Sayfa 37/997 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    6 yıllik omurilik felçliyim moralim sıfır Şuana kadar olduğum ameliyat sayısını hatırlamıyorum. İki yıldır her hafta antibiyotik kullandım denemediğim bir şey kalmadı. Antibiyotik tükendi bir şekilde prostatit tedavi sonrası idrarı böbrekten dışarı alalim dedi Dr özelde 15 bin. Ftr de yatarken felçli hastalara sorardım tedavi vs ameliyat. Çoğu evi arabayı tarlayı yemiş. Yürüme ihtimalin omurilik de kopma vs varsa sıfır niye bu kadar para harcarsınız diye söyleniyordum. Ben de üç yıl gittikten sonra bıraktım. Ama sadece felçli kalsak yeter. Benim gibi hastaların 1/5 i idrar yolları enfeksiyonundan ölüyordu. Ben eski sağlık çalışanı olduğum için bu noktaya kadar geldik. Deniz bitti yine hastane yolları gözükecek bir de covid salgını var kaparsak Abbas yolcu. Burda çok kimse ile dalaşmadim olaki kirdiysam hakkınızı helal edin. Zor bir süreç başlıyor.
    Allah acil şifalar nasip eylesin, yar ve yardımcın olsun. Geçmiş olsun.

2. Ben burada uzun süre takipçiyim ilk başlarda güzel espriler için vardım. Sonraki zamanlarda bazı kardeşlerimin çektiği yaşadığı sorunlar buraya beni bağladı. Zerre viob dan anlamam bilmem işlem yapmam. Ama Bear Bull İbrahim abim, Alacniev, gibi bir çok arkadaştan haber alamam da beni merak ettiriyor. İbrahim abim iyi yoldaydi ama adanali Alacniev uzun süredir yok. Zigzag vardı oda yok.serkan da yok. Devlet memuru vardı oda yok. Aslında benim fikrim viob da paranın gücü konuşuyor. Türkiye de altın çıksa her yerde hepiniz long olsanız bu pala paranın gücü ile shift açar batırır.

3. Ayasofya abi çok çok geçmiş olsun.
    Allah hastalığınıza dayanma ve mücadele etme gücünü ve de şifasını versin.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4. Mübarek Ramazan ayında senin için dua ettim ayasofya abey Allah şifa versin.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Allah şafi ismiyle şifa versin sn.Ayasofya 2005
    3 haftadır işlem yapmadan seyrediyorum sadece piyasayi viob da zaten işlem yapmıyordum burayı takip ediyorum arada şuan aklım almıyor fiyatlamalari bende onun için dışarda seyrediyorum sadece yan tahtaların geldiği noktalar inanılmaz 2008 den bu yana basılan onca para emlak,coin,borsa vs heryerde inanılmaz balonlar oluşturdu sermayesi kadar zarar açıklayan şirket 40 katı yüksek piyasa fiyatı ile işlem görüyor normalde batmış olması lazım 20 yıldır kendi çapımızda piyasayı takip ederim hiç bir zaman bu kadar absürt bu kadar saçma fiyatlamalar görmedim şuan yapılan sadece ekranda yanıp sönen rakamlar alıp satiliyor sonsuz paranın bu işleri cözmeyecegi anlaşıldığında balonlar patlatilarak onca piyasaya sürülen paralar buhar olacak fiili para başımı çok çok az elektronik ortamda ki rakamlar buhar olup gidecek.
    Hayat kısa sağlık herşeyden önemli bu işleri bu aralar bir kenarda bırakıp hayatı yaşamak daha iyi gibi .

6. Allah şifa versin Ayosofya arkadaş.Burda vobdan anlayan veya kazanan üç,beş kişidir takma kafana.Gerisi alışkanlık olduğu için (en başta şahsım)takılıyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,396
    Geçen hafta dikkatimi çeken,ky.hisselerine verirken,bist30 almaları oldu.Acaba ky. hisseleri buraya kadar mı

8. Ayasofya ustam gecmiş olsun Allah acil şifalar versin

Sayfa 37/997 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •