıl sonuna kadar faiz artırımı yapmamakta kararlılığını açıklaması sonrası düşüş normal ama bu eflasyonu daha da hızlandırabilir amerikada

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    powell geçen gün konuşmasında bunu enflasyon olarak görmediklerini geçici fiyat artışı olarak gördüklerini söylemişti...powell da mı ahaberci nedir? malum orada da zam yok fiyat güncellemesi var...
    Ahaber etkinliği mi var forumda

Bizde katılalım.

Fed zaten Rockefeller, Rothschild gibi ailelerin kontrolünde. Babalar borsalarda pozisyonlanmalarını tamamladığı an şak diye birden bire 180 derece dönecek ve gümmmm...
    Son düzenleme : Caho; 15-04-2021 saat: 23:01.

6. Hani ya global bir çöküş bekleyen arkaşlar varsa bu sene zor gibi geliyor şu amarikan borsalarına bir bakın balon ama her gün yükselişte şöyle bir yüzde 5 düşüşleri göremiyoruz ytd

7. https://i.hizliresim.com/1vXQT0.png su linke tiklayip tarayicinda guvenlik kontrolunden gectikten sonra her sey normale doner . 24 saatte 1 sefer yapmalisin ddos korumasi kapanincaya kadar

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Forumda bir ariza mi var benden kaynakli bir sorun mu acaba ? Resim goremiyorum ? Google Chrome kullaniyorum.
    ....

8. Bomba atsan düşmeyecek borsa dönemi gibi bir süre devam edebilir mi

Sayfa 11/997 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •